HABER

Halk otobüsünde mastürbasyon skandalı

Burdur'da bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olan 31 yaşındaki İ.Y., halk otobüsünde mastürbasyon yaptı. Skandal olay bir üniversite öğrencisinin 'Sen sapık mısın' diye bağırmasının ardından ortaya çıktı. Olay sonrası gözaltına alınan İ.Y. adliyede yapılan sorgusunun ardından mahkemece adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

Halk otobüsünde mastürbasyon skandalı

Olay geçen 17 Nisan günü meydana geldi ve halk otobüsünün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

OTOBÜSÜN DURMASIYLA KAÇTI

Burdur'da bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan İ.Y., saat 17.45'te bir halk otobüsünün arka bölümünde tek başına oturduğu koltukta mastürbasyon yapmaya başladı. Spermleri önündeki koltukta oturan kadın yolcu G.Z.'nin sırtına gelirken, ön tarafın dolu olan otobüste bu durumu gören yolculardan üniversite öğrencisi Z.A. da "Sen sapık mısın" diye bağırıp müdahale etti. Ortalık biranda karışırken otobüsün durmasını fırsat bilen İ.Y., kaçtı.

ÜZERİNE SPERM GELEN YOLCU ŞİKAYETÇİ OLDU

Sırtına sperm gelen G.Z.'nin şikayeti üzerine otobüsteki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, mastürbasyon yapan özel güvenlikçi İ.Y.'yi kısa sürede yakaladı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.Y., çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol koşuluyla serbest kaldı.

DHA