KADIN

Hakkında konuşulmasından bile korkulan kadın mastürbasyonu tabusunu yıkıyoruz!

Kadınların mastürbasyon yapması, dünyanın çoğu coğrafyasında hala bir tabu. Kadınlar nasıl mastürbasyon yapar, etkileri nedir, nasıl daha fazla keyif alırsınız? Konuşulmayan dosyayı açıyoruz!

Hakkında konuşulmasından bile korkulan kadın mastürbasyonu tabusunu yıkıyoruz!

''Kadınlar mastürbasyon yapmaz ki.'' yalanı

mas

Dünyanın çoğu yerinde erkeklerin mastürbasyon yapması normal karşılanırken kadınlarınki anormal olarak görülüyor. İşte bu yüzden kadınlar mastürbasyon yaptıklarını ya da yapmak istediklerini kendi aralarında konuşmaktan bile çekiniyor. Bir sır gibi saklanıp bahsedilmeyen mastürbasyon aslında gerçek ve aslında hepimiz her şeyin farkındayız.

Kadın mastürbasyonu, erkeklerin fantezileri için yapılmaz.

Erkekler kendi mastürbasyonlarını nasıl normal karşılıyor ve bahsediyorsa, kadın mastürbasyonu da o kadar doğaldır. Ama porno sektörüyle beraber kadınların mastürbasyon yapması bile erkekleri tahrik etmek için kullanılıyor. Fazla resimleştirilen, abartılan görüntülerle izleyiciyi uyarmaya çalışan kadın mastürbasyonu aslında şekilden şekile girdiğiniz, doğal bi süreç. Kimseye güzel gözükmez, seksi iç çamaşırları içinde olmak, çığlıklar atmak zorunda değilsiniz. Siz nasıl tatmin olmak isterseniz öyle yaparsınız.

Mastürbasyon kadın biraz 'şeydir', nedir yahu?

Toplumsal algıda kadın mastürbasyonu hala lanetleniyor. ''Mastürbasyon yapan kadın herkesle ilişkiye giren, çıldırmış veya sapık kadın'' profili çizmeye çalışılıyor. Oysa ki bunlar tamamen yalan. Mastürbasyondan bahsetmek bir suç gibi davranılıyor, işin aslı sağlıklı bir kadının kendini tatmin etmek istemesinin aşırı normal oluşu...

''Kadınlar mastürbasyon yaparken romantik hayaller kurar...'' Siz öyle sanın :)

Erkeklerin hızlı ve öfkeli mastürbasyon hayalleri varken nedense kadınlarınki daha romantik fantaziler üzerine kurulu sanılır. Oysa ki kimse pembe panjurlu evde orgazm olmaya çalışmaz :) Yani daha doğrusu hayal kurmak için pembe panjura gerek olmaz. Kadınlar da fazlasıyla erotik, sert, akla sığmayan fantaziler kuruyor, emin olun.

Çeşit çeşit yöntem var, sizinki hangisi?

kadindf

En yaygın olan mastürbasyon yöntemi klitorise dokunup ileri geri hareket ettirmek. Bunu aromatik yağlarla da yapabilirsiniz.

Bir diğeri suyla mastürbasyon. Bunu da duştayken duş başlığıya tazyikli su kullanarak yapabilirsiniz.

Yastık yöntemi ise bacaklarınızın arasına alacağınız yastıkla vajina içini uyararak gerçekleşiyor.

Yumuşamış bir domatesi ikiye ayırıp vajinanıza sürterek harika bir oral seks deneyimi yaşadığını söylüyorlar.

Daha bilmediğimiz sayısız yöntem de sizin kafanızın içinde :)

Bol mastürbasyon, bol uyku!

uyku

Kadınların özellikle uyumadan önce kendi bedenlerine dokunup tatmin olması, iyi bir uyku için de oldukça gerekli. Gün içindeki stresi, psikolojik yükleri atmak için 10 dakika bile yeterli. Kendi bedeninizi sevmek ve ona dokunmak kadar normal bir şey yok.

Sadece gece değil elbet, güneşin enerjisini de orgazmınıza taşıyabilirsiniz.

Güneş ışığı, beyin seratonin salgılatan en önemli etken. Bu yüzden bahar gelince duygularımız kabarıyor, vücudumuzda hareketlenmeler başlıyor. Eğer güzel bir orgazm hayal ediyorsanız mastürbasyonunuzu gündüz de yapmaya çalışın. Bedeninizi tanımaktan utanmayın, onu sevin, okşayın. Onu sizden iyi kimse tanıyamaz :)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön