Mynet Trend

         

Rüyada mezar kazmak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada mezar kazmak ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Mezar Kazmak
 • Rüyada Elleriyle Mezar Kazmak
 • Rüyada Mezar Kazıp Ölüyü Çıkarmak
 • Rüyada Evde Mezar Kazmak
 • Rüyada Kendine Mezar Kazmak
 • Rüyada İki Mezar Kazmak
 • Rüyada Mezar Kazıp İçine Girmek
 • Rüyada Mezar Kazarken Yılan Görmek
 • Rüyada Küçük Mezar Kazmak
 • Rüyada Toplu Mezar Kazmak
 • Rüyada 3 Mezar Kazmak
 • Rüyada 4 Tane Mezar Kazmak

Her insan uyurken rüya görür. Bazı rüyalar gerçekliğiyle derinden etkiler. Bunlardan biri olan rüyada mezar kazmak ne demek, ne anlama gelir sizler için araştırdık.

Rüyalar iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılır. Bu yüzden insanlar, eski dönemlerden beri rüyaların anlamını merak eder. Görülen sembol ve simgeler anlamlandırılmaya çalışılır. Rüyada mezar görmek ise ölüm görmek kadar derin izler bırakır. İşte rüyada mezar kazmak ile ilgili tüm detaylar...

Rüyada Mezar Kazmak

Rüyada mezar kazmak, hayırlı şekilde yorumlanan rüyalardan biridir. Güzel gelişmelere, iyi değişikliklere alamet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına, rahata ereceğine işaret eder. Bulunduğunuz muhitte yaşanacak farklılıkları belirtir. Sokağınızda veya bahçenizde değişiklikler yapabilirsiniz. Aynı zamanda rüyada mezar kazmak, kişinin elindeki paranın artacağını gösterir. Rızkın çoğalacağına, nasibin dolup taşacağına işarettir.

Eğer üzerinize kayıtlı bir mal varlığınız yoksa, ilk mülkiyetinizi edineceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Ufak sermayelerle büyük yatırımlar yapabilirsiniz. Bu rüya, haramdan uzak durarak helal kazançlar elde edeceğinize; bu vesileyle hayırlı bir zat olacağınıza rivayet eder. Dini kaynaklara göre ise, rüya sahibinin ömrünün sonuna kadar huzurlu yaşayacağının işaretçisidir. Kişi, küçük gibi görünen bir adım atarak kendisini maddi yükümlülükten kurtaran büyük bir gelişme yaşayabilir.

Rüyada Elleriyle Mezar Kazmak

Rüyada elleriyle mezar kazmak her ne kadar kötü gibi görünse de, anlamı güzel olan bir rüyadır. Rüya sahibinin önüne çıkacak fırsatları, atılacağı yeni işleri sembol eder. Kalıcı bir mülk edinmek, büyük paralar kazanmak, işlerden kar elde etmek gibi iyi anlamları vardır. Eğer rüya sahibi evli değilse, yeni biriyle tanışacağına alamet eder. Evliyse, yeni doğacak çocuğun habercisi olabilir.

Rüyada Mezar Kazıp Ölüyü Çıkarmak

Alimlere göre rüyada mezar kazıp ölüyü çıkarmak, hastalıkların şifa bulacağına yorulur. Aydınlık bir geleceğe sahip olacağınıza, çocuklarınızın büyük insan olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, maddi zorluklar çekiyorsa borçlarından kurtulur. Çok istediği bir şeyi kolayca elde eder. Eğer yaptığınız işin yeterli kazançları sağlamadığını düşünüyorsanız, bir müddet sonra yeni işlere atılacağınızın habercisidir. Aynı zamanda rüyada mezar kazıp ölüyü çıkarmak, bekarların evlilik yoluna gireceğini gösterir. Eşini ve çocuklarını kendi canı pahasına korumaya, onlarla mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Evde Mezar Kazmak

Rüyada evde mezar kazmak, kötü yorumlanan rüyalardan biridir. Kişinin yanlış yollara saptığını gösterir. Yaptığınız yanlışlar dönüp dolaşıp ayağınıza dolanabilir, tüm işlerinizin aksamasına neden olabilir. Hayra yorulmayan bu rüya sıkıntı, keder ve gözyaşı habercisidir. Rüya sahibinin kötü haberler alacağı bu haberler sonucunda çok üzüleceği anlamı taşır. Bu süreçte hasta bir aile yakınınız varsa, vefat edebilir. Yorumculara göre rüyada evde mezar görmek, uzak bir yere gidileceğini ifade eder. Gittiğiniz yerden uzunca süre dönemeyebilir, yakınlarınızı özleyebilirsiniz.

Rüyada Kendine Mezar Kazmak

Rüyada kendine mezar kazmak, derinden bağ kurduğunuz bir kişiyi kaybedeceğinize dalalet eder. Çok sevdiğiniz kişiyi kaybetmeniz uzun süre içinize kapanmanıza neden olabilir. Aynı zamanda rüyada kendine mezar kazmak, bir anlaşmanın bozulacağına dalalet eder. Yakın bir dostunuzla iş yapıyorsanız, anlaşmazlık yaşayarak ortaklığınızı bozabilirsiniz.

Rüyada İki Mezar Kazmak

Rüyada iki mezar kazmak, sıkıntıların artacağı bir döneme gireceğinize işaret eder. Sorunlarınızın üst üste geleceği, kendinizi yorgun hissedeceğiniz manasına gelir. Bilgi ve ilim anlamında fakir olmak anlamı taşır. Kişisel gelişime önem vermemeniz, kariyer hayatınızın kötü geçeceğine yorumlanır. Alimlere göre rüyada iki mezar kazmak, haram paraya tamah etmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, hayrı olmayan paralarla bir girişimde bulunabilir. Bu iş sonucunda hüsrana uğraması kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Mezar Kazıp İçine Girmek

Alimlere göre rüyada mezar kazıp içine girmek, kötü niyetli kimselerle husumet yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, iyi olmayan insanların arasına girerek bazı kararlar verir. Daha sonrasında aldığı kararlardan pişmanlık ve derin üzüntü duyar. Ancak, bu insanların arasından çıkmak kolay olmaz. Rüyada mezar kazıp içine girmek ürkütücü olsa da alimler tarafından iyi yorumlanır. Rüya sahibinin mal ve mülkünün artacağına rivayet edilir. Kişinin dünya malı katlanarak artmaya devam eder.

Rüyada Mezar Kazarken Yılan Görmek

Rüyada mezar kazarken yılan görmek, kişinin çok zorlu ve büyük işlerin altından güçlükle kalkacağına alamet eder. Bir aile büyüğünüzün desteği, yükünüzün hafiflemesine yardımcı olur. Rüya sahibinin rızkının artacağına, işinin kazanç ve kar getireceğine, zor zamanların bitip rahata ereceğine yorulur. Aynı zamanda rüyada mezar kazarken yılan görmek, kişinin bir hastalığa yakalanıp can derdine düşeceğine rivayet eder. Eğer fiziki bir rahatsızlığınız varsa, geç olmadan bir hekime danışmanızda fayda var.

Rüyada Küçük Mezar Kazmak

Rüyada küçük mezar kazmak, hiç zorluk çekmeden mal mülk elde etmeye yorulur. En yakın arkadaşınız tarafından çok sevinçli bir haber alacağınıza işaret eder. Bu haber aşk hayatınızla ilgili olabilir. Bu rüya kısmetin, dostluğun, bereketin habercisidir. Bir projede başarı elde ederek, rakiplerinizin önüne geçeceğiniz anlamına gelir. Tüm sıkıntılarınızın biteceğine, kayıplarınızın kazanca döneceğine rivayet eder.

Rüyada Toplu Mezar Kazmak

Rüyada toplu mezar kazmak, rüyayı gören kişinin ailesiyle uzun ve mutlu bir hayat yaşayacağına alamet eder. Eşinizle hiçbir sıkıntı yaşamayacağınıza, haneye nazar değmeyeceğine yorulur. Bu rüyayı gören kişi, yakın çevresi tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişidir. Elde ettiği başarılar akademik hayatını etkilediği kadar, sosyal hayatını da etkiler.

Rüyada 3 Mezar Kazmak

Rüyada 3 mezar kazmak, derde ve sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Bu dert ve sıkıntılardan yalnızca maneviyatla kurtulmak mümkündür. Bu rüyayı gören kişi Allah katında değerli, kıymetli bir kişidir. Tüm sorunları kolayca çözülür. Rüyada 3 mezar kazmak, kişinin kamil insan olma yolunda ilerleyeceğinin işaretçisidir.

Rüyada 4 Tane Mezar Kazmak

Rüyada 4 tane mezar kazmak, kişinin arkadaşlık ilişkilerinin problemli olduğuna, faydasız kişilerle bir arada olmaya alamet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı sorunları çözemediğini simgeler. Rüyada 4 tane mezar kazmak, kişinin daha düzgün insanlara yönelmesi gerektiğine vurgu yapar. Arkadaş çevresinde yapılan değişiklik, kişinin tüm çevresini etkileyecektir. Rüya yorumcularına göre ise sahip olunan ziynet eşyalarının ortadan kaybolması anlamına gelir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön