Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Boydan fotoğraf isteyen erkeklere verilmesi gereken cevabı söyledi! "Banka hesabına gelen 1 yıllık para giriş çıkışlarını atar mısın?"

  TikTok'ta 'nurseitovamahabbat' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın boydan fotoğraf isteyen erkeklere verilmesi gereken cevabı söyledi. "Bana boydan fotoğrafını atar mısın? diyenlere nasıl cevap vereceksin" notunu ekleyerek yaptığı paylaşımında genç kadın boydan fotoğraf isteyen erkeklerin banka hesaplarını göstermesini istedi.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımında erkeklerin kadınlardan sıklıkla fotoğraf istemesini eleştiren 'nurseitovamahabbat' isimli kullanıcı, bir erkeğin boydan fotoğraf istediğinde kadının ne yapması gerektiğini anlattı.

  'Erkeğin sizi malzeme olarak görmesine izin vermeyin' diyen 'nurseitovamahabbat' isimli kullanıcı paylaşımında, "Diyeceksin ki; bana banka hesabına gelen 1 yıllık para giriş çıkışlarını atar mısın? diyeceksin. Eğer o seni bir malzeme olarak görüyorsa, sen de onu bir bankamatik olarak gör, bakalım ne diyecek?" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler