Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  “Kıyamet alameti” olarak yorumlandı! Kıyıya vuran kürek balığı korku yarattı... Onu görmek için birbirleriyle yarıştılar

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Peru’nun Punta Sal şehrindeki Cancas Plajı’nda kıyıya bir kürek balığının vurduğunu fark eden yerel halk o bölgeye yoğunlaştı. “Kıyametin habercisi” olarak isimlendirilen kürek balığının uzunluğu 4 metreydi. Sahildekiler kıyıya vurduktan sonra hala canlı kalmayı başarabilen balığı yeniden denize döndürmek için yoğun çaba sarf etti.

  Peru’daki Punta Sal bölgesinde sahile gidenler devasa bir kürek balığının kıyıya vurmasıyla paniğe kapıldı. Uzunluğu 4 metreye ulaşan kürek balığının felaketlerle olan bağlantıları nedeniyle yerel halk tarafından “kıyamet habercisi” olarak yorumlandığı ifade edildi. Balık kıyıda nefes almaya çalışırken yerel halkın tüm çabalarına rağmen Punta Sal'daki Cancas Plajı'nda kıyıda öldü.

  DEPREM KORKUSU SARDI

  Kürek balığını görmek için toplanan halk daha sonrasında depremden korktuğu için güvenli bölgelere gitmeye karar verdi. Çünkü daha önceki yıllarda kürek balığının görülmesiyle birlikte depremlerin olduğu fark edilmişti.

  3

  Görüntülerde, aralarında düzinelerce çocuğun da bulunduğu büyük bir izleyici grubunun önünde uzun balığı suya geri sürükleyen iki adam görülüyor. Video, 129.100 izlenme ve onlarca yorumla viral oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Depremler ve tsunamilerle eş anlamlıdır. Salvador sahilindeki o son sarsıntıdan sonra düşünmelisiniz.” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Yine bir deprem kürek balığı mı?" yorumunu yaptı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler