Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kirası 8 bin TL olan evi gezdi! Gördüklerine inanamadı... İçinden demir parmaklıklı kapı bile çıktı: "Azıcık toparlansa iyi hapishane olur"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda bir vatandaş internetten üzerinden verilen ev ilanlarından birini ziyaret etti. Bağcılar'da kiralık 8bin TL değerindeki evi gezen kullanıcı karşılaştığı manzaraya inanamadı. Bodrum katındaki ev sosyal medya kullanıcıları tarafından da tepkiyle karşılandı.

  Sosyal medyadan "İstanbul Bağcılar'da ucuza kiralık ev" notunu ekleyerek paylaşım yapan bir kişi bu kiralık evi gezdiğinde ise hiç beklemediği bir manzarayla karşılaştı.

  Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  4

  İnternetteki ilanda 8 bin TL kirası bulunan Bağcılar'daki evi gezen kişi, "İstanbul Bağcılar'da 8 bin TL'ye kiralık olarak ilana konulan bir hücre evini pardon normal bir evi gezmeye gidiyoruz" dedi.

  1

  Evin görüntüsü sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden olurken paylaşımı yapan kiş ev sahibinin "Biraz boy ve temizlikle düzelir" diyerek kendisini savunduğunu söyledi. 8 bin TL değerindeki kiralık eve yorumlar gecikmedi.

  3

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Azıcık toparlansa iyi hapishane olur" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Ne evi sığınak bile olmaz buradan" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler