Özcan Deniz kimdir?

Özcan Deniz kimdir?

Türk sinema ve dizi sektörünün önemli oyuncularından biri olan Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 yılında dünyaya geldi. Ankara’nın Elmadağ ilçesinde dünyaya gelen ünlü oyuncunun çocukluğunun bir bölümü Ankara’da geçmiştir. Ailecek Aydın iline göç ettikleri için eğitim hayatını burada devam ettirdi. Öğrenim gördüğü okullardaki farklı etkinliklerde solist olarak görev yaptı. 1985 yılında ortaokul eğitimini yarıda bırakan ve müzik sektörüne giriş yapmaya karar veren Özcan Deniz, hayatını kazanmak için birçok farklı iş yaptı. İzmir ve Antalya gibi illerde sahne alan Özcan Deniz’in hayatını Geleneksel Ses Festivali birincisi olmasıyla değişti. Ardından İstanbul’a gelen ve çalışmalarına burada devam eden sanatçının ilk albümü 1992 yılında çıktı. Daha sonra birçok albüm çıkaran ünlü sanatçı, farklı dizi ve filmlerde de başarılı bir şekilde rol aldı.

Özcan Deniz Haberleri

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan kimdir? Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in kaç çocuğu var, isimleri ne?

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, yaptığı açıklamaların ardından günün en çok araştırılan isimleri arasında bulunuyor. 2018 yılında evlendiği Özcan Deniz'den 2019 yılında olaylı şekilde ayrılan ünlü isim merak konusu oldu. Vatandaşlar internette, Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan kimdir? Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in kaç çocuğu var, isimleri ne? soru ve konu başlıklarını araştırıyor. İşte ayrıntılar...

Magazin 18-05-2022 07:43

Özcan Deniz'in annesi net konuştu! "Evlenmesini istemiyorum"

Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz oğlunun genç aşkıyla ilgili kendini tutamadı. Özcan Deniz'in annesi gelin adayı Samar Dadga'nın oğluyla evlenmesini istemiyor. Samar Dadga geçtiğimiz günlerde sevgilisinden evlilik teklifi aldığını açıklamıştı.

Magazin 08-05-2022 14:32

Feyza Aktan'dan Özcan Deniz'e yanıt: 'Zalim anne' sıfatından çok sıkıldım!

Feyza Aktan, oğlu Kuzey'i, 4. yaş gününde kendisinden kaçırdığını ileri süren eski eşi Özcan Deniz'e yanıt verdi. "Zalim anne" sıfatından artık çok sıkıldığını belirten Aktan, "Bu kararın nedenlerini cevap hakkım doğduğu için en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım" dedi.

Magazin 02-05-2022 11:56

Özcan Deniz Feyza Aktan'ı oğlunu kaçırmakla suçladı! "Yapılan onca haksızlıklara..."

Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'ın oğlunu kaçırdığını iddia ederek "Yine aylardan nisan, yine sen benden uzaklara kaçırıldın ve yine kötüler konseyi bir şeylerin peşinde" dedi ve isyan etti. Feyza Aktan ise bu iddiaya "Bu bir kaçma ya da kaçırılma eylemi değil" diyerek yanıt verdi.

Magazin 01-05-2022 09:35

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a zehir zemberek sözler!

Feyza Aktan'dan olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz, eski eşine ateş püskürdü. Oğlu Kuzey'in 4. yaş gününde kendisinden kaçırıldığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Geçen yıl oğlumun doğum gününde yaşadığım zalimlik bu sene de sahnelendi." dedi.

Magazin 30-04-2022 13:51

Özcan Deniz İranlı sevgilisi Samar Sadgar'la havuz keyfi yaptı

Özcan Deniz genç sevgilisiyle gittiği Kapadokya’da havuz keyfi yaptı. Havuz keyfini Samar Dadgar sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 11-04-2022 08:40

Her Şey Aşktan filmi konusu nedir? Her Şey Aşktan oyuncuları kimlerdi? Her Şey Aşktan hangi kanalda?

Her Şey Aşktan filmi izlemek isteyenler için yeniden televizyon ekranlarına geliyor. Her Şey Aşktan, vizyona girdiği tarihte beğenilen yapımlar arasına girmeyi başarmıştı. Her Şey Aşktan filmi Romantik komedi türünde olan Her Şey Aşktan filminin konusu ve oyuncu kadrosu araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte 2016 yılı yapımı Her Şey Aşktan filmine dair merak edilenler!

Magazin 07-04-2022 18:17

Ayla Çelik'ten ilginç itiraf: Özcan Deniz'in sapık gibi peşine düştüm

Hit şarkılara imza atan Ayla Çelik Armağan Çağlayan'a konuk oldu. Ayla Çelik açıklamasında Özcan Deniz'in şarkısını okumasını istediği için çok ısrarcı olduğunu itiraf etti ve "Bayağı baskı yaptım, peşine düştüm okuması için. Abisini falan aradım, sapık gibi peşine düştüm” dedim.

Magazin 31-03-2022 14:10

Özcan Deniz 23 yaş küçük sevgilisine evlilik teklifi etti

Eski eşi Feyza Aktan'a şiddet uyguladığı iddiasıyla yargılandığı davadan beraat eden ve Aktan'ı affettiğini söyleyen Özcan Deniz, kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Samar Sadgar'a evlilik teklifi etti. Tektaş yüzüğünü Instagram hesabından paylaşan Dadgar, "Hediye gibi geldin hoş geldin" dedi.

Magazin 12-03-2022 10:00

Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'ı affetti

Şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'ı darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, mahkeme kararını açıkladı. Mahkeme Deniz'in beraatına karar verdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Cahide'de sahne alan Özcan Deniz, eski eşini affettiğini açıkladı.

Magazin 09-03-2022 14:03

Özcan Deniz eski eşini darptan yargılanıyordu! Karar çıktı

Şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'ı darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, mahkeme kararını açıkladı. Mahkeme Deniz'in beraatına karar verdi.

Magazin 08-03-2022 17:49

Özcan Deniz'den Mahsun Kırmızıgül'e Bergen filmi yanıtı!

Mahsun Kırmızıgül, Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı Bergen filmine eleştirilerde bulunmuştu. Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen şarkılarınını seslendirmesini eleştiren Mahsun Kırmızıgül "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz" demişti. Müzisyenlikten sonra sinemaya ağırlık veren ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz ise bir zamanlar yakın dostu olduğu Kırmızıgül'ü hedef alarak açıklamalarda bulundu.

Magazin 07-03-2022 20:31

Evim Sensin filmi konusu nedir? Evim Sensin oyuncuları kimledir? Evim Sensin filmindeki hastalığın adı nedir?

Evim Sensin filmi 2012 yılında vizyona girmiş bir Türk yapımıdır. Dram türünde olan Evim Sensin hala beğeni ile izlenen filmlerden biridir. Evim Sensin vizyona girdiği yıllarda konusu ile dikkat çeken yapımlardan biri oldu. Sevilerek izlenen film izleyicisinin karşısına yeniden çıkacak. Evim Sensin konusu, oyuncuları ve filmde işlenen hastalığı ile yeniden gündem konusu oldu. İşte Evim Sensin filmine dair detaylar!

Magazin 07-03-2022 19:24

Özcan Deniz'in yeni aşkı olan Samar Dadgar hakkında bomba iddia!

Özcan Deniz'in yeni aşkı olan Samar Dadgar meğerse yeni bir aşk değilmiş... İddialara göre Deniz 24 yaş küçük aşkıyla evlenmeden önce de sevgiliymiş... İddiaya göre Özcan Deniz'in annesi bu ilişkiyi asla istemiyor.

Magazin 21-02-2022 14:33

Özcan Deniz 23 yaş küçük İranlı sevgilisiyle yakalandı!

50 yaşındaki Özcan Deniz, gönlünü kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar'a kaptırmıştı. Özcan Deniz, geçtiğimiz ay aşkını sosyal medya hesabından ilan etmişti. Özcan Deniz, genç aşkı Samar Dadgar ile Sevgililer Günü'nü romantik bir ortamda kutladı.

Magazin 16-02-2022 07:26

Özcan Deniz'in yargılandığı davada şoke eden ifade! "Feyza'nın saçı başı dağınık ve yüzünde darp izleri vardı"

Şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'ı darp ettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada tanık olarak dinlenen Aktan'ın annesi, "Feyza'nın saçı başı dağınık ve yüzünde darp izleri vardı. Duyduğum sesler Özcan'ın bağırma ve tehdit sesleriydi" dedi.

Magazin 15-02-2022 13:35

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan gelir kapısı arıyor! 5 ila 25 bin TL arası fiyat belirledi

Özcan Deniz ile kavgalı bir ayrılık süreci yaşayan, darp edilip darp eden, en sonunda oğlunun velayetini alan Feyza Aktan gelir kapısı arıyor. Feyza Aktan son olarak fenomenler gibi Instagram'da reklam paylaşımı yapmayı düşündü ancak başarılı olamadı.

Magazin 14-02-2022 14:42

Özcan Deniz 8 konser için 2 milyon TL alacak

Feyza Aktan'la olaylı boşanma sürecinden sonra kendisinden 23 yaş küçük Samar Dadgar ile yeni aşka yelken açan Özcan Deniz 8 konser için bir mekânla anlaştı. Özcan Deniz bakın kaç para alacak...

Magazin 07-02-2022 15:19

Özcan Deniz’in yeni sevgilisi ailede kriz çıkardı! Özcan Deniz’in annesi evi terk etti

Özcan Deniz'in kendinden bir hayli küçük modacı Samar Dadgar ile aşk yaşaması ailede kriz çıkardı. Feyza Aktan ile evliliği epey olaylı biten Deniz'in annesi oğlunun üzülmesini istemediği için bu aşka onay vermedi. Özcan Deniz’in yeni sevgilisi paylaşım yapınca anne evi terk etti.

Magazin 13-01-2022 10:26

Özcan Deniz'den aylık 10 bin TL nafaka alan Feyza Aktan kolları sıvadı! Eğitim alıyor

Özcan Deniz ile olaylı bir boşanma süreci geçiren Feyza Aktan oyunculuk için kolları sıvadı. Daha önce Özcan Deniz'in kısa filminde rol alan Feyza Aktan oyunculuk eğitimi alıyor. Ünlü isim kendini hazır hissettiğinde teklifleri değerlendirecek.

Magazin 10-01-2022 07:48

Özcan Deniz 23 yaş küçük aşkıyla evleniyor mu?

Özcan Deniz kendisinden 23 yaş küçük aşkı için kesenin ağzını açmıştı. Özcan Deniz'in genç aşkı Samar Dadgar ile evleneceği iddiasına jet hızında yanıt geldi.

Magazin 07-01-2022 17:32

Özcan Deniz'den genç aşkı Samar Dadgar'a maddi destek!

Olaylı boşanma davasıyla sık sık gündeme gelen Özcan Deniz Feyza Aktan ile ayrıldıktan sonra Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aşkları dolu dizgin giden ikili çok mutlu. Özcan Deniz'den genç aşkına maddi ve manevi her anlamda destek oluyor.

Magazin 06-01-2022 09:06

Özcan Deniz'in İranlı sevgilisi cesur pozlarıyla sosyal medyayı salladı!

2019 yılında Feyza Aktan'dan olaylı bir şekilde boşanan ünlü oyuncu Özcan Deniz, şimdilerde 26 yaşındaki Samar Dadgar ile aşk yaşıyor. Deniz'in kendisinden 23 yaş sevgilisi, cesur pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Magazin 03-01-2022 16:03

20 yıldır konuşmuyorlardı! Alişan ve Özcan Deniz yeniden bir arada

Bir dönemin muhteşem üçlüsü olan Mahsun Kırmızıgül, Alişan ve Özcan Deniz, yaklaşık 20 yıldır birbirleriyle konuşmuyorlardı. Aralarından su sızmayan üçlünün arasındaki buzlar neredeyse eridi. Son olarak Alişan ve Deniz, aynı uçakla dönerek uzun uzun sohbet etti.

Magazin 03-01-2022 12:04

Özcan Deniz'den kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar ile romantik paylaşım

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, 26 yaşındaki İranlı Samar Dadgar ile bir süredir aşk yaşıyordu. 49 yaşındaki Deniz, kendisinden 23 yaş küçük yeni sevgilisiyle çekilen romantik fotoğrafları Instagram hesabından '2022' notuyla paylaştı.

Magazin 02-01-2022 19:48

Özcan Deniz kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisiyle yakalandı! Davadan sonra romantik yemek

Özcan Deniz, geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde boşandığı Feyza Aktan’la oğulları Kuzey için velayet savaşına girişmişlerdi. Velayet davasında geçtiğimiz hafta karar çıktı. Mahkeme, çocuğun annesi Feyza Aktan’da kalmasına karar verdi. Özcan Deniz’in ortaya çıkan yeni fotoğraflarına göre, şarkıcı mahkeme gecesi soluğu kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar’ın yanında aldı.

Magazin 28-12-2021 10:50

Velayet davasına damga vuran kare! Özcan Deniz dua ederek beklemiş

Özcan Deniz, çocuğunun velayetini almak için Feyza Aktan'a açtığı davayı kaybetti. Deniz'in dün görülen duruşmaya girmeden önce adliye koridorunda dua ettiği anların görüntüleri yayınlandı.

Magazin 25-12-2021 12:02

Son dakika! Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın velayet davasında karar

Son dakika... Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın çekişmeli geçen boşanma sürecinde velayet davası görüldü. Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında karar çıktı.

Magazin 24-12-2021 15:38

Yeni tarzıyla Özcan Deniz’e benzetilen Berdan Mardini’den paylaşım: Alın size imaj

Ünlü türkücü Berdan Mardini, yeni imaj çalışmalarıyla ilgili yaptığı paylaşımlarla Özcan Deniz’e benzetilmişti. Instagram hesabından yeni paylaşımlar yapan Berdan Mardini, imaj çalışmalarını tamamladığını ima ederek “alın size imaj” notuyla fotoğraflarını yayınladı.

Magazin 19-12-2021 03:11

Berdan Mardini'den Özcan Deniz açıklaması

Eski eşinin yasak aşk skandalıyla gündemden düşmeyen Berdan Mardini son hali ile gündemde. Yeni imajıyla dikkat çeneb Berdan Mardini, Özcan Deniz'e benzetilmesi hakkında suskunluğunu bozdu.

Magazin 08-12-2021 17:00

Ünlüler yılbaşında milyonlar kazanacak! İki kişi Özcan Deniz'i dinlemenin bedeli asgari ücretlinin 7 aylık maaşı

Yeni yılı karşılarken ünlülerin yılbaşı mesaisi başlıyor. Özcan Deniz Kıbrıs’ta 1 milyon liraya sahneye çıkacak, Deniz’i dinlemenin maliyeti ise 2 kişi için 20 bin liraya ulaşıyor.

Magazin 06-12-2021 14:29

Özcan Deniz ve Feyza Aktan davasında tanıklar dinlendi! "Sigarayı yüzünde söndürürüm"

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan'ı darp ettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada tanıklar dinlendi. İki tarafında da tanıkları iddialarıyla ağızları açık bıraktı. Duruşma diğer tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

Magazin 02-12-2021 16:25

Özcan Deniz, Feyza Aktan sorularına böyle yanıt verdi

Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’la sancılı bir boşanma süreci sonrası çekişmeli bir velayet sürecine girmişti. Özcan Deniz, geçtiğimiz akşam yeni açılan Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştiriken Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali ödül törenine katıldı. Özcan Deniz'e, eski eşi Feyza Aktan ile yaşadığı velayet krizi soruldu.

Magazin 13-11-2021 23:49

Özcan Deniz'den Hadise'ye ünlülerin yılbaşı kazançları... Yok artık dedirten ücretler

Pandemi nedeniyle geçen yılbaşını evde geçiren şarkıcılar bu sene fiyatlarını ikiye katladı. Özcan Deniz'den Hadise'ye ünlülerin kazanacakları paralar şoke etti.

Magazin 09-11-2021 11:52

Işıl Reçber, Özcan Deniz’i hedef aldı: Beyefendiden ricam

Özcan Deniz’le Feyzan Aktan arasındaki gerilime eski milli kaleci Rüştü Reçber’in eşi Ilış Reçber de dahil oldu. Özcan Deniz'in yaşananların ardından, "Kadınların çoğu para koparmak için boşanıyor" sözleri tartışma konusu oldu. Özcan Deniz’e bir tepki de Işık Reçber'den geldi.

Magazin 27-10-2021 13:38

Özcan Deniz: Kadınların çoğu para koparmak için boşanıyor

Feyza Aktan ile velayet davası süren Özcan Deniz açıklamalarına devam ediyor. Deniz bu sefer tepki çeken sözleriyle gündeme geldi.

Magazin 26-10-2021 17:33

Özcan Deniz'den kavga açıklaması! "Oğluma vurma dedim! Onu içeri tıkıp bana saldırmaya devam etti"

Ünlü oyuncu Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında çocuklarının velayeti geriliminde yaşananlar Show TV ekranlarında Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile "Bu Sabah"ta masaya yatırıldı.

Magazin 25-10-2021 14:32

Özcan Deniz'e vuran Feyza Aktan her şeyi tek tek anlattı! Detaylar şoke etti

Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasındaki kavga durulmuyor. Aktan'ın eski kocasını vurduğu anlar yayınlanınca herkes şoke olmuştu. Feyza Aktan o olayın detaylarını tek tek anlattı.

Magazin 25-10-2021 11:08

Özcan Deniz’i darp eden eski eşi Feyza Aktan: Hiç pişman değilim

Velayet davasıyla karşı karşıya gelen Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan'nın kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Videoda Aktan, Deniz'e önce peş peşe tokat atıyor sonra da oyuncunun tişörtünü yırtıyor. Bu görüntülerin ardından Aktan, "Medyaya servis edilen görüntülerle yaşananlardan hiç pişman olmamakla birlikte asla taviz vermeyeceğim bir olayın sonucuydu." dedi.

Magazin 23-10-2021 00:52

Feyza Aktan kimdir? Feyza Aktan kaç yaşında ve nereli?

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2019 yılında yollarını ayırmaya karar verdi. Feyza Aktan, Özcan Deniz ile kısa süreli evliliği ve olaylı boşanma süreci ile sık sık gündemde yer alıyor. İkilinin kavga görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve gündemde yerini aldı. İşte merak edilenler...

Haber 22-10-2021 20:13

Özcan Deniz'den çok sert açıklama! "Sen evlatsın kredi kartı değilsin"

2018 yılında evlenip 2019 yılında olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz ile Feyza Aktan bugün bir kez daha oğulları Kuzey'in velayet davası için karşı karşıya geldi.

Magazin 22-10-2021 14:18

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan tarafından darp edildiği görüntüler ortaya çıktı

Özcan Deniz, çocuğunu görmek için gittiği eski eşinin evinde tartışma yaşadığı ve eski eşi tarafından darp edildiği yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düşmüştü! Söz konusu iddiaların ardından, Özcan Deniz'in Feyza Aktan tarafından darp edildiği görüntüler ortaya çıktı.

Magazin 22-10-2021 11:40

Özcan Deniz eski eşi Feyza Aktan'dan dayak yedi! Tekme tokat kavga

Özcan Deniz ile olaylı şekilde ayrıldığı eşi Feyza Aktan birbirine girdi. İddiaya göre şarkıcı Özcan Deniz, çocuğunu görmek için gittiği eski eşinin evinde tartışma yaşadı. Tartışma sırasında eski eşinden tokat yiyen ünlü şarkıcının bir de kıyafetleri parçalandı. Olayla ilgili şikayetçi olan şarkıcı Özcan Deniz'in ihbarı sonrası soruşturma başlatıldı.

Magazin 20-10-2021 12:07

Özcan Deniz eski eşini darp etti iddiasıyla hakim karşısında

Şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’ı darp ettiği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Deniz savunmasında, “Boşanma davasını ben açtım. Şiddet görmüş bir kadın olarak boşanma davası açmadı” dedi.

Magazin 14-09-2021 15:35

Özcan Deniz ve ağabeyi Ercan Deniz eski karılarına öyle bir şey yaptı ki...

Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasındaki gerilim son bulmuyor. Özcan Deniz ve ağabeyi Ercan Deniz eski eşlerini birlikte yaşamaya mecbur bıraktı. İki eski elti anlaşamasa da aynı villada yaşıyor.

Magazin 13-09-2021 13:57

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki velayet davasında yeni gelişme

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in, eski eşi Feyza Aktan'a açtığı velayetin değiştirilmesi davasında tanıklar dinlendi.

Magazin 10-09-2021 13:51

Öteki Taraf filmi konusu nedir? Öteki Taraf filmi oyuncuları kimler?

Özcan Deniz'in yönettiği ve rol aldığı Öteki Taraf, 2017 yılında vizyona girmiştir. Sevilen film bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak. Gerilim ve dram türünde olan filmde başrollerde Özcan Deniz ile birlikte Aslı Enver ve Meryem Uzerli de yer alıyor. Peki Öteki Taraf filmi konusu nedir? Öteki Taraf filmi oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Magazin 31-08-2021 19:55

Özcan Deniz'in kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi tatilini bedavaya getirdi

Özcan Deniz'in İranlı modacı sevgilisi Samar Dadgar, tatilden paylaştığı karelerle dikkat çekti. Modacının, kaldığı oteli sürekli etiketlemesi nedeniyle tatilini bedavaya getirdiği iddia edildi.

Magazin 20-07-2021 10:08

Baş Belası dizisinin İpek’i İrem Helvacıoğlu kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında? Evli mi?

ATV’nin yeni dizisi Baş Belası’nın kadrosunda yer alan İrem Helvacıoğlu, son zamanlarda oldukça merak ediliyor. Birçok başarılı yapımda yer alan güzel oyuncu, en son Özcan Deniz ile beraber Seni Çok Bekledim dizisinde başrol olarak yer almıştı. Şimdilerde yaz dizisi olan Baş Belası’nda bir emniyet psikoloğu olarak görev alan İpek karakterine hayat veriyor. Peki, İrem Helvacıoğlu kimdir?

Magazin 20-06-2021 15:42