Mynet Trend

         

Rüyada mezarlığa gitmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada mezarlığa gitmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Gece Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Mezarlığa Gitmek Dua Okumak
 • Rüyada Kalabalık Şekilde Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Karanlıkta Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Koşarak Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Anne ile Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Gündüz Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Hamileyken Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Araba ile Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Ölmüş Biri ile Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Akşam Vakti Mezarlığa Gitmek
 • Rüyada Yanlışlıkla Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezarlığa gitmek, çok sık rastlanmasa da görüldüğü zaman insanı oldukça etkiler. Rüyada anlamı etkileyen belirleyici unsurlar bulunabilir. İşte bu rüyanın tabirleri…

Rüyada mezarlığa gitmek, günahlardan kurtulmak olarak yorumlanabilir. Elbette rüyadaki detaylar rüyanın tabirini farklı yönde etkiler. Peki, rüyada gece mezarlığa gitmek ne demek? Rüyada anne ile mezarlığa gitmek kötü müdür? Rüyasında ölmüş biri ile mezarlığa gittiğini gören kişiyi neler bekler? İşte detaylar…

Rüyada Mezarlığa Gitmek

Rüyada mezarlığa gitmek, rüya sahibinin bilerek veya bilmeyerek işlediği günahlardan kurtulmak istediğine işaret eder. Rüyayı gören kimse diğer insanlara sürekli yardımda bulunur. İhtiyacı olanlara para, aç olanlara ise yemek verir. Namaz kılmaya başlar, fazlasıyla zekat verir. Çile çekenlerin derdini paylaşır ve derman olmaya çalışır. Rüya sahibi yapmış olduğu iyilikler, yardımlar, dürüstlüğü ve iş hayatındaki başarısı sebebiyle çok sevilen biri haline gelir.

Rüyada Gece Mezarlığa Gitmek

Rüyada gece mezarlığa gitmek, yeni ev ve iş hayatının başlangıcı olarak yorumlanır. Taşındığı yerdeki komşuları ile çok güzel bir arkadaşlık ilişkisi kurar ve mutlu olur. Rüyayı gören kimse hayırlı işler yapar. Rüyasında gece mezarlığa gittiğini gören kimse günahlarını telafi edebilmek adına doğru işler yapar. Böylelikle kişinin hayatı yoluna girer. Ayrıca rüya sahibi iş hayatında da çok başarılı olur ve maddi anlamda rahata erer.

Rüyada Mezarlığa Gitmek Dua Okumak

Rüyada mezarlığa gitmek ve dua okumak, rüya sahibinin işlediği sevaplar sayesinde güzel bir ahiret hayatı da yaşayacağına işaret eder. Kişi her zaman başkalarının yardımına koşar ve sevap işlemeyi çok sever. Hayatını çile ve hastalık çekmeden, huzur ve refah içinde geçirir. Evsiz, aç ve parasız insanlara elindeki tüm imkanları seferber eder. Böylelikle çok büyük sevaplar işler.

Rüyada Kalabalık Şekilde Mezarlığa Gitmek

Rüyada kalabalık bir şekilde mezarlığa gitmek, tüm gerginliklerin biteceğine ve neşeli bir dönemin başlayacağına delalet eder. Rüya sahibi sıklıkla yurt dışı gezilerine çıkmak durumunda kalabilir. Bu seyahatlerden yabancı dostlar edinir. Cebi para görür. Kişi kazanmış olduğu parayı hayır işlerinde harcar. Borç içindeki bir tanıdığına yardım eder. Maddi olarak çok rahatlar.

Rüyada Karanlıkta Mezarlığa Gitmek

Rüyada karanlıkta mezarlığa gitmek, rüya sahibinin yavaş yavaş da olsa istediği her şeye kavuşacağına işaret eder. Planladığı projeleri hayata geçirme fırsatı bulur. Hayalleri birer birer gerçek olur. Sevdiği bir insanla birlikte iş yapma şansı olabilir. Maddi anlamda kazancını bir kişiden elde eder. Bundan sonraki hayatında kendisini kötü ve yasak olan her şeyden uzak tutar.

Rüyada Koşarak Mezarlığa Gitmek

Rüyada koşarak mezarlığa gitmek, hayat kişinin daha önce görmediği ve hiç bilmediği alanlara erişmesini sağlar. Sevdiği insanların yardım taleplerine karşılık verir. Maddi anlamda sorunlarını kısa zaman içinde aşar. Kazandığı parayı eş, dost ve akrabalarıyla paylaşır. Yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırır ve rahat eder. Maddi olarak ferahlık yaşar. Bazı konularla ilgili kendini şanslı görür. Ara bulucular sayesinde küslükler yok olur.

Rüyada Anne ile Mezarlığa Gitmek

Rüyada anne ile mezarlığa gitmek, rüya sahibinin yeni bir eve sahip olacağı anlamına gelir. Attığı doğru adımlar sayesinde hayatını konfor ve rahatlık içinde sürer. Kişinin sofrası hiçbir zaman aşsız kalmaz. Sıkıntılı dönemlerden yara almadan kurtulur. Sorunları aile büyüklerinin de yardımıyla çözüme kavuşur. Rüya sahibi işinde makam edinir ve tek söz sahibi konumuna erişir. Toplumun önde gelen sayılı insanları arasında yer alır.

Rüyada Gündüz Mezarlığa Gitmek

Rüyada gündüz mezarlığa gitmek, kişinin yakın zamanda iş ve aile hayatıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder. İlerleyen zamanlarda çok daha iyi bir duruma gelir. Mesleki ve ticari anlamda kazancı artar. Bir konu hakkındaki endişeli bekleyişi sona erer. Yaşam şekli, alışkanlıkları, hayata bakış açısı, düşünceleri ve inandıkları iyi yönde değişim gösterir. Yaşadığı birtakım sorunlar son bulur. Büyük bir mutluluk ve ferahlık yaşayacağı bir döneme girer.

Rüyada Hamileyken Mezarlığa Gitmek

Rüyada hamileyken mezarlığa gitmek, rüya sahibinin kötülük gördüğü birini çok dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalet eder. Kişi peş peşe zaferler kazanır. Yapacağı çalışmalar ve atacağı doğru adımlar sayesinde sorunlarından tamamen kurtulur. Sevdiği kişilerle birlikte mutlu bir hayata kavuşur. Rüyayı gören kimsenin başında dönüp duran kara bulutlar ve uğursuzluk dağılır. Kişi dışarıda yemek yeyip eğlenmeye daha çok fırsat bulur. Böylelikle hayat kendisi için çok daha keyifli bir hale gelir.

Rüyada Araba ile Mezarlığa Gitmek

Rüyada araba ile mezarlığa gitmek, rüya sahibinin sermayesinin artacağına delalet eder. Kişinin şansı ve bahtı açılır. Hayırlı bir kısmet ile evlenip mutlu bir yuva kurar. İşleri de yoluna girer. Attığı doğru adımlar sayesinde kazancı çok artar. Kısa zaman önce yaşadığı bir mutsuzluk biter. Rüya sahibi rahat bir nefes alır.

Rüyada Ölmüş Biri ile Mezarlığa Gitmek

Rüyada ölmüş biri ile mezarlığa gitmek, kişinin yapmış olduğu hayırların ve işlediği sevapların amacına ulaşacağına işaret eder. Maddi anlamda büyük bir atılım yapar. Sorunları ve sıkıntılarıyla birlikte borçlarından da kurtulur. Hayırsız birinin sebep olduğu sıkıntılara çözüm bulur. Girdiği her işte büyük adımlar atar. Rüya sahibi büyük bir ferahlama yaşar ve huzura erer.

Rüyada Akşam Vakti Mezarlığa Gitmek

Rüyada akşam vakti mezarlığa gitmek, rüya sahibinin kendisinde rakiplerini ve düşmanlarını yenilgiye uğratacak gücü bulacağı anlamına gelir. Hayalleri ve emekleri boşa gitmez. Hayatı çok daha kolay, rahat ve zevkli bir hale gelir. Hoş bir sürpriz ile karşılaşır. Bu dönemde hiçbir zaman hak yolundan ayrılmaz. Sabırla yoluna devam eder. Ayrıca rüya sahibi ailesi ve diğer yakınlarıyla birlikte çok güzel günler geçirir.

Rüyada Yanlışlıkla Mezarlığa Gitmek

Rüyada yanlışlıkla mezarlığa gitmek, kişinin neşesinin ve mutluluğunun yerine geleceğine işaret eder. Hayatındaki sorunlu olan bütün olaylar düzelir. Bu dönemde hayatın kıymetinin farkına varır. Özlemlerini ve isteklerini gerçekleştirir. Rüya sahibinin toplum içindeki saygınlığı artar. Ayrıca bu rüya, anne ve babasının yaşlandıklarında bile üzerine titreyeceklerine delalet eder.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön