Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mide bulandıran görüntüler! Canlı yılan balığını afiyetle yedi... Sosyal medyadan yorumlar peşi sıra geldi: "Her şeyi yiyorlar"

  Çin'de kaydedildiği iddia edilen görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadının canlı yılan balığını afiyetle yediği anlar yer aldı. Video kısa sürede viral olurken eleştirileri de beraberinde getirdi. O anlara kullanıcılardan adeta yorum yağdı.

  Mide bulandıran görüntüler! Canlı yılan balığını afiyetle yedi... Sosyal medyadan yorumlar peşi sıra geldi: "Her şeyi yiyorlar"

  Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadının canlı bir yılan balığı ve iki pani puri yediği anlar yer aldı. Görüntüler sosyal medyada ilgi çekerken tepkileri de neden oldu. Görüntüler 31 binden fazla beğeni topladı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  33

  Çoğu kişi yemekten tiksindiğini dile getirirken, geri kalanı tabakta pani puri olup olmadığını sorguladı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Her şeyi yiyorlar. Gerçekten inanılmaz" yorumunu ekledi. İkinci bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu adamların gerçekten durması gerekiyor." yorumunda bulundu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler