Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Görevdeyken polis arabasında cinsel ilişkiye girdi! Telsizi açtığının farkında değildi... ''İç çamaşırımı yırtacaksın!''

  ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, Los Angeles kentinde yaşanan olay gündeme bomba gibi düştü. Kadın bir polis memurunun vardiya arasındayken emniyet aracında cinsel ilişkiye girdiği ve bunu yaparken yanlışlıkla telsizi açtığı fark edilince, olanlar oldu. Olaya ilişkin soruşturmaların hala devam ettiği aktarılırken, o ses kaydı internet üzerinde ilgi görmeye devam ediyor.

  Görevdeyken polis arabasında cinsel ilişkiye girdi! Telsizi açtığının farkında değildi... ''İç çamaşırımı yırtacaksın!''

  Kısa süreli yayının ardından, seks eylemini gerçekleştiren memurun Erkekler Merkez Hapishanesinde çalışan bir kadın polis olduğu keşfedildi. Genç kadın, vardiyasına ara verdiği sırada bir park yerinde cinsel ilişkiye girdiği esnada yanlışlıkla telsizini çalıştırdı. Kısa süre sonra yayın kesilse de, konuşmalardan araçta cinsel ilişkiye girdikleri kolayca anlaşılıyordu.

  ''YIRTACAKSIN''

  iStock-1150657759

  Ses kaydında polis memurunun, kahkahalar eşliğinde yanındaki adama ''İç çamaşırımı yırtacaksın'' dediği duyuluyordu. Adamın ise gülerek yanıt verdiği ve "Pekala, o zaman hareket et." dediği duyuldu. Genç kadının kimliği belli olsa da, adamın kim olduğuna dair bir bilgi edinilemedi. Onun da polis memuru olup olmadığı da henüz bilinmiyor.

  KOVULABİLİR

  iStock-154959101

  Los Angeles İlçe Şerif Departmanı Çarşamba günü yaptıkları açıklamada olaydan haberdar olduklarını ve araştırmaların sürdüğünü belirtti. Ayrıca "Departman, uygunsuz davranışlara müsamaha göstermez ve her departman üyesinin, değerlerimizle tutarlı, profesyonel bir şekilde davranmasını bekler." diye açıkladı. Potansiyel cezalar arasında askıya alma ve hatta kovulmanın bile yer alabileceği bildirildi.

  En Çok Aranan Haberler