Murat Övüç'e Tuğba Ekinci'den destek geldi: Çok üzülüyor ve ağlıyor

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'e şarkıcı Tuğba Ekinci'den destek geldi. Murat Övüç ile olan fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Tuğba Ekinci, "O bizim neşemiz çok üzülüyor ve ağlıyor" notunu yazdı.

Murat Övüç'e Tuğba Ekinci'den destek geldi: Çok üzülüyor ve ağlıyor

Murat Övüç, Pınar Gültekin cinayetinin ardından ortaya çıkan eski bir videosunda kadınlar hakkında söyledikleriyle de tepki çekmişti.

KADINLAR TARAFINDAN KOVULMUŞTU!

Önceki gün Bodrum'da İstanbul Sözleşmesi için oturma eylemine girmeye çalışan Övüç, burada da tepkiyle karşılaşmış ve kadınlar tarafından alandan kovulmuştu.

SÖZ YAZARLARINDAN AMBARGO GELDİ!

Murat Övüç'e bir darbe de ünlü söz yazarlarından geldi. Hande Yener, İzel, Nilüfer ve Ebru Gündeş gibi ünlü isimlere şarkılarını veren Altan Çetin ile Yazdığım, Hadi Hadi ve Çalkala gibi şarkıların sahibi Aslızen, Murat Övüç'e şarkılarını söylemeyi yasakladıklarını açıkladı.

TUĞBA EKİNCİ DESTEK VERDİ!

Söylediği şok sözler nedeniyle zor günler yaşayan Murat Övüç'e destek ise şarkıcı Tuğba Ekinci'den geldi. Yeni şarkısının tanıtımı için paylaştığı kalça fotoğrafıyla gündeme gelen Ekinci, bu defa ise Murat Övüç'le olan ilginç bir kareyi paylaştı. Ekinci paylaşımına "O bizim neşemiz çok üzülüyor. Sapıkları ve kötü insanları savunacağını nasıl anlarsınız. Normal kadın erkek ilişkisi için söyledikleriyle ne alakası var, kadına şiddetde bulunan aciz insanlarla. Çok üzülüyor ve ağlıyor" notunu yazdı.

tugba

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
Tuğba sen nesinki digeri ne olsun
Abi süper cevap sağol:) kefile bak ya
Kadın reklam peşinde. Elinde kullanacak ne varsa kullanıyor. Şu an elinde bu değişik insan var ve onu kullanıyor. İşin aslı iki gereksiz insan görüyorum. Topluma zararlı iki şahıs.
yok olma yolunda ilerleyen tuğba hanım murat denilen o kişiyi destekler gibi yapıp reklamlara devam ediyor....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler