HABER

Kadıköy'de tecavüz dehşeti! Skandal ayrıntı ortaya çıktı

İstanbul Kadıköy'de 20 yaşındaki P.K.'ya tecavüz ettiği iddia edilen 17 yaşındaki şüpheli H.A. emniyeteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Anadolu Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarılan H.A. tutuklandı. Öte yandan işhanının çevresindeki güvenlik kamerası görüntülerinde H.A. ile P.K'nın işhanına doğru ilerlediği görüldü. 7 dakika sonra ise P.K ve H.A. peşpeşe işhanından çıktığı ortaya çıktı.

Kadıköy'de 20 yaşındaki P.K.'ya işhanı tuvaletinde tecavüze uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu. Polis, "yardım etme" bahanesiyle genç kıza tecavüz ettiği ileri sürülen 17 yaşındaki şüpheliyi gözaltına aldı.

Olay önceki gün gece saat 00.30 sıralarında Kadıköy Osmanağa Mahallesi'nde bulunan bir işhanında meydana geldi. İddiaya göre sağlık çalışanı P.K (20) sokak üzerinde seyyar kahve satışı yapan yere geldi. Burada bir fincan kahve içen genç kadın, kahvecide çalışan H.A.'ya tuvaletin yerini sordu. 17 yaşındaki H.A., yakında bulunan işhanının içinde tuvalet olduğunu kendisinin de götürmekte yardımcı olabileceğini söyledi. Bunun üzerine P.K. ile H.A. işhanına gitti.

"BIÇAK TEHDİDİYLE TECAVÜZ ETTİ"

Bir süre sonra ağlayarak işhanından çıkan P.K.'nın yanına çevre esnafı geldi. P.K., H.A.'nın tecavüzüne uğradığını anlatması üzerine olay polise bildirildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, P.K.'yı polis merkezine götürdü. Genç kızın şikayeti üzerine H.A. yakalanarak gözaltına alındı. P.K.'nın poliste verdiği ifadede, H.A.'nın kendisine bıçak tehdidiyle tecavüz ettiğini söylediği öğrenildi. H.A.'nın ise genç kızla kendi isteği üzerine birlikte olduklarını söylediği kaydedildi.

7 DAKİKA SONRA İŞHANINDAN ÇIKTILAR

Öte yandan işhanının çevresindeki güvenlik kamerası görüntülerinde H.A. ile P.K'nın işhanına doğru ilerlediği görülüyor. 7 dakika sonra ise P.K ve H.A. peşpeşe işhanından çıkıyor.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Şu saatte ne işi var bu saatte ne yapıyor diye soranlar sizene.Erkek yada Kadın istediği saatte istediği yere çıkmakta özgür inancı ne olursa olsun burda cahil cahil yorum yapanlar kafanıza baş örtüyü altınıza giyin.Bana denk gelmiyor malesef böyle insanlar.
Tecavüze uğramış bir kadın o iş hanından bu kadar rahat çıkamaz.. Çığlık atar, polis çağırın vb diye bağırır, halen iş hanında olan tecavüzcüsünün yakalanması için çevreden yardım ister. Aynı şekilde adam da korku içinde dışarı çıkıp kaçmaya başlar, oysa ki son derece rahat bir şekilde yürüyüp gidiyor. Bu olay karşılıklı gönül rızası ile tuvalette beş dakikalık ayaküstü iş tutma olayı gibi göründü bana.
@esesli.kardes sen tecavüze uğrarsan öyle yaparsın kardeş
İdam şart..
Geri Dön