Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Göbek atalım ya" diyerek sosyal medyada viral olmuştu! Herkesin akım videoları çektiği şarkıyı erkek arkadaşına söyletti

  İçerik devam ediyor

  TikTok'ta "Göbek atalım ya" sözleriyle viral olan 'Bellydancing' şarkısının sahibi Inji, viral hale gelen şarkısı bu kez erkek arkadaşına söylettiği anları paylaştı. Inji'nin erkek arkadaşıyla şarkıyı söylerken yaşadıkları eğlenceli anlar sosyal medyanın da ilgisini çekmeyi başardı.

  TikTok'ta "Ya biz sey arıyoruz da böyle. Darbuka, böyle arabesk falan çalsın. Göbek atalım ya, abi azcık göbek atalım ya" girişiyle başlayan 'Bellydancing' dünyanın her yerinde bir akıma dönüştü. Şarkının girişiyle birbirinden değişik videolara imza atılırken bir videoda şarkının sahibi İnji'den geldi.

  SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ TOPLADI

  1

  Şarkısının TikTok'ta popüler olmasından sonra Inji'nin paylaşımları kullanıcıların ilgisini çekti. Inji, yabancı sevgilisine şarkıyı söylettiği anları paylaştı. O anlar sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü çiftin arasındaki uyumdan söz ederken "Çok tatlısınız", "Birbirlerine ne kadar da yakışan bir çift" yorumları yapıldı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler