Kum Saati Vücut Haberleri

Bilim adamlarına göre erkekler neden kum saati vücutlu kadınları daha çekici buluyor?

Güzellik standartları kadınlara dayatılan en büyük baskılar arasında yer alıyor. Kilolu ve zayıf kadınları eleştiren kişiler kum saati vücudun en ideal vücut olduğunu savunuyor. Özellikle sosyal medya kullanımıyla birlikte artan bu baskılara anlam veremeyen kadınlar erkekler neden kum saati vücutlu kadınları daha çekici bulur sorusunu merak ediyor. İşte bilimsel cevabı...

Kadin 29-05-2023 13:51

Vücut tipinize göre kıyafet nasıl seçebilirsiniz? Daha ince görünmek için püf noktalar

Vücut tipine uygun giyinmeye özen gösteren kadınlar, kapatmak ya da dikkat çekmesini istedikleri bölgelerine uygun kıyafetler seçerek çok şık görünebilir. Dolayısıyla sizin de alışverişe çıkmadan önce vücudunuzu tanımanız ve bu doğrultuda parçalar seçmeniz gerekiyor. Peki, hangi kıyafetler hangi vücut tipine uygun öğrenmek istiyor musunuz? Haydi gelin, bu konuyu birlikte irdeleyelim.

Kadin 20-04-2023 16:23

Vücut tipinize ve ihtiyacınıza göre seçip giyebileceğiniz iç çamaşırı modelleri

Kıyafetlerinizi daha iyi taşımak ve böylece çok daha şık görünmek için ihtiyacınız olan stil tüyosunu açıklıyoruz: Doğru iç çamaşırı seçimi! Vücut tipinize ve giyeceğiniz kıyafete göre seçeceğiniz iç çamaşırlarıyla kombinlerinizi çok daha iyi taşıyabilir ve kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hazırsanız kıyafetlerinize ve vücut tipinize göre seçebileceğiniz hem şık hem rahat iç çamaşırı önerilerini incelemeye başlayalım!

Kadin 28-02-2023 17:17

Vücut tipinize göre size en çok yakışacak kadın mont modelleri

Soğuk kış günlerinin gelişiyle çeşit çeşit montlar, raflardaki yerini almaya başladı. Vücut tipinize en uygun mont modelini seçerek şıklığınızı yeni bir noktaya taşımanız mümkün. "Hangi vücut tipi için hangi mont modeli tercih edilmeli?" diye merak ediyorsanız yazımıza göz atarak sorunuza cevap bulabilir, birbirinden şık modelleri keşfedebilirsiniz. İşte detaylar!

Kadin 08-12-2022 17:33

Kum Saati Vücut

Kum Saati Vücut Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Kum Saati Vücut Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.