MAGAZİN

Oğulcan Engin’den sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’na aşk iltifatı!

Mart ayından beri ilişki yaşayan Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile oyuncu Ezgi Eyüboğlu Ege’nin mavi sularında çıktıkları tekne tatiline dolu dizgin devam ediyor. Çift tatilinden romantik anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Oğulcan Engin’den sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’na aşk iltifatı!

Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ilişkilerinin başındaki çekingen tavırları üzerinden atmayı başardı. Başlarda sosyal medya hesaplarına fotoğraf koyma konusunda bekleyen çiftten şimdilerde peşi sıra romantik paylaşımlar geliyor.Esat Yontunç ve eşi Hande Gülşen’le tekne tatiline çıkan çift güvertede çekildikleri pozları paylaşmayı sürdürüyor.

Son olarak güzel oyuncunun yaptığı paylaşım dikkatleri çekmeyi başardı. Çizgili tişörtü ve kot şortuyla poz veren Eyüboğlu’nun üzerinde tişörtü daha öncesinde Oğulcan Engin giymişti.
ezgi eyiboğlu2
Sevgilisinin tişörtünü giyen başarılı oyuncunun fotoğrafına Oğulcan Engin’den aşk dolu bir yorum geldi. Oğulcan Engin sevgilisinin paylaşımına “Sana daha çok yakıştı” yorumunu ekledi. Ünlü sanatçı ise sevgilisinin yorumuna gülmeyi tercih etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler