Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Parkta güneşlenen kadını taciz etti! Saldırganın sabıkası kabarıkmış: Daha öncesinde defalarca cinsel saldırı suçuna karışmış

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde güneş havanın tadını çıkartmak isteyen bir kadın Central Park'ın çimlerine uzanarak güneşlendiği anda saldırıya uğradı. 43 yaşındaki saldırgan Jermaine Longmire rahatsız edici saldırı iddiasıyla birinci derece tecavüz ve cinsel istismar suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldıktan sonra kefalet olmaksızın tutuklu kalmasına karar verildi. Mahkemede yeni detaylar ortaya çıktı.

  Parkta güneşlenen kadını taciz etti! Saldırganın sabıkası kabarıkmış: Daha öncesinde defalarca cinsel saldırı suçuna karışmış

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinde Central Park'ta güneşlenen bir kadın 43 yaşındaki Jermaine Longmire'in cinsel saldırısına uğradı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Güneşlenen genç kadını kolundan tutarak parkın içine doğru sürükleyen Jermaine Longmire, fiziksel mücadelenin sonucunda olay yerinden kaçmayı başardı.
  Suç mahalline yakın bir noktada bulunan güvenlik kamerası görüntülerinden elde edilen yüz tanıma teknolojisinin Longmire'ın tespit edilmesine yardımcı oldu.

  2

  Cinsel saldırı suçlamalarına adının karıştığı saldırganın 4 farklı eyalette birçok suçtan arandığı dile getirildi. Mahkemede, New Jersey, Florida, New York ve Maryland'de cinsel saldırı, ağırlaştırılmış saldırı, hırsızlık, izinsiz girme ve silah bulundurma gibi suçlarından arandığı söylendi.

  En Çok Aranan Haberler