Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Korku filmi gibi ama gerçek! Mide bulandıran detay... Dondurmasının içinden kesik insan parmağı çıktı: "Dilime garip bir tat geldi"

  Brendan Ferrao isimli bir adam dondurma yediği sırada hiç beklemediği bir durumla karşılaşarak kabusu yaşadı. Dondurmasını yaladığı sırada ağzında garip bir tat hissettiğini dile getiren Ferrao, dondurmaya baktığında ise kesik parmağa benzeyen bir şey gördü. Durumu anında polise bildirdi ve daha detaylı inceleme için parmağı adli tıpa gönderdi.

  Korku filmi gibi ama gerçek! Mide bulandıran detay... Dondurmasının içinden kesik insan parmağı çıktı: "Dilime garip bir tat geldi"

  MYNET|DIŞ HABERLER Hindistan'ın Mumbai kentindeki evine dondurma sipariş eden 27 yaşındaki Brendan Ferrao isimli bir adam kabus dolu dakikalar yaşadı. Lezzetli bir tatlının tadını çıkarmayı sabırsızlıkla bekleyen bir adam, onun yerine kopmuş bir parmağın etrafında yemek yediğini öğrenince dehşete düştü.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Diline garip bir tat geldikten sonra dondurmasını araştıran adam, "Dilime garip bir tat geldi. Dondurmama baktığımda ise ortasında kesik bir parmak duruyordu" dedi.

  2

  Brendan'ın kız kardeşi, dehşet verici bulguyu derhal polise bildirdi; polis de olayı araştırmaya başladı. Kesik parmak inceleme için adli tıpa gönderilirken üretici firma için inceleme başlatıldı.

  En Çok Aranan Haberler