Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bunun adı resmen işkence! Pitonunun boyunun ne kadar uzayabileceğini ölçmek istediler... Yakaladıkları hayvana zorla litrelerce alkol içirdiler

  Güney Afrika'da kaydedilen ve hayvanları koruma grupları tarafından paylaşılan bir görüntü dünya basınında tartışmalara neden oldu. Söz konusu görüntülerde ismi açıklanmayan üç kişinin yakaladıkları bir pitona işkence yaptıkları görüldü. Pitonunun boyunun ne kadar uzayabileceğini ölçmek isteyen adamlar sürüngene zorla alkol içirdi.

  Bunun adı resmen işkence! Pitonunun boyunun ne kadar uzayabileceğini ölçmek istediler... Yakaladıkları hayvana zorla litrelerce alkol içirdiler

  Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde Güney Afrika'da ormanlık bir arazideki bir grubun 1.8 metre uzunluğundaki sürüngeni alıkoydukları görüldü. Sürüngenin çenesini zorla açan grup 750 ml'lik bira şişelerini dökmeye başladı. Kalabalığın tezahürat ve gülüşme seslerinin arasında pitona zorla şişelerce alkol içilirdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  POLİS HAREKETE GEÇTİ

  2

  Görüntülerin sosyal medyada tepkilere neden olmasının sonrasında kolluk kuvvetleri hayvana işkence yaptığı belirlenen kişileri yakalamak için harekete geçti. Yılan uzmanları sürüngenin sindirim sisteminin alkolle baş edemediği tahmin ettiklerini söyleyerek hayvanın ölmüş olabilme ihtimali üzerine yoğunlaştılar.

  En Çok Aranan Haberler