Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yasak aşk ölümle bitti! Karısı eve gelince sevgilisi saklanmak için pencereye çıktı... Bir anda dengesini kaybedince yere düşerek öldü

  Sosyal medyadan paylaşılan bir ihanet görüntüsü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Çin'de kaydedilen görüntülerde yasak aşk yaşadığı adamın karısının eve gelmesi üzerine pencerede saklanmak isteyen bir kadın sakarlığının kurbanı oldu. Bir anda aşağıya düşen kadın hayatını kaybetti.

  Yasak aşk ölümle bitti! Karısı eve gelince sevgilisi saklanmak için pencereye çıktı... Bir anda dengesini kaybedince yere düşerek öldü

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında popülerliğe ulaştı. Görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadın ve yasak aşk yaşadığı adamın ihanetle yüzleşmemek için kaçmaya çalıştıkları anlar yer aldı.

  HAYATINI KAYBETTİ

  KAPAK1

  Yasak aşk yaşadığı adamın karısının eve gelmesi üzerine yatak odasında bulunan pencereden dışarı çıkarak saklanmak isteyen sevgili dengesini kaybetti.

  kapak2

  O anlarda sevgilisini tutmak için hamle yapan adamın hareketi de yetersiz kaldı. Genç kadın aşağıya doğru düşerek hayatını kaybetti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler