Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Öğretmen öğrencisiyle arabada cinsel birliktelik yaşarken veli tarafından basıldı! Çocuğunu fark eden anne durumu polise haber verdi

  Amerika Birleşik Devletleri'nde öğretmenlik yapan bir kadın ismi açıklanmayan öğrencisiyle cinsel birliktelik yaşadığı sırada velisine yakalandı. Çocuğunun davranışlarından şüphelenerek takip etmeye karar veren anne, oğlu ve öğretmenini park halindeki bir aracın içinde cinsel birliktelik yaşarken yakaladı. Veli durumu anında polise bildirerek suç duyurusunda bulundu.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Carolina eyaletinde öğretmenlik yapan Gabriela Neufeld isimli bir kadın öğrencisiyle ilişki yaşadığı iddiası nedeniyle gözaltına alındı. Biyoloji öğretmenliği görevinden istifa eden Neufeld tutuklandı ve ağır cinsel aktivitede bulunmakla suçlandı. Mahkeme çiftin en az beş cinsel birliktelik yaşadıklarının tespit edildiğini söyledi.

  ANNESİ ŞÜPHELENEREK TAKİP ETTİ

  1

  18 yaşındaki oğlunun Neufeld ile ilişkisi olduğuna dair söylentiler duyduktan sonra anne onu cep telefonu aracılığıyla takip etmeye karar verdi. Oğlunun ragbi antrenmanında olduğunu söylemesine rağmen cep telefonu aracılığıyla yerel bir otoparkta olduğunu fark eden anne harekete geçti. Olay yerine gittiğinde anne, oğlu ve öğretmenini cinsel birliktelik yaşarken yakaladı ve durumu polise bildirdi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler