Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Her detayı korkunç! 54 yaşındaki adam 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmeye çalıştı... Cinsel saldırıyı engellemeye çalışan 10 yaşındaki kardeşini uçurumdan attı

  İngiltere'nin Brighton bölgesinde 54 yaşındaki Anthony Stocks isimli bir adam 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmeye çalıştı. Ablasını cinsel saldırıdan kurtarmak isteyen 10 yaşındaki çocuk Stocks'a müdahale etmek istedi. Stocks ise kendisini engellemeye çalışan 10 yaşındaki çocuğu 30 metrelik uçurumdan aşağıya attı. Çocuk mucizevi şekilde hayatta kalırken Stocks ise tutuklandı.

  Her detayı korkunç! 54 yaşındaki adam 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmeye çalıştı... Cinsel saldırıyı engellemeye çalışan 10 yaşındaki kardeşini uçurumdan attı

  MYNET| DIŞ HABERLER İngiltere'nin Brighton bölgesinde 54 yaşındaki Anthony Stocks isimli bir adam 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmeye çalışırken cinsel saldırıyı engellemeye çalıştığı için kızın 10 yaşındaki kardeşini 30 metrelik uçurumdan aşağıya attı. The Mirror'un haberine göre, 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ve 10 yaşındaki çocuğu öldürmeye teşebbüs suçlamalarını reddeden Stocks tutuklandı. Olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

  "ÇIĞLIK SESLERİ DUYDUM"

  kapak1

  Oxford Mahkemesi'nde görülen davada bir görgü tanığı 10 yaşındaki erkek çocuğunun uçurumdan düştüğü ana tanık olduğunu dile getirerek, tiz bir çığlık sesi duyduklarını belirtti. 30 metrelik yükseklikten betona düşen çocuk mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başardı.

  kapak7

  Savcı Zoe Johnson olaya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Sanık, 13 yaşın altındaki bir kızı kendisiyle cinsel ilişkiye girmeye zorladı. Çocuk duruma karşı koydu. Sanık, çocuğun annesinin haberi olmadan onu Brighton'a, özellikle kayalıklara götürdü. Öğleden sonra, çocuk uçurumun kenarından 30 metre yükseklikten aşağıdaki yürüme yolunun altındaki betona düştü. Mucizevi bir şekilde ölmedi, ancak çok ciddi şekilde yaralandı ve Londra'daki hastaneye uçakla nakledilmek zorunda kaldı" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler