Mynet Trend

Meral Akşener'den Dota açıklaması!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında e-spor konusunda açıklamalar yaptı. Valve tarafından sunulan bir dizi strateji video oyunu olan Dota'ya da değinen Akşener, "'Dota 10 kişinin oynadığı ve Korelilerin kazandığı oyundur' klişesini sizlerle birlikte tarihe gömeceğiz" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

Meral Akşener, konuşmasında e-spor konusuna ve Valve tarafından sunulan bir dizi strateji video oyunu olan Dota'ya değindi.

Akşener, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"HAYATIMDA HİÇ OYNAMADIM"

"Buradan e-sporcularımıza seslenmek istiyorum. Gerçi Hamza (Hamza Sönmez) Dota'cı değilmiş ama... Şimdi diyeceksiniz ki bu Dota'yı nerden biliyor. Oğlum oynuyordu, ben de 24 saat ona bağırıyordum, oradan biliyorum. Hakikaten hayatımda hiç oynamadım, ama bizim yaş grubunun çoluk çocuğu işte o bir tane daha adını doğru söyleyemediğim bir oyun daha var uluslararası, söyle. Hah, işte ondan da oynuyordu. Ben de devamlı bağırıyordum her anne gibi.

Dota

KLİŞEYİ SİZLERLE BİRLİKTE TARİHE GÖMECEĞİZ

İYİ Parti iktidarında Dota, hey gidi günler hey, nereden nereye... Bu söyleyeceğim çok mühim, İYİ Parti iktidarında "Dota, 10 kişinin oynadığı ve sonunda Korelilerin kazandığı bir oyundur" klişesini sizlerle birlikte tarihe gömeceğiz. Doğru yatırım ve desteklerle Türk e-sporcuları dünyada hakkettiği yeri alacak. hiç merak etmeyin, sözümüz söz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sayın Meral hanım askerler şehit olurken il il dolaşıp acmisiniz siftah yaptın mı sokaklarda porokasyona devam ediyon askerler şehit olurken PKK HDP çit yok batsın milliyetçiliğin insanlığın
Kendinden, ne EMİNSİN, APLA sakın ola sandığa, gömülmeyesin
hiç mi hiç güven vermiyorsunuz pkknın temsilcileri ile flörtleşip milliyetçiyim diye ortada dolaşıyorsanız ancak siz samancıları kandırırsınız bu süslü sözlerle
Geri Dön