3 Ocak Haberleri

Çocuğun olamaz denmişti! Hamile olduğunu yatakta doğum yaparken anladı

Polikistik over sendromu kadınların çocuk sahibi olmalarını zorlaştıran hastalıklar arasında yer alıyor. Polikistik over sendromu olan bir kadına çocuk sahibi olma ihtimalini düşük olduğu söylenmişti. Emily Graham isimli genç kadın hamile olduğunu yatakta doğum yaparken anladığını açıkladı. Emily'nin yaşadıkları birçok kadını şok etti.

Kadin 08-03-23 10:10

Günlük burç yorumları: 23 Ocak 2023 Pazartesi günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 23 Ocak Pazartesi aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 23-01-23 09:35

Günlük burç yorumları: 13 Ocak Cuma günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 13 Ocak Cuma aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 13-01-23 09:38

Günlük burç yorumları: 3 Ocak 2023 Salı günü tüm burç yorumları! Bugün sizi ne bekliyor? Burç yorumları...

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor. Günlük burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 3 Ocak Salı aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 03-01-23 09:48

3 Ocak

3 Ocak Hakkındaki Haberler Mynet'Te. 3 Ocak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Ocak ayı burç yorumları! 2023 Ocak ayında burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını Ocak ayında neler bekliyor? Aylık burç yorumlarını okumadan güne başlamayın! 2023 Ocak ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?

Kadin 02-01-23 15:38