Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otoyolda şaşkına çeviren görüntüler! Hareket halindeki arabanın üzerine kıyafetsiz çıktı... Kendisinin fotoğraflarını çekenlere poz bile verdi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles bölgesindeki bir otoyolda hareketli dakikalar yaşandı. İsmi Trayanna Enriquez olarak açıklanan kadın bir anda hareket halindeki aracın üzerine çıkarak kıyafetlerini çıkarttı. Çevredekiler polise haber verirken o anları görüntüleyerek sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

  Otoyolda şaşkına çeviren görüntüler! Hareket halindeki arabanın üzerine kıyafetsiz çıktı... Kendisinin fotoğraflarını çekenlere poz bile verdi

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletindeki otoyoldaki hareketli dakikalar görenleri şaşkına çevirdi. Otoyolda hareket halindeki bir aracın tavanından bir kadın yukarıya doğru çıktı ve bir anda elbiselerini çıkartmaya başladı.

  1

  Çevresindekilerin kendisini görüntülediğini fark eden Trayanna Enriquez isimli kadın çıplak bir şekilde kameralara dönük poz vermeyi ihmal etmedi.

  2

  Daily Mail'in haberine göre kadın kısa bir süre sonra polisin onu aracın tepesinden indirmeyi başarmasıyla tutuklandı. Enriquez, boyun eğmeme, tutuklamaya direnme ve acil tıbbi müdahale ekibine darp suçlamalarıyla hakkında soruşturma açıldı.


  Express

  En Çok Aranan Haberler