Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Hayvanlara işkence yapan bir grubun üyesiydi! Maymunlara işkence videolarından para kazandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde yaşayan 35 yaşındaki Nicole Devilbiss isimli bir kadın hayvanlara işkence görüntülerden oluşan videolara hazırlamak ve bu videolar üzerinden para kazanmak suçuyla gözaltına alındı. Başlangıçta videoların gösterdiği gruba hayvanlara yardım etmek için girmek istediğini söyleyen Devilbiss, "İşkence görüntülerinin beni rahatlattığını fark ettim" dedi.

  Hayvanlara işkence yapan bir grubun üyesiydi! Maymunlara işkence videolarından para kazandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin Jacksonville bölgesindeki evinde yapılan aramalarda hayvanlara yönelik işkence görüntülerinin bulunduğu yaşayan 35 yaşındaki Nicole Devilbiss isimli bir kadın tutuklandı. Görüntülerde özellikle maymunlar olmak üzere çeşitli hayvanların ezildiği, yakıldığı, boğulduğu, kazığa oturtma ve öldürüldüğü işkence anları yer aldı. 35 yaşındaki kadının hayvanlara işkence yapan bir grubun üyesi olduğu belirtildi.

  20 İLA 40 DOLAR ARASINDA DEĞİŞEN ÜCRETLER

  Grup üyeleri arasında geçen diyaloglara ait görüntülerde hayvanlara uygulanan işkence için 20 ila 40 dolar (yaklaşık 566 TL ila 1.133 TL) arasında değişen ödemeler yapıldığı ortaya çıktı. Gruba katılma tarihi belli olmasa da Devilbiss'in başlangıçta hayvanlara yapılan işkenceti durdurmaya yardımcı olmak amacında olduğu belirtilse de sonraki dönemde bu videoların yapım aşamasında görevlendirildiği söylendi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler