Masterchef nedir?

Masterchef nedir?

İngiltere kökenli bir aşçılık yarışması olan Masterchef, uyarlanarak Masterchef Türkiye adıyla ilk olarak 2011’de Show TV’de 1 sezon yer almıştır.

2018 senesinde Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilerek Tv8 kanalıyla yeniden yayım hayatına başlamıştır. Yarışmasının 2018 ilk sezon sunucuları, Hazer Armanı, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’dır. İlk sezon sonrası Hazer Armani yerine İtalyan şef Danilo Zanna gelmiştir.

Yarışmacılar konsept gereği jüri tarafından belirlenen yemeği yaparak tur atlamayı başarır. Yemek tarifleri yaratıcılık veya reçete üzerine yapılarak Türk ve Dünya mutfağından lezzetler içerir.

Zaman zaman porfesyonel ve amatör şefler konuk jüri olarak programa katılır. Final’de en güzel yemeği yapan yarışmacı şef birinci olurken belli bir para ödülü ve Masterchef önlüğünü kazanır.

Masterchef Haberleri

MasterChef Güzide sofrasını paylaştı, Yasin Obuz dalga geçti! "Masan bile buram buram zenginlik kokuyor..."

MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacısı Güzide Mertcan milyonluk villalarıyla uzun süre gündemde kalmıştı. Lüks hayatıyla zaman zaman dikkat çeken MasterChef Güzide sofrasını paylaşınca eski yarışmacı Yasin Obuz arkadaşıyla dalga geçti!

Magazin 20-05-2022 16:48

MasterChef Hasan Biltekin'in nişanlısı bakın kim çıktı! Instagram pozlarıyla hayran bıraktı

MasterChef 2021 programına katılan Hasan Biltekin hem yarışmadaki performansı hem de iletişimiyle öne çıkan yarışmacılardan biriydi. MasterChef'te finale kalan Biltekin, programı 2. olarak tamamlamıştı. Biltekin'in nişanlısı Instagram pozlarıyla hayran bıraktı...

Magazin 20-05-2022 13:20

MasterChef yarışmacısı Burcu Önal son haliyle şaşırtmıştı! Yeni projeyi duyurdu

Burcu Önal, MasterChef 2021 sezonunun başarılı yarışmacılarından biriydi. Hem yemekleriyle hem de iletişimiyle MasterChef'te sık sık konuşulan isimlerden biri olan Burcu Önal yeni projeyi duyurdu.

Magazin 17-05-2022 16:08

MasterChef Ayyüce Kamit'i görenler tanımakta zorlandı! Son hali şaşkına çevirdi

MasterChef 2020 yarışmasına damga vuran yarışmacılar arasında yer alan Ayyüce Kamit, son haliyle herkesi şaşkına çevirdi. Değişimiyle görenlerin gözlerine inanamadığı Ayyüce Kamit, yeni imajıyla takipçileri tarafından tam not aldı. İşte Ayyüce Kamit'in eski ve yeni hali.

Magazin 17-05-2022 15:44

MasterChef'in iddialı şefi Mehmet Yalçınkaya dedikodulardan sıkıldı! Arda Türkmen iddiasına yanıt verdi

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'in öne çıkan programlarından MasterChef'in şefi Mehmet Yalçınkaya'nın bu sezon programda olmayacağı ve yerine de Arda Türkmen'in geleceği iddia ediliyordu. İddialardan sıkılan Mehmet Şef bir hayranına verdiği yanıtla iddialara noktayı koydu.

Magazin 15-05-2022 12:19

Masterchef Türkiye'nin yeni şefi kim olacak? Masterchef Türkiye'den Mehmet Yalçınkaya ayrılıyor mu? Yeni şefin adı açıklandı mı?

Masterchef Türkiye'den Mehmet Yalçınkaya ayrılıyor mu? Programın takipçileri ortaya atılan bu iddianın doğru olup olmadığını araştırıyor. Mehmet Yalçınkaya'nın Masterchef Türkiye'ye veda ettiği söyleniyor. Yalçınkaya yerine yeni isimlerle de irtibata geçildiği gelen söylentiler arasında bulunuyor. Masterchef Türkiye hakkında merak edilen detaylar!

Magazin 13-05-2022 16:53

MASTERCHEF TÜRKİYE JÜRİSİNDE AYRILIK! Masterchef Türkiye jürisinde değişiklik mi oldu? Masterchef Türkiye jürisi değişti mi?

Masterchef Türkiye hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Masterchef Türkiye'nin yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Tam bu esnada sevilen yarışma hakkında bir söylenti yayıldı. Yarışmanın sevilen şeflerinden biri olan Mehmet Yalçınkaya'nın yeni sezonda yer almayacağı iddia edildi. İşte Masterchef Türkiye hakkındaki detaylar...

Magazin 13-05-2022 16:17

MasterChef Türkiye'de ayrılık iddiaları sonrası flaş açıklama! Şef Mehmet Yalçınkaya ayrılıyor mu?

MasterChef Türkiye'de yeni sezon öncesinde şoke eden gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Herkes tarafından sevilerek takip edilen popüler yemek yarışması programı MasterChef Türkiye için flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Yarışmanın sevilen şefleri arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya'nın yeni sezonda yer almayacağı iddia edildi. Sosyal medyada kuvvetlenen ayrılık iddiaları sonrasında ise MasterChef Türkiye yapımcılarından konuyla alakalı açıklama geldi ve iddialara son nokta koyuldu.

Magazin 13-05-2022 11:04

Eski MasterChef yarışmacısı Araz Aknam'ın eşi Ecem Aknam mini şortuyla poz verdi

Araz Aknam TV8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya gibi isimlerin üstlendiği MasterChef yarışmasına katılmıştı. Performansı ve iletişimiyle dikkat çeken isimlerden biri olan Araz Aknam, 19 Aralık gecesi MasterChef macerasına veda etmişti. Aknam'ın eşi, sosyal medya pozlarıyla dikkat çekti.

Magazin 03-05-2022 11:26

Eski MasterChef yarışmacısı Burcu Önal imaj değiştirdi! Adeta başka biri oldu

Burcu Önal MasterChef 2021 sezonunun dikkat çeken yarışmacılarından biriydi. Başarılı performansıyla programda ilerleme kaydeden Önal, 2 Ocak 2022'de yapılan eleme gecesinde MasterChef'e veda etmişti. Programda hem performansı hem de arkadaşlık ilişkileriyle dikkat çeken isim, adeta başka biri oldu.

Magazin 29-04-2022 23:56

MasterChef Türkiye ne zaman? Flaş Mehmet Yalçınkaya iddiası

Acun Ilıcalı müjdeli haberi verdi ve temmuz ayında MasterChef Türkiye'nin başlayacağını duyurdu. Ancak iddialara göre MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya bu sezon programda olmayacak. Mehmet Şef'in geçtiğimiz yıl ücret konusunda Acun Ilıcalı ile anlaşamadığı gündem olmuştu.

Magazin 27-04-2022 12:12

Eski MasterChef yarışmacısı Dilara Başaran'dan mini elbiseli poz! "Böyle fotoğraf paylaşacaksan..."

MasterChef'in 2021 sezonuna katılan ve hem performansı hem karakteriyle adından sık sık söz ettiren Dilara Başaran Instagram'da aktif olarak paylaşım yapıyor. Instagram'ın yanı sıra YouTube platformunda da aktif olmayı hedefleyen Başaran'dan mini elbiseli poz geldi.

Magazin 22-04-2022 19:44

MasterChef 2022 ne zaman? MasterChef Türkiye yeni sezon başvurusu nasıl yapılır?

MasterChef 2022 ne zaman? sorusunun yanıtı, TV 8'in sevilen yemek yarışması için başvuruların alınmaya başlamasının ardından merak konusu oldu. Televizyon izleyicileri ve yarışmada yer almak isteyen kişiler, MasterChef 2022 ne zaman? MasterChef Türkiye yeni sezon başvurusu nasıl yapılır? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyesi olduğu yarışmaya ilişkin detaylar...

Magazin 22-04-2022 14:25

MasterChef Mehmet Şef'in Roma pozu olay oldu! "Şefim Matrix Mehmetutions gibisiniz"

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında jürilik yapan Şef Mehmet Yalçınkaya, İtalya'nın ünlü şehri Roma'yı ziyarete gitti. Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim ile bir araya geldiği bilinen isim, Roma sokaklarında çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Ünlü ismin fotoğrafı Matrix filmi karakterlerine benzetildi.

Magazin 21-04-2022 10:57

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? Eda Alkaya nereli ve kaç yaşında? Mesleği nedir?

MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? sorusunun yanıtı basında yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Ünlü şef, eski eşi Tuğçe Demirbilek'ten geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Peki MasterChef Danilo Zanna'nın sevgilisi kimdir? Eda Alkaya nereli ve kaç yaşında? Mesleği nedir? İşte MasterChef'in sevilen jürisinin özel hayatına ilişkin bilgiler...

Magazin 18-04-2022 17:46

MasterChef'in ünlü şefi Danilo Zanna'nın sevgilisiyle pozları olay oldu! Tuğçe Demirbilek'ten boşanmıştı

Tuğçe Demirbilek'ten kısa süre önce boşanan MasterChef'in ünlü şefi Danilo Zanna yeni aşka yelken açtı. Danilo Zanna sevgilisiyle yeni yaşını kutladı ve sarmaş dolaş pozlar vermeyi de ihmal etmedi. İşte Danilo Zanna'nın yeni aşkı...

Magazin 18-04-2022 15:22

MasterChef yarışmacısı Araz Aknam'ın voleybolcu eşi Ecem Alıcı güzelliğiyle nefes kesti! Bakan bir daha baktı

MasterChef 2021 yarışma programına katılan Araz Aknam, MasterChef'in ana kadrosuna yedeklerden girmişti. Yarışma boyunca yetenekleri ile ön plana çıkan Araz Aknam'ın voleybolcu eşi, güzelliğiyle nefes kesti.

Magazin 17-04-2022 13:35

Öyle bir cevap verdi ki! Somer Sivrioğlu'ndan 'Danilo mu Mehmet mi?' sorusuna şaşırtan yanıt: 'Danilo'yu severim ama...'

MasterChef Türkiye'nin sevilen şefi Somer Sivrioğlu, Mehmet Demirkol'un YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Demirkol'un 2 seçenek vererek yönelttiği soruları yanıtlayan Sivrioğlu, "Danilo mu, Mehmet mi?" sorusuna verdiği yanıtla gülümsetti.

Magazin 18-03-2022 11:06

Survivor Yasin kimdir? Yasin Obuz nereli ve kaç yaşında? İnstgram hesabı nedir?

Survivor Yasin, TV8'in sevilen yemek yarışması Masterchef Türkiye'nin ardından Survivor'ın 2020 yılında yayınlanan sezonunda da yarışmıştır. Survivor 2022'nin dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Yasin Obuz programda yaşadığı tartışmalar dolayısıyla gündem olmaya devam ediyor. Peki Survivor Yasin kimdir? Yasin Obuz nereli ve kaç yaşında? İnstgram hesabı nedir? İşte Survivor Yasin'in biyografisi...

Magazin 22-02-2022 01:01

MasterChef Türkiye ikincisi Hasan Biltekin'in başına talih kuşu kondu! Yeni adresi şaşırttı

MasterChef Türkiye 2021 sezonunu ikinci olarak bitiren Hasan Biltekin'in, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ile çalışmaya başladığı iddia edildi.

Magazin 08-02-2022 11:12

MasterChef Pelin Zaman'ın son haline yorum yağdı! ''Kendine ne yaptın!''

MasterChef Türkiye 2021 sezonu yarışmacılarından Pelin Zaman, sosyal medya hesabından paylaştığı pozuyla eleştiri yağmuruna tutuldu.

Magazin 17-01-2022 16:40

MasterChef ikincisi Hasan Biltekin aşkta kazandı! ''Gönlümün şampiyonu''

MasterChef Türkiye 2021 sezonu şampiyonu, yarışmanın iddialı isimlerinden Eren Kaşıkçı oldu. Kaşıkçı, kupayı ikinci olan Hasan Biltekin ile birlikte kaldırdı. Hasan Biltekin'in doktor sevgilisi Hülya Acar, MasterChef paylaşımıyla dikkat çekti.

Magazin 15-01-2022 10:12

Şef Mehmet Yalçınkaya'dan canlı yayında iş teklifi!

Final bölümü canlı olarak ekrana gelen MasterChef Türkiye programında, ilginç anlar yaşandı. Şef Mehmet Yalçınkaya, eski yarışmacılardan Tunahan Ak'a iş teklifinde bulundu.

Magazin 14-01-2022 23:34

''Yarışmadan soğudum'' demişti! Emre Büber MasterChef'e geldi

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun iddialı yarışmacıları arasında yer alan ancak yarışmadan çekilerek sevenlerini şaşkına çeviren Emre Büber, geçtiğimiz günlerde yaptığı ''Mobbing'' açıklamasıyla, gündeme bomba gibi düşmüştü. Yarışmacılara tanınan son şans oyununa bile katılmak istemeyen Emre Büber, MasterChef finalinde arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Magazin 14-01-2022 23:27

MasterChef 2021'i 4'üncü olarak tamamlayan Sergen Özen: Köfteciliğe geri döndüm

MasterChef Türkiye'nin sevilen yarışmacılarından Sergen Özen, canlı yayındaki büyük finale konuk oldu. MasterChef 2021 finalini diğer yarışmacılarla birlikte Sergen Özen de stüdyodan izledi. MasterChef Sergen yarışma bittikten sonra köfteciliğe geri döndüğünü açıkladı. MasterChef'i 4. olarak tamamlayan Sergen Özen'in Tekirdağ'da bir köfteci dükkanı bulunuyor.

Magazin 14-01-2022 23:23

Churros nasıl yapılır? MasterChef Hasan'ın tabağı churros tarifi ve malzemeleri!

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'nin final bölümünde Hasan, Churros tatlısını yaptı. Bir İspanyol tatlısı olarak bilinen Churros aslında çikolatalı hamur tatlısı anlamına gelmekte. Hasan'ın tabağının nasıl yapıldığı ve malzemeleri izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Churros nasıl yapılır? İşte MasterChef Hasan'ın tabağı churros tarifi ve malzemeleri!

Yemek 14-01-2022 22:49

Evde zarzuela nasıl yapılır? MasterChef Eren'in tabağı zarzuela tarifi ve malzemeleri neler?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye'nin final bölümünde Eren, zarzuela yaptı. Zarzuela yemeğinin İspanyol tabağı olduğu bilinmekte. Eren'in hazırladığı bu tarifin malzemeleri ve yapılışı merak ediliyor. Peki evde zarzuela nasıl yapılır? İşte MasterChef Eren'in tabağı zarzuela tarifi ve malzemeleri!

Yemek 14-01-2022 22:16

MasterChef Türkiye finalistleri hakkında çalıntı tabak iddiası! Sosyal medya çalkalandı

MasterChef Türkiye 2021 sezonunda, finale sayılı saatler kala, sosyal medyada çalıntı tabak iddiası gündeme geldi. Hasan Biltekin'in yarışma boyunca yaptığı birçok tabağın, yabancı şeflerden çalıntı olduğu öne sürüldü.

Magazin 14-01-2022 21:52

2022 MasterChef şampiyonu kim oldu? MasterChef'te büyük ödülü kazanan isim Hasan mı Eren mi oldu?

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye'de final günü heyecanı devam ediyor. Bu akşam gerçekleşen büyük final ilgiyle takip edilirken, 2022 Masterchef şampiyonu olan isim de bölüm sonunda belli oldu. Peki 2022 MasterChef şampiyonu kim oldu? MasterChef'te büyük ödülü kazanan isim Hasan mı Eren mi oldu? İşte merak edilenler...

Magazin 14-01-2022 21:12

Son dakika: MasterChef şampiyonu kim oldu? MasterChef finalde Eren mi Hasan mı kazandı? MasterChef 2021 şampiyonu canlı yayında belli oldu

Son dakika haberi: MasterChef şampiyonu belli oldu. MasterChef 2021'in 14 Ocak Cuma final bölümünde Eren Kaşıkçı ve Hasan Biltekin şampiyonluk için yarıştı. Hasan ve Eren, 3 ayrı etaptan oluşan final bölümünde yaptıkları yemeklerle jürinin karşısına çıktı. MasterChef büyük finalde Türk ve uluslararası mutfaklardan yemekler yapıldı. Hasan ve Eren canlı yayında 'bostan' ve 'hayat' isimli imza tabaklarını yaptı. MasterChef şampiyonu canlı yayında açıklandı. Peki MasterChef şampiyonu kim oldu?

Magazin 14-01-2022 21:01

MasterChef'te büyük ödül ne? Bakın şampiyon ne kazandı!

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun şampiyonu açıklandı. Canlı olarak yayınlanan final bölümünde, şampiyonluk kupasını Eren Kaşıkçı kaldırdı. Birincinin belirlenmesinin ardından, büyük ödülün ne olduğu merak edildi. İşte MasterChef Türkiye 2021 ödülü...

Magazin 14-01-2022 20:40

Kırmızı Oda neden yok? Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisi, TV8'in sevilen yapımları arasında yer alıyor. Dizinin 14 Ocak Cuma günü yayın akışında yer almaması, ''Kırmızı Oda neden yok?'' ve ''Kırmızı Oda yeni bölüm ne zaman?'' sorularını akıllara getirdi.

