SPOR

CANLI

Herkes onu konuşuyor

Galatasaray'da Trabzonspor maçında kazanılan 3 puan kadar camiayı sevindiren yeni transfer Jason Denayer'in başarılı performansıydı.

Herkes onu konuşuyor

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Transferin son gününde Manchester City’den kiralanan Jason Denayer, ilk kez Atletico Madrid maçında forma giymişti. Belçikalı savunmacı o mücadelenin ikinci yarısında sağ beke geçerken, başarılı bir futbol ortaya koymuştu. Hamza hoca, Trabzon deplasmanında da Sabri’nin yerine Denayer’e şans tanıdı. 20 yaşındaki oyuncu, dengeli futboluyla dikkat çekti. Özellikle savunmadaki başarılı duruşuyla, Galatasaray taraftarına ‘oh be’ dedirten Denayer, hücuma çıkışlarında da olumlu işler yaptı.

[Maçtan kareler![Trabzonspor - Galatasaray maçından kareler(1)](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2123839/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/trabzonspor-galatasaray-macindan-kareler1-155124-myspor)

Tekrar kiralanabilir

Denayer’in bu performansıyla, sağ bekte formayı kaptırmayacağı düşünülüyor. Özellikle Chedjou’nun da takıma katılmasının ardından, Hakan-Chedjou ikilisi, sağda Denayer ve solda Carole’nin görev alması, defansif anlamda Galatasaray’ı rahatlatacak. Belçikalı oyuncunun böyle devam etmesi halinde, gelecek sezon da kiralanması gündeme gelebilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler