Oyun Haberleri

Playstore, oyunseverlere NFT kazanma imkanı sunuyor

TT Ventures Genel Müdürü Muhammed Özhan: - "Türkiye'de dijital deneyimin önemli bir parçası haline gelen oyun ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyoruz"

Yurthaber 30-09-22 10:11

4. Dünya Göçebe Oyunları'nın ilk gününde kökbörü müsabakaları yapıldı

"At üzerinde oğlak yakalama" olarak bilinen oyunda Kazakistan, Özbekistan'ı 7-1, Kırgızistan da Türkiye'yi 9-3 mağlup etti

Yurthaber 29-09-22 14:35

FIFA 23'teki 'hata', sosyal medyada tepkilere neden oldu: Gol atmayı kolaylaştırıyor

EA Sports'un yeni futbol simülasyon oyunu FIFA 23 oyun dünyasında ilgi gördü. Ancak iddialara göre oyunda kritik bir hata keşfedildi. Oyuncular FIFA 23 hatası nedeniyle gol atmanın kolaylaştığından şikayet ederken, tepkilerini sosyal medya üzerinden gösterdiler.

Haber 28-09-22 16:33

GG ne demek, açılımı nedir ve neden kullanılır? GG ile BG terimlerinin farkı nedir?

Günümüzde bilgisayar oyunları özellikle Z kuşağı ve sonrası için bağımlılık derecesine ulaşmıştır. Neredeyse tüm gününü bilgisayar oyunları oynayarak geçiren kişiler gamer olarak tanımlanır. Oyun içinde mesajlaşmalarda ise oyun tutkunları birbirlerine farklı kısaltmalar kullanırlar. GG de bunlardan biridir. GG nedir, açılımı ne demektir?? Online oyun oynayan kişilerin sıkça duyduğu GG ile BG farkı nedir?

Haber 27-09-22 14:23

CS GO kan silme kodu nedir, nasıl çalışır? CS GO kan silme kodu aktif etme ve tuş atama nasıl yapılır?

CS GO bilgisayar oyunu, günümüz dünyasının en fazla dikkat çeken eğlence araçlarından birisidir. CS GO, eski ve yeni sürümleri fark etmeksizin, genç yaşlı herkes tarafından oynanan efsanevi Counter Strike serisinin en son oyunudur. CS GO'da (Counter Strike Global Offensive) birtakım kodlar vardır. Bunlardan bir tanesi de CS GO kan silme kodudur. CS GO kan silme kodu nedir, nasıl aktif hale getirilir? CS GO kan silme kodu shift tuşuna atama neden tercih edilir?

Haber 26-09-22 20:39

CS GO başlatma seçenekleri ve kodları nelerdir? CS GO başlatma seçenekleri komutları FPS'yi artırır mı?

CS GO, yoğun bir işlemci ve ekran kartı kullanımıyla dikkat çeken oyunlardan biridir. Oyun, her ayarın kullanıcı tarafından yapılmasını zorunlu kılar. CS GO ayarları nasıl yapılır? CS GO başlatma ayarları, Steam kütüphanesinde bulunan CS GO ayarları kısmından seçilir. CS GO kodları ve başlatma seçenekleri tek tek belirlenebilir. CS GO başlatma seçenekleri ve kodları nelerdir? CS GO başlatma ayarları FPS'yi artırır mı?

Haber 26-09-22 20:39

CS GO FPS gösterme kodu nedir, nasıl çalışır? CS GO FPS göstergesi açma nasıl yapılır?

FPS görüntü cihazının performansını ölçmeye yarayan bir birimdir. CS GO FPS sayacını açma windows + G tuşlarına basarak gerçekleştirilir. Verilen komut sonrası game bar açılır. Daha sonra açılan panelden performans kutucuğu bulunarak sol taraftaki menüden FPS sekmesine tıklanır. Sağdaki erişim iste butonuna basılır ve sayaç açma işlemi tamamlanmış olur. CS GO FPS gösterme kodu nedir, gösterge nasıl açılır? CS GO'da en ideal FPS kaç olmalıdır?

Haber 26-09-22 20:39

CS GO crosshair kodları nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? CS GO crosshair kodları nelerdir?

CS GO'da crosshair kodları için doğru seçim yapmak diğer konsol oyunlarında olduğu gibi önemlidir. Crosshair kodları her oyuncunun kendine göre ayarladığı bir dizi kod anlamına gelir. Bazı oyuncular profesyonel oyuncuların Crosshair kodlarını örnek alarak kendine kod belirler. Oyun oynarken istenen değişiklikler yapılmasını sağlayan CS GO crosshair kodları nelerdir? Daha konforlu oyun oynama imkanı tanıyan CS GO crosshair kodları ne işe yarar?

Haber 26-09-22 20:39

CS GO FPS arttırma kodları nedir, nasıl çalışır? CS GO'da FPS nasıl arttırılır?

FPS kavramıyla bilgisayarlarda oyun oynarken sık sık karşılaşılır. Bu değer, rekabetçi ve nişancı tarzdaki oyunlarda önemlidir. Yüksek FPS değerleri almak akıcı bir oyun deneyimi sağlar ve rekabette bir adım öne geçmeye yardımcı olur. CS GO FPS arttırma kodları nelerdir? CS GO'da FPS nasıl arttırılır?

Haber 26-09-22 20:30

CS GO takım eşitleme nasıl aktif edilir? CS GO takım eşitleme kapatma kodu nedir?

CS GO'da otomatik olarak takımları eşitleyen özellik vardır. Yani oyun, takımınızda 6, arkadaşınızın takımında 4 kişi varsa eksik oyuncu olan takıma 2 bot ekleyerek sayıları eşitler. Ayrıca bu durum tek başınıza oyuna girdiğinizde de geçerlidir. Ancak otomatik eşitleme özelliği bazı oyuncular tarafından eleştirilir. Arkadaş grubu ile oynamak isteyenler gruplarına dışarıdan oyuncu dahil olmasını istemezler. CS GO takım eşitleme kapatma kodu nedir? CS GO takım eşitleme nasıl aktif hale getirilir?

Haber 26-09-22 20:29

CS GO rütbe atlama nasıl yapılır, sistem nasıl çalışır? Düşükten yükseğe doğru CS GO rütbeleri sıralaması nedir?

CS GO seri rütbe atlama sistemi ile oyuncular yeteneklerini geliştirme fırsatı yakalar. Oyuncular beceri seviyelerine göre 18 basamaktan oluşan bir rütbe sistemi ile birbirinden ayrılır. Bu rütbe seviyeleri Gümüş 1’den başlar ve Dünyaca Seçkin’e kadar yükselir. Dünyaca Seçkin seviyesine ulaşmak oldukça zordur. CS GO'da rütbe atlama nasıl yapılır, rank sistemi nasıl çalışır? CS GO seri rütbe atlama yöntemleri nelerdir?

Haber 26-09-22 20:27

CS GO bekleme süresi kaldırma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO bekleme süresi kaldırma nasıl yapılır?

Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı) oyunu Valve tasarlamış ve sunmuştur. CS GO, Steam platformundan herhangi bir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde indirilebilir. İlk olarak Half- Life modu olarak oyuncu ile buluşan mod, oyuncular tarafından büyük ilgi gördü. Oyuncuların konuya olan ilgisini görünce oyunun tasarımcısı olan firma CS’nin haklarını satın aldı. Counter Strike ismi ile çıkan son sürüm 1.6’dan sonra CS Source gelmişti fakat oyuncular tarafından beğenilmemiştir.

Haber 26-09-22 20:27

CS GO atölye haritaları nedir? CS GO atölye haritaları nasıl indirilir ve açılır?

Her CS GO oyuncusunun hayali CS GO’da başarılı olarak ismini efsaneler arasına yazdırmaktır. Her oyunda olduğu gibi tecrübe sahibi olmak, CS GO’da başarıya ulaşmak ve yüksek performanslı bir oyuncu haline gelmek için en önemli kriterdir.

Haber 26-09-22 20:19

CS GO antrenman kodları nelerdir? CS GO antrenman map kodları özellikleri ve CFG dosyası aktifleştirme

Antrenman yapmak ya da arkadaşlarınız ile eğlenmek için CS GO antrenman kodları kullanıma uygundur. Bu eğlence için bir harita bir de antrenman kodları lazımdır. Bu kodlar en temel rekabetçi maçlarda daha iyi oyun oynayabilmek için kullanılır.

Haber 26-09-22 20:18

CS GO sistem gereksinimleri (MacOS ve Windows bilgisayarlar için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri): CS GO kaç GB?

CS GO, tek başına oynanabildiği gibi çoklu olarak da oynanabilen bir oyundur. CS GO sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayara sahip olunduğunda sorunsuz bir şekilde oynanabilir. CS GO minimum sistem gereksinimleri için belirlenen bilgisayar depolama alanı 17.6 GB'dir. Sistem gereksinimlerini tam olarak karşılamayan bir bilgisayar sebebiyle oyunda sürekli olarak sorunlar çıkabilir ve oyuncu zorlanabilir. Bu noktada CS GO sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Haber 26-09-22 20:09

CS GO'da komut konsolu açma ve başlatma seçenekleri nelerdir? CS GO konsol açma nasıl yapılır?

CS GO konsol ayarları ile oyunda elde ettiğiniz tüm performans değerlerini görebilir, radar göstergesini size uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan arkadaşlarınızı görebilir ve silah tutma pozisyonunuzu da size uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz. CS GO konsol açılmıyor hatası ile karşı karşıya kaldığınızda, oyun içinde yer alan oyun ayarları seçeneği aracılığıyla geliştirici konsolu aktif hale getirip kaydetmeniz gerekir. CS GO'da konut konsolu nasıl açılır?

Haber 26-09-22 20:09

CS GO süre uzatma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO smoke süresi uzatma adımları

CS GO oyununda oyuncular, arkadaşları ile oluşturdukları oyun odalarında oyun sürelerini uzatmak isteyebilir. Bunun için de CS GO oyun uzatma kodundan yardım alırlar. Oyuncular bu kod sayesinde daha eğlenceli bir maç yapabilir. CS GO süre uzatma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO süre uzatma kodu ne işe yarar? CS GO round süresi uzatma işlemi, birkaç basit yönlendirme ile oldukça pratik şekilde uygulanabilir.

Haber 26-09-22 19:55

CS GO silah uzaklaştırma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO boyutu büyültme nasıl yapılır?

CS GO oyununda silah uzaklaştırma kodu silah konumunu ayarlamak için kullanılır. CS GO oyununda oyuncunun hedeflerine göre silahın konumu ayarlanır. Silahı öne ya da sol ele almak için kodlardan yardım alınır. CS GO silah uzaklaştırma kodu nedir? CS GO kişiselleştirme özellikleriyle silah ayarları nasıl yapılır? silah boyutu büyütme ve uzaklaştırma nasıl yapılır?

Haber 26-09-22 19:55

CS GO görüntü ayarları nasıl olmalı? CS GO görüntü en iyi grafik ayarları nasıl yapılır?

CS GO görüntü ayarları oyuncuların oyun içinde çok daha efektif olmasını sağlar. Oyun ayarlarını değiştiren oyuncular, oyunu daha akıcı bir şekilde oynayabilir. Birçok oyuncu CS GO'da görüntü ayarlarını kendi beklentilerine göre değiştirir. CS GO görüntü ayarları nasıl olmalıdır? CS GO görüntü ayarları sıfırlama nasıl yapılır? CS GO görüntü ayarları neden önemlidir?

Haber 26-09-22 19:54

CS GO 4.3 tam ekran yapma adımları: CS GO full ekran yapma kodu nedir?

CS GO oyuncularının oyunu 4.3 tam ekran yaparken birtakım sıkıntılar yaşamamaları için yeni güncellemeler yapıldı. Yapılan yenilemeler ile bu sorun aşılmaya çalışıldı. Oyuncuların oyunu daha yakından görmeleri ve oyun içi refleks ve performanslarını çoğaltmaları için devreye giren ekipler, oyuna görüntü ayarlarını 4.3 tam ekran yapma kodu ekledi. CS GO 4.3 tam ekran yapma nedir? CS GO full ekran yapma kodu nedir?

Haber 26-09-22 19:54

CS GO sınırsız mermi kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO sınırsız mermi aktifleştirme nasıl yapılır?

CS GO sınırsız mermi kodu, CS GO'da oyuncular tarafından kullanılan en popüler kodlar içinde yer alır. Bu kod ile oyuncular, antrenmanlarını daha efektif hale getirebilirler. Kodu etkinleştirmek için önerilen adımları takip etmek yeterlidir. CS GO sınırsız mermi kodu nedir? CS GO sınırsız mermi kodu nasıl aktifleştirilir?

Haber 26-09-22 19:54

CS GO ping düşürme kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO ping kaç olmalı, nasıl düşürülür?

CS GO ping sorunu, oyunda en sık rastlanan sorunlardan biridir. Wi-Fi sorunu olarak da bilinir. Ping sorununu, CS GO ping düşürme kodu ile çözülebilir. Oyuncular, bu kod sayesinde oyunda istediği hızı elde etmeyi başarırlar. CS GO ping düşürme kodu kaç olmalı? CS GO ping düşürme yöntemleri nelerdir?

Haber 26-09-22 19:54

CS GO silahı sol ele alma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO silahı sol ele alma nasıl yapılır?

Oyuncular, CS GO'da silahı sol ele alma gibi oyun kodları ile rakipleri karşısında daha avantajlı duruma geçebilir. Bu nedenle kodların nasıl uygulandığını bilmek önem taşır. CS GO'da silahı sol ele alma kodunu aktif hale getirmek için öncelikle oyun konsolunu etkinleştirmek gerekir. CS GO silahı sol ele alma kodu nedir?

Haber 26-09-22 19:54

CS GO graph küçültme kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO net graph FPS göstergesi küçültme işlemi nasıl yapılır?

CS GO oynayan oyuncular, CS GO oyununa özel kodları kullanarak oyunda çeşitli avantajlar elde edebilir. CS GO graph küçültme kodu, oyunun önemli kodlarından bir tanesidir. CS GO graph göstergesi küçültme kodu ile oyuncular, oyunun kontrolünü sağlamayı kolaylaştırır. CS GO graph küçültme kodu nedir? CS GO graph FPS göstergesi küçültme ne işe yarar? Küçültme işlemi nasıl yapılır?

Haber 26-09-22 19:53

CS GO el değiştirme kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO el değiştirme kodu tuşa atama nasıl yapılır?

CS GO oyuncuları, oyun sırasında kullandıkları silahı diğer ele almak istediklerinde, CS GO el değiştirme kodunu kullanmaları gerekiyor. Oyuncular normal oyun modunda silah tutan elini değiştirebilir, böylece rakipleri karşında avantaj yakalayabilir. CS GO el değiştirme kodu nedir? CS GO el değiştirme kodu nasıl kullanılır? CS GO el değiştirme kodu tuş atama adımları nelerdir?

Haber 26-09-22 19:53

CS GO bunny hızlandırma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO bunny kodları nasıl çalışır?

CS GO bunny hızlandırma kodu ile profesyonel oyuncular, elinde bıçak varken belirli hareketlerle hızlıca ilerleyebilir. Eğlenceli bir hile kodu olan bunny hızlandırma kodu, oyunu daha keyifli hale getirmek isteyen oyuncular tarafından tercih edilir. CS GO bunny hızlandırma kodu nedir, nasıl çalışır? CS GO'da bunny hızlandırma kodu nasıl kullanılır?

Haber 26-09-22 19:53

CS GO silah alma kodu nedir, nasıl kullanılır? CS GO silah alma menüsü nasıl ve nereden açılır?

CS GO silah alma kodu, oyunda antrenman yaparken, bir silahın kolaylıkla elinize geçmesini sağlar. Silahları test ederken de kullanılabilen CS GO silah alma kodu, ilginizi çeken silahlara da kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüm bunlar için CS GO silah alma kodu adımlarını uygulamak yeterlidir. CS GO silah alma kodu nasıl kullanılır? CS GO'da silah menüsü nasıl açılır? CS GO silah kodu nedir?

Haber 26-09-22 19:52

CS GO temel kodları: CS GO yararlı konsol kodları ve kişiselleştirme adımları nelerdir?

CS GO, dünyanın en popüler savaş oyunlarından biridir. Oyuncuların oyun içi performansını yükseltebilmeleri için çeşitli kodlara ihtiyacı vardır. CS GO yararlı oyun kodu kullanan oyuncular, antrenmanlarını çok daha eğlenceli hale getirebilirler. CS GO temel kodları nelerdir? CS GO konsol kodları kişiselleştirme nasıl yapılır? CS GO alıştırma kodları ayarlama yöntemleri nelerdir?

Haber 26-09-22 19:52

CS GO black bar kaldırma nasıl yapılır? Intel ve AMD ekran kartı grafik ayarları CS GO black (siyah) bar kaldırma yöntemi nedir?

CS GO siyah bar sorunu, birçok oyuncunun karşılaştığı ve hiç hoşlanmadığı bir durumdur. Ekran ölçülerinden kaynaklı bu sorunu ortadan kaldırmak için oyuncuların takip etmesi gereken birkaç adım bulunmaktadır. CS GO black bar kaldırma nasıl yapılır? CS GO siyah bars kaldırma NVDIA ve AMD için nasıl yapılır?

Haber 26-09-22 19:25

CS GO ağına bağlanılıyor hatası nedeni ve çözümü nedir? Adımları ile CS GO ağına bağlanma hatası çözüm yöntemleri nelerdir?

CS GO oyununda yaşanan problemlerden biri de CS GO ağına bağlanıyor hatası ile karşılaşmaktır. Oyuncuların bilgisayarından kaynaklanmayan bu Steam sorunu birkaç yöntem ile ortadan kaldırılabilir. CS GO ağına bağlanılıyor hatası nasıl çözülür? CS GO ağına bağlanma hatası çözüm yöntemleri nelerdir?

Haber 26-09-22 19:25

CS GO uçma kodu nedir? CS GO havada uçma kodu aktif etme yöntemi ve tuş atama işlemi adımları

CS GO kodları sayesinde oyuncular, oyunu daha etkin bir şekilde oynayabilir. Bu kodlardan biri de uçma kodudur. Uçma kodunu aktif hale getiren oyuncular, daha keyifli bir oyun performansı geliştirir. CS GO uçma kodu nedir? CS GO havada uçma koduna tuş atama nasıl yapılır?

Haber 26-09-22 19:24

Bu tarih çok konuşulur... GTA 6'nın ne zaman çıkacağı belli olmuş olabilir!

Oyun dünyasını sarsan resmi GTA 6 sızıntılarının üstünden bir haftadan biraz daha uzun bir süre geçti. Şimdi ise bir kaynak, GTA'nın çıkış tarihine dair çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Eğer iddiası doğruysa kaynak, bize GTA 6'nın ne zaman çıkacağını söylemiş olabilir.

Haber 26-09-22 17:23

Düşük sistem gereksinimli oyunlar ve özellikleri: Düşük sistemli masaüstü bilgisayar ve laptoplar için oynanabilecek en iyi oyunlar hangileri?

Düşük sistemli bilgisayar oyunları, her türlü seviyedeki bilgisayarın çalıştırabileceği oyunlar anlamına gelir. Bilgisayara ulaşımın kolaylaşmasıyla birlikte bilgisayar oyunlarına yönelik ilgi de artmıştır. Ancak bazı oyunlar düşük sistemli bilgisayarlar tarafından çalıştırılamamakta ve akıcı bir oyun deneyimi yaşanamamaktadır. Böyle durumlarda düşük sistem gereksinimli oyunlar tercih edilmektedir. Düşük sistemli PC'ler için oynanabilecek en iyi oyunlar hangileridir?

Haber 24-09-22 19:30

Ömrü tezgahın başında geçen Hacer usta, geleneksel motiflere hayat veriyor

Uşak'ta 5 yaşında ilk ilmeklerini atarak halı dokumaya başlayan ve ömrü boyunca tezgahını bırakmayan 62 yaşındaki Hacer Bozak, yöreye özgü kaybolmaya yüz tutan motifleri canlı tutmak için gayret sarf ediyor - Uşak Belediyesi Dokurevi'nde görev yapan usta dokuyucu Hacer Bozak: - "Halıyı dokudukça mutluluğumu, sevincimi, hüznümü hep ona döküyorum, bırakmayı düşünmüyorum hiç"

Yurthaber 24-09-22 11:35

Dünyanın en büyük oyun fuarlarından! Tokyo Game Show 2022 renkli görüntülere sahne oldu

Dünyanın en büyük video oyun fuarlarından Tokyo Game Show (TGS) 2022, yerli ve yabancı birçok ürünün tanıtımına sahne oldu. Fuar, Kovid-19 nedeniyle son iki yıldır çevrim içi olarak gerçekleşmişti. Tokyo Game Show 2022'de sanal dünya "metaverse", sanal gerçeklik (VR) ve "blockchain" teknolojileri dikkat çekti. Ziyaretçiler, ülke ve firma stantlarının önünde ise uzun kuyruklar oluşturdu.

Haber 18-09-22 16:46

14 yaşındaki çocuğu ölüme götüren tehlikeli TikTok oyunu! Detaylar dehşete düşürdü

TikTok'ta viral olan tehlikeli oyun, 14 yaşındaki Leon Brown'un ölümüne yol açtı. Birleşik Krallık'ta yaşayan Brown'un cansız bedeni annesi tarafından odasında bulundu. Brown'un boğma oyunu nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Acılı anne, oğlunun tehlikeli oyuna nasıl katıldığını anlatırken detaylar dehşete düşürdü.

Haber 02-09-22 15:47

Gamescom 2022 bitti! İşte yılın en iyi oyunlarının da seçildiği büyük dijital fuardan akılda kalanlar

Almanya'nın Köln kentinde kapılarını açan, sektöründe dünyanın en büyük dijital fuarı olan "Gamescom 2022" sona erdi. Gamescom 2022’de yılın en iyi oyunları da seçildi. Akıllarda ise koronavirüs pandemisinin ardından düzenlenen fuarda çekilen ilginç görüntüler ve ödül kazanan oyunlar kaldı.

Haber 31-08-22 10:22

Valorant Van 1067 hatası nedir, neden olur? Valorant Van 1067 hatası çözümü

Son zamanlarda oyun meraklıları tarafından sevilen oyunlardan bir tanesi Valorant’dır. Riot Games tarafından piyasaya sürülen Valorant, çoklu oyunculu bir FPS oyunudur. Oyun sırasında kullanıcılarına yaşattığı görsel zevk nedeni ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Bazı durumlarda oyuncular, Valorant Van 1067 hatası ile karşılaşmaktadır. Valorant Van 1067 hatası nedir, nasıl çözülür?

Haber 27-08-22 17:42

Görenler şaşkına döndü: Ön siparişe açılan Harry Potter oyununun fiyatı tam 9 bin 999 TL!

Harry Potter takipçilerinin uzun zamandır beklediği oyun Hogwarts Legacy, bir dijital oyun mağazası olan Epic Games Store'da ön siparişe açıldı. Hogwarts Legacy fiyatıyla ise görenleri şaşkına çevirdi. Oyun 9 bin 999 TL'lik fiyatıyla dudak uçuklattı. Ancak bunun bir hata olduğu tahmin ediliyor.

Haber 26-08-22 15:53

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nun 75. yılı kutlandı

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nun 75. yılı kutlandı

Yurthaber 25-08-22 18:28

Denizli'de bir kadın, ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış halde bulundu

Ayrıldığı erkek arkadaşının dikkatini çekmek amacıyla kendisine kaçırılmış süsü verdiğini söyleyen İran uyruklu kadın hakkında suç uydurmaktan işlem yapıldı

Yurthaber 19-08-22 16:02

Afyonkarahisar'da Gençlik Oyunları etkinliği sona erdi

Afyonkarahisar'da "Gençlik Oyunları" etkinliği sona erdi

Yurthaber 14-08-22 21:55

Tatilinizde yanınızda götürebileceğiniz eğlenceli mini oyunlar

Deniz, kum, güneş üçlüsü çok güzel ama tatili tatil yapan unsurlardan biri de eğlenceli oyunlar. Monopoly'nin eğlenceli kapışmalarıyla ya da satrançtaki karşılıklı zekâ içeren hamlelerle zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı kalmaya da gerek yok tabii. Tatile giderken yanınızda götüreceğiniz birden fazla mini oyun var. Peki, bu oyunlara göz atmaya ne dersiniz?

Haber 12-08-22 14:19

Call of Duty: Modern Warfare II'de Formula 1 pisti sürprizi! Merakla beklenen tarihler de açıklandı

Call of Duty: Modern Warfare II'nin betası ve erken erişimi için merakla beklenen tarihler sonunda paylaşıldı. Ayrıca bir de sürpriz yaşandı. Formula 1 Singapur GP’nin düzenlendiği Marina Bay pistinin Call Of Duty: Modern Warfare II'de yeni bir harita olarak yer alacağı ortaya çıktı.

Haber 08-08-22 11:39

Moliere'in Cimrisi AKM'de izleyiciyle buluşacak

Moliere'in "Cimri"si AKM'de izleyiciyle buluşacak

Yurthaber 02-08-22 13:53

Türkiye, oyun sektörüne yapılan yatırımlarda Avrupa şampiyonu!

Türk oyun girişimleri, yılın ilk 6 ayında 333 milyon dolar yatırım alarak oyun sektöründe Avrupa birincisi oldu. Türk oyun sektörü, 2021'de 266 milyon dolar yatırım almıştı. Bu yılın ilk yarıyılında ise 333 milyon dolar yatırım alarak 6 ay içerisinde 2021'in toplamını geride bıraktı. Türkiye’nin ardından 158 milyon dolarla İngiltere ikinci, 60 milyon dolarla ise Norveç üçüncü sırada.

Haber 27-07-22 16:22

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek? Valorant gece pazarı ne zaman yenilenecek?

Valorant oyunu, çok oyuncudan oluşan taktiğe dayalı birinci şahıs nişancı türü bir oyundur. Video oyunu olarak bilinen Valorant içerisinde oyunculara özel sürprizler vardır. Bu sürprizler içerisinde Valorant Gece Pazarı yer alır. Peki Piyasaya sürüldüğü 2020 tarihinden bu yana popülerliğini koruyan Valorant'a Gece Pazarı ne zaman gelecek?

Haber 26-07-22 08:14

Valorant sunucu değiştirme: Valorant sunucu değişikliği nasıl yapılır?

Birçok kullanıcının eğlenceli vakitler geçirmesine imkân tanıyan Valorant, stratejik bir nişancı oyunudur. Oyun kendini sürekli geliştirip yenilemekte ve kullanıcılarına çok sayıda özellik sunmaktadır. Bu özelliklerden biri de sunucu değiştirmedir. Oyun içerisinde oynanan ülkeye göre sunucular bulunmaktadır. Sunucunun problemli olması oyun içerisinde ping sorununa da sebep olmaktadır.

Haber 22-07-22 20:16

Valorant maç tekrarı izleme: Valorant’ta maç tekrarı izlenebilir mi?

Valorant, kullanıcıların keyifli zaman geçirdikleri video oyunlarından biridir. Rekabete dayalı olan bu oyunda kullanıcılar rütbelerini yükseltmek için rakipleri ile maç (müsabaka) gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar oynadıkları bu maçları sonradan izleyebilmektedir. Oyun içerisinde ise kullanıcıların daha iyi performans gösterebilmesi için sık sık güncelleme yapılmaktadır.

Haber 22-07-22 20:13