SPOR

CANLI

Mehmet Ekici'ye şok cevap! 'Ofspor da bayılmadı sana'

Trabzonspor'da süresiz kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici'ye, Ofspor Başkanı Olcay Saral'dan da tepki geldi.

Mehmet Ekici'ye şok cevap! 'Ofspor da bayılmadı sana'

Trabzonspor, Beşiktaş, Fenerbahçe üçgeninde büyük bir transfer krizine neden olan ve son olarak süresiz kadro dışı bırakılan Mehmet Ekici gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Başkan Muharrem Usta'nın Beşiktaş'a satmak istediği yıldız futbolcu Fenerbahçe'ye transferi konusunda ısrarcı olunca süresiz kadro dışı kalmıştı.

Mehmet'in, "Ya şimdi Trabzonspor'a para kazandırarak Fenerbahçe'ye transfer olurum ya da sezon sonuna kadar bekler, bedelsiz giderim" resti sonrası Trabzonspor yönetimi sert bir tavır takınmıştı. Ekici'nin Trabzon yönetimi ile yaptığı son görüşmede, "Ofspor'a bile giderim, Beşiktaş'a gitmem" dediği de iddia edilmişti.


TWİTTER'DAN YAZDI

Bu iddianın kamuoyuna yansımasının ardından TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Ofspor cephesi de polemiklere dahil oldu! Ofspor Başkanı Olcay Saral, kendisine ait twitter hesabından Mehmet Ekici'yi hedef alarak, "Ofspor da bayılmadı sana!" şeklinde mesaj atarak, tepkisini gösterdi.

Bilindiği üzere Mehmet Ekici Trabzonspor yönetiminin aldığı "kadro dışı" kararı sonrası, dün akşamdan itibaren tek başına idman yapmaya başladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
Fener'de iyi çürümeler o zaman fener senden de kurtulmaya çalışır sonun atıf gibi olur
@ankabjk_2016 ağlama arabacılar ağlama
@muratizcim gökhan gönülü alınca ağlayan kimmiş gördük
@f.oskay Biz Gökhan Gönül'e ağlamadık onun gibi bir karaktersizi bunca yıl nasıl tanıyamamışız biz ona ağladık. Ona verdiğimiz emeklere ağladık. Onu insan yerine koymamıza ağladık. Yoksa bizden çok futbolcu gitti, daha da gidecek. Yeter ki insanca gelsin, insanca gitsin...
@muratizcim sen ağlama şikeci mahluk
@unda55 serdar adalı+tayfur havutçu=şike..şikeyle alıp iade ettiğin türkiye kupasının hesabını vereceksin önce..gerçek şikeci adiler sizi..ve önce evinin pisliğini temizleyeceksiniz.ezik8taşlı arabacılar sizi..
@f.oskay ağlamayın ezik8taşlı arabacılar,ağlamayın ulaan
serdar adalı+tayfur havutçu=şike..şikeyle alıp iade ettiğin türkiye kupasının hesabını vereceksin önce..gerçek şikeci adiler sizi..ve önce evinin pisliğini temizleyeceksiniz.ezik8taşlı arabacılar sizi..,
@unda55 serdar adalı+tayfur havutçu=şike.sen önce şike yapıp aldığın t.kupasının hesabını vereceksin.pzevenk serfsız,senin baban belli değildir bile.onun bunun evladısın belliki
@f.oskay G.GÖNÜLÜ AYILA ,BAYILA ALDINIZ SONRA ADAMIN NESİ VARSA ONA SÖVDÜNÜZ HATIRLAMIYORMUSUNUZ,ÇOK FAZLA TİNER ÇEKTİNİZ BE KARDEŞİM.
@f.oskay gökan gönül kaç maç oynadı acaba 8eşiktaşlı arkadaşım...
ADAM BİLİYOR TEK TAKIM VAR ODA F.B NİYE KALSIN T.S DE NİYE GİTSİN FETÖNÜN G.S SİNDE NİYE GİTSİN ARA TAKIM BEŞİKTAŞA YANALARA BU HAVADA BUZ SERVİSİMİZ VARDIR
@berke_em o halde neden feneve değilde trabzona geldi?
@independiente Fenerde kesin harcanır.Örneğini çok gördük.Ama para bu, daha iyisinide fb den başka kulüpte bulamaz.
@independiente nasıl aldınmı vidalı kapağı
@berke_em Aynen haklısın berke
@independiente Herkes hata yapabilir ama sonunda doğru yolu bulur.
@gonensadi iyi olan hiçbir yerde harcanmaz rahat ol.
@berke_em dostum beşiktaş ara takım makım ama sizin yapamadığınızı yapıor
mehmette ofspor için bayılıyodu zaten mafya bozuntuları
@brawe_lion mafya bozuntusu ya zorrruna mı gitti düdük makarnası.brave ass
Takım
O
Av
P
Geri Dön