KADIN

Hiçbir yerde bulamayacağınız en güzel baby shower hediyeleri

Hiçbir yerde bulamayacağınız en güzel baby shower hediyeleri

Bu hediyelere bayılacaksınız!

Her gün bir bebek haberi gelmeye başladı gibi mi hissediyorsunuz? Arkadaşlarınız teker teker hamile kalıyor ve çoktan heyecanla baby shower partilerini organize etmeye başladılar bile! Harika. Peki ne hediye almak gerekiyor? Özel ve kalıcı bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Gelin, anne adaylarına nasıl unutulmaz hediyeler verebiliriz bir göz atalım.

1-) Bebeğin ismi belliyse, isminin veya isminin baş harflerinin olduğu bu sevimli önlükleri hediye edebilirsiniz. Dikiş biliyorsanız kolayca hazırlayabileceğiniz bu önlüklerden kişiye özel tasarım yapan internet sayfalarından da sipariş verebilirsiniz.

2-) Önlük dikmek veya almak için zamanınız kalmadıysa küçük havluları aşağıdaki gibi katlayarak hem kullanışlı hem dekoratif hoş bir hediye hazırlayabilirsiniz.

3-)Mendiller, havlular, küçük tulumlar ve kıyafetlere cupcake şekli vermek ne kadar harika bir fikir, değil mi? Size sadece en sevimli ürünleri seçmek, onları rulo yapıp küçük kek kalıplarına koymak ve güzelce hediye paketi yapmak kalıyor.

5-) Bebek bezinden pasta yapmayı elbette çok gördük. Peki ya bebek beziyle küçük bez bebek yapmaya ne dersiniz? Bütün ihtiyacınız olan bebek bezi, lif ya da küçük havlular, oynar gözler ve bunu yapmak için ayıracağınız süre. Eminim ki bu küçük adamlar partinin en gözde hediyesi olacaktır.

6-)En iyisini sona sakladım. Basit bir hediye ama anne için yıllarca saklayacağı bir hazine olacak. ‘’BEBEK KARŞILAMA DOSYASI’’ Muhteşem bir şey! Bebeğe özel bir dosya hazırlayıp, aşılar, geçirdiği hastalıklar, ilk kelimeler, oyuncaklar gibi alt etiketler yapıştırabilirsiniz. Bebeğin hatıralarını organize bir biçimde saklamak için daha güzel bir yöntem var mı?

Herhangi bir kırtasiyeden bulabileceğiniz bir akordiyon dosya ve içine renkli dosyalar, güzel kartlar,hastane bantlarını ya da ilk dişini koyabilecek bir zarf ekleyin.

Bebekle ilgili dosya başlıklarını kendiniz oluşturabilirsiniz. Hadi bakalım ne duruyorsunuz? Kendiniz için de bir tane istediğinizi siz de biliyorsunuz!

En iyi doğum fotoğraflarını görmek için tıklayın!

Doğuma hazırsınız fakat fotoğrafçınız yok mu? İşte doğum fotoğrafçılığı hakkında tüm bilmeniz gerekenler!

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön