Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kıyafeti açık bulunan sosyal medya fenomenini polisler sokak ortasında durdurdu! O anları saniye saniye çekti

  Singapurlu Twitch yayıncısı ve OnlyFans fenomeni Kiaraakitty’in Güney Kore’nin başkenti Seul’da yaptığı canlı yayın sırasında ilginç anlar yaşandı. Kıyafetinin açık bulunduğunu iddia ederek çevresindekilerin polise şikayet ettiğini söyleyen fenomen sosyal medya canlı yayını sırada sokak ortasında kendisini durduran polislerle diyaloğunu gösterdi. O anlar sosyal medyada gündem yarattı.

  Singapurlu Twitch yayıncısı Seul sokaklarında 9 saat süren sosyal medya canlı yayının bir parçasında Koreli iki polis memur tarafından durdurulduğu anları gösterdi. Göğüs dekolteli bir üst ve mantosuyla sokakları gezdiği kareleri canlı yayında takipçileriyle paylaşan Singapurlu fenomen isim bir anda iki polis memur tarafından durduruldu. Paylaşımında Kiaraa tanımadığı bir kişininkıyafetini açık bulduğu için kendisini polise ihbar ettiğini iddia etti.

  DEFALARCA KEZ ÖZÜR DİLEDİ

  kapak-sosyal-medya-fenomen

  Twitch'te 507.000 takipçiye sahip olan Kiaraa görüntülerde kendisiyle Korece konuşan polis memurlarına ilk olarak Korece bilmediğini söyleyerek cevap verdi. Memurlarla anlaşamaması üzerine polislerin bir çevirmenle konuşması için telefonu uzattığı anlarda canlı yayın sona erdi. Canlı yayın boyunca fenomen isim defalarca kez özür diledi.

  kapak2

  Görüntülerin sosyal medyada gündem yaratmasından sonra ise Kiaraa, polislerin kendisine ceza vermediğini ancak kıyafetlerini değiştirmesi konusunda uyardıklarını söyledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler