MAGAZİN

Naz Mila'dan kalça dansı! Arkadaki sesler olay...

Bir dönem katıldığı izdivaç programlarıyla tanınan Naz Mila, sık sık sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

İlk olarak adını evlilik programı Evleneceksen Gel programı ile duyuran Azerbeycanlı Naz Mila, bir dönem yaptırdığı dövme ile dünya gündeminde yer almış, ünlü İngiliz gazetesi Daily Mail'de haber olmuştu.

Sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan Naz Mila, yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Daracık giydiği taytıyla seksi kalça dansı yapan Naz Mila'nın videosunda arkadan gelen bağırma ve çığlık sesleri izleyenleri şoke etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Güzelim kız bir kaç kisinin elinde maymun olduya...
bana kalırsa milleti maymun edip para basıyorlar.
Siz nasıl bir yaratıksınız anlayamadık
nerde hükümüt nerede devlet ne duruyorsunuz atın bunları dîşarıya gönderin bunlari ülkesine özbekmiş afganmış suriyeliymiş ıraklısı arapları azerileri kovun bu güzelim memleketimizde bunlar degilmi türk miletini haklarını parasını yiyenler bu kadar türkiyede ırk ne olursa laz lavi kürtüymüş türkiye kimligi taşıyan kim varsa hepimiz issiz gücsüz parasız ama bunlar paralı yazık bizim millete devlet yok başımızda nede olsa ali babañın cifligi geliyorlar istemiyoruz bunları kovun her biri türkiye icin tehlike gün gelir israil filistine dönecegiz benden söylemesi arkadaslar
Geri Dön