Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karısının TikTok'tan ilişkisi olduğunu öğrendi! Aldatılan adam çocuklarının gözü önünde karısını boğarak öldürdü... Cansız bedeni bavula koyarak nehre attı

  Londra'nın Lea Nehri'nde bulunan bir bavulunun içinden çıkan cansız bir kadın bedeni ülkede infiale neden oldu. Cansız bedenin 24 yaşındaki Suma Begüm isimli kadına ait olduğu belirtilirken kadını 47 yaşındaki kocası Aminan Rahman eşini öldürme suçundan tutuklandı.

  Karısının TikTok'tan ilişkisi olduğunu öğrendi! Aldatılan adam çocuklarının gözü önünde karısını boğarak öldürdü... Cansız bedeni bavula koyarak nehre attı

  MYNET|DIŞ HABERLER Doğu Londra'daki Docklands'taki dairelerinde 24 yaşındaki Suma Begüm'e küçük çocuklarının gözü önünde 47 yaşındaki kocası Aminan Rahman tarafından canice katledildi. Karısını boğarak öldüren eş Rahman daha sonrasında cansız bedeni bir bavula koydu ve Lea Nehri'ne attı. Ceset cinayetin işlenmediği tarihten 10 gün sonra bulundu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Mahkemede olayın kıskançlık tartışması nedeniyle hararetlendiği ifade edildi. Begüm'ün TikTok'tan bulduğu bir adamla sevgili olduğunu öğrenen eş Rahman cinayet getirerek eşini boğarak öldürdü. Rahman cinayet ve saldırı suçlamalarını kabul etmiyor. Olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği söylendi.

  En Çok Aranan Haberler