Magazin 14-01-2022 15:40

Burak Özçivit'e benzerliği gündem olmuştu! MasterChef Burcu Önal eşiyle sarmaş dolaş pozunu paylaştı

MasterChef Türkiye 2021 sezonuna damga vuran Burcu Önal, Burak Özçivit'e benzerliğiyle gündem olan eşi İbrahim Önal ile tatil pozunu paylaştı.

Magazin 14-01-2022 12:18

MasterChef Hasan Biltekin'in final tabağı sosyal medyada topa tutuldu! ''Çantanı topla köyüne git!''

MasterChef Türkiye 2021 sezonunun şampiyonu Eren Kaşıkçı oldu. Finalde Eren Kaşıkçı ile mücadele eden Hasan Biltekin'in final turunda şeflere sunduğu tabak, sosyal medyada alay konusu oldu.

Magazin 14-01-2022 09:32

MasterChef finalinde ilk turu kim kazandı? 13 Ocak MasterChef kim kazandı, şampiyon kim?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef'te büyük final 14 Ocak Cuma akşamı ekranlara gelecek. 13 Ocak akşamı büyük finalin ilk turu tamamlandı. Peki MasterChef finalinde ilk turu kim kazandı? 13 Ocak MasterChef kim kazandı, şampiyon kim? İşte merak edilenler...

Magazin 14-01-2022 00:40

MasterChef büyük finalde ilk turu kim kazandı? Eren mi Hasan mı? İşte 13 Ocak MasterChef 2021'de kazanan isim

MasterChef 2021'in 13 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde, Eren Kaşıkçı ve Hasan Biltekin büyük finalin ilk turunda karşı karşıya geldi. MasterChef'te finale kalan Eren ve Hasan, 3 ayrı etapta tezgah başına geçti. Yarışmacılardan önce MasterChef'teki ilk yemeklerini yeniden yapmaları istendi. Şeflerin tadımlarının ardından ise final turunun ilk etabındaki puanlar açıklandı. Peki MasterChef finalde kim kaç puan aldı? Hangi yarışmacı finalde avantajı yakaladı?

Magazin 14-01-2022 00:22

2022 MasterChef finali ne zaman? MasterChef büyük final hangi gün yapılacak?

TV8'in sevilen yarışması Masterchef Türkiye'nin final tarihi merak ediliyor. İzleyiciler MasterChef Türkiye finaline kimler kaldığını araştırırken, büyük ödülün ne olacağı da MasterChef izleyicisi tarafından sorgulanıyor. Peki 2022 MasterChef finali ne zaman ve büyük final hangi gün yapılacak? İşte ayrıntılar...

Magazin 13-01-2022 23:16

2022 MasterChef'te büyük ödül ne olacak? MasterChef şampiyonu ne kazanacak?

2022 MasterChef finalistlerinin açıklanması sonrası büyük ödül izleyiciler tarafından merak ediliyor. İki gün sürecek olan final maratonunda, yarışmacılar son defa karşı karşıya gelerek mücadele edecek. Sevilen yarışamaya son olarak Tahsin veda etmişti. Peki 2022 MasterChef büyük ödül ne olacak? MasterChef şampiyonu ne kazanacak? İşte ayrıntılar...

Magazin 13-01-2022 21:02

MasterChef yarı final ve büyük final ne zaman, ödül ne? MasterChef birincisi ne kazanacak?

MasterChef büyük final için geri sayım başladı. MasterChef'in 12 Ocak akşamında yayınlanan yeni bölümünde Tahsin ile Hasan ikinci finalist olmak için yarıştı. Etabın sonucunda Tahsin, Hasan'dan 3 puan eksik alarak MasterChef'e veda etti. Geriye Eren Kaşıkçı ve Hasan Biltekin kaldı. MasterChef şampiyonu Eren ve Hasan'dan biri olacak. Nefesler tutuldu. Peki MasterChef büyük final ne zaman?

Magazin 13-01-2022 15:20

MasterChef Emre Büber eşinden neden boşandığını açıkladı!

YouTube kanalında abonelerinden gelen soruları yanıtlayan MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Emre Büber, ''Baya kişi merak ediyor'' diyerek, evliliğinin neden bittiğini anlattı.

Magazin 13-01-2022 12:31

12 Ocak reyting sonuçları açıklandı! MasterChef mi Esra Erol'da mı reytinglerde birinci oldu?

Geçtiğimiz gün ekranlarda MasterChef Türkiye, Esra Erol'da, Annemizi Saklarken, Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi iddialı yapımlar yer aldı. 12 Ocak reyting sonuçları açıklandı. Total'de ilk 10 programda birinci olan yapım Esra Erol'da oldu. İşte 12 Ocak reyting sonuçları...

Trend 13-01-2022 11:12

Farklı lezzetler arayanlar buraya! Masterchef'in meşhur şilofta tarifi

Popüler yemek programlarından MasterChef Türkiye'de birçok farklı bölgenin özel lezzetleri sergileniyor. Şilofta da bu lezzetlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Antalya'nın yöresel yiyeceklerinden olan Şilofta hem tatlı hem çorba olarak biliniyor. İşte birçok farklı malzemenin bir araya gelerek ilginç bir lezzet oluşturduğu o tarif: MasterChef'in meşhur şilofta tarifi...

Yemek 13-01-2022 10:28

MasterChef Tahsin Küçük bakın kim çıktı! Görenler şaşkına döndü

14 Ocak Cuma günü final bölümüyle ekrana gelecek olan MasterChef Türkiye 2021'de heyecanlı bekleyiş devam ediyor. MasterChef Türkiye hayallerine veda eden Tahsin Küçük hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı.

Magazin 13-01-2022 09:33

Eren Kaşıkçı kimdir, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı kaç yaşında, evli mi?

Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın yer aldığı MasterChef'in iddialı yarışmacılarından biri olan Eren Kaşıkçı, ilk finalist olmuştu. Tavırları ve performansıyla dikkat çeken Eren Kaşıkçı, finalde Hasan Biltekin ile yarışacak. Peki Eren Kaşıkçı kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? İşte hayatı...

Magazin 13-01-2022 08:58

Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli? MasterChef yarışmacısı Hasan Biltekin kaç yaşında, sevgilisi kim?

Hasan Biltekin, jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın üstlendiği MasterChef Tükiye'de başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hasan Biltekin MasterChef'in geçtiğimiz akşam yayınlanan yeni bölümünde rakibini 3 puan geride bırakarak 2. finalist olmayı başarmıştı. Peki Hasan Biltekin kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? İşte hayatı...

Magazin 13-01-2022 08:36

Tahsin Küçük kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef Tahsin Küçük elendi mi?

Tahsin Küçük sezon boyunca performansıyla, MasterChef'in dikkat çeken isimlerinden biri oldu. MasterChef'te ilk 3'e girmeyi başaran Tahsin Küçük Gastronomi bölümünü 2019 yılında tamamladı. Küçük, 10 yıldır yemek sektöründe yer alıyor.

Magazin 13-01-2022 08:03

MasterChef'te 2. finalist kim oldu? Şefleri ağlatan veda! 12 Ocak MasterChef'ten kim elendi?

MasterChef 2021'in 12 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelen son bölümünde, Tahsin Küçük ve Hasan Biltekin yarı finalde karşı karşıya geldi. Yarışmanın iki iddialı ismi, Eren'in ardından finale adını yazdırabilmek için yarıştı. MasterChef'te 3 etap sonunda şeflerden toplamda en yüksek puanı alan yarışmacı 2. finalist oldu. Bir yarışmacı ise MasterChef'e 3. olarak veda etti. Şefler ise yarışmacının vedası sırasında gözyaşlarını tutamadı. Peki MasterChef'te finale kim kaldı? MasterChef'ten kim elendi?

Magazin 13-01-2022 00:32

MasterChef ikinci finalist kim oldu? 12 Ocak MasterChef kazanan isim kim oldu?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef'te finale çok az bir zaman kala bu akşam ikinci finalist belli olmuş olacak. Peki yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği MasterChef'te ikinci finalist kim oldu? 12 Ocak MasterChef kazanan isim kim oldu? İşte ayrıntılar...

Magazin 13-01-2022 00:05

MasterChef Tahsin Küçük'ten Hasan Biltekin itirafı: Bir rüya gördüm, dokunsalar ağlayacak gibiyim

MasterChef Türkiye'nin yarı finalinde Tahsin Küçük ve Hasan Biltekin karşı karşıya geldi. İki isimden biri bu akşam veda ederken, şeflerden daha yüksek puanı alacak yarışmacı ise MasterChef'te büyük finale kalan ikinci isim oldu. Yarışma öncesinde duygularını açıklayan Tahsin Küçük, "Dokunsalar ağlayacak gibiyim" dedi ve gördüğü rüyayı anlattı.

Magazin 12-01-2022 22:24