Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yaşayan Nostradamus Athos Salome, yeni kehanetiyle herkesi korkuttu! "Uzaylı yaşamı 2028 yılında kadar keşfedilecek"

  37 yaşındaki Brezilyalı mistik Athos Salome, uzaylılarla ilgili olarak yapılan tartışmalara bir yenisini daha ekledi. Uzaylıların 2028 yılına kadar keşfedileceğini öngördüğü kehaneti gündem yaratan Salome, dünya düzenindeki değişikliklere dikkat çekti.

  Yaşayan Nostradamus Athos Salome, yeni kehanetiyle herkesi korkuttu! "Uzaylı yaşamı 2028 yılında kadar keşfedilecek"

  MYNET|DIŞ HABERLER Yaşayan Nostradamus lakabıyla tüm dünyada ünlenen Brezilyalı kahin Athos Salome koronavirüsü, Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasını hatat İngiltere Kraliçesi'nin ölümünü de bilmişti. 3. Dünya Savaşı'nın başlangıcına ilişkin yaptığı öngörülerle dikkatleri üzerine çeken Salome bu kez uzaylılarla ilgili bir kehanette bulundu.

  1

  Dünyaca ünlü kahine göre uzaylıların 2028 yılına kadar gerçeğe dönüşmesine hazırlanmalıyız. Salome, önümüzdeki yıllarda bir dizi devrim niteliğindeki bilimsel atılımın yaşama ve insan uygarlığına dair anlayışımızı yeniden şekillendirmesinin beklendiğini söyledi.

  2

  Özellikle 2026-2028 yılları arasına dikkat çeken Salome, "NASA ile Avrupa Uzay Ajansı (ESA) arasındaki çaba çığır açıcı bir keşfi ortaya çıkaracak. Daha önce görülmemiş bir yaşam formunun oluşması bekleniyor. Hükümetlerin ve dini kurumların, bu yaşam formlarını incelemek ve bunlarla ilgilenmekle ilgili ahlaki hususlarla yüzleşmesi gerekecek" dedi.


  Express

  En Çok Aranan Haberler