Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada saç görmek ne anlama gelir? Rüyada uzun, kesilmiş, bakımlı saç ne demek?

  Rüyada saç görmek farklı yorumlarla değerlendirilir. Bunun için rüyanın detaylarına bakılır. Rüya kendi saçını görmek maneviyatın güçleneceği, tatsızlıkların son bulacağı süreci simgeler. Rüyada saçın örüldüğünü görmek ise yatırım yapılacağına ve kişinin arasının bozuk olduğu kişiyle barışacağına yorulur. İşte rüyadaki detaylara göre saç simgesinin farklı anlamları...

  Rüyada saç görmek ne anlama gelir? Rüyada uzun, kesilmiş, bakımlı saç ne demek?

  Kariyer hedefi olan kişinin hedeflerine ulaşacağına ve maddi olarak refaha kavuşacağına işaret eder. Rüyada farklı şekillerde görülen saç, pek çok anlamda olumlu şekilde tabir edilir ve uzun bir ömrü, bolluk ve bereket içinde bir yaşamı simgeler.

  Rüyada Kendi Saçını Görmek

  Rüyada kendi saçını görmek özellikle kadınlar için oldukça hayırlı bir durumdur. Saç kadınların en önemli aksesuarıdır ve güzelliklerinin simgesidir. Rüyasında kendi saçını gören kimse için hayırlı ve güzel işler olacağına ve kişinin hem maddi hem de manevi anlamda güçleneceğine yorulur. İş yerinde yaşanan tatsızlıklar son bulacak ve rüya sahibi iş yerinde yüksek bir mertebeye erişerek kariyerinde zirveye tırmanacaktır.

  Rüyada Saçını Uzun ve Güzel Görmek

  Rüya sahibi rüyasında saçlarının uzun, güzel ve bakımlı olduğunu görürse bu rüya her konuda bilgi sahibi olmaya yorulur. Uzun bir ömür yaşamanın verdiği tecrübelerden dolayı kişinin bilgelik mertebesine erişeceğine ve olgun bir kişiliğe bürüneceğine işaret eder. Eğer saç uzun ve gri ise rüya yine aynı şekilde yorumlanır. Bu rüyanın diğer anlamı ise rüya sahibinin huzurlu, bereketli, refah ve bolluk içinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

  Rüyada Saçının Örüldüğünü Görmek

  Rüyada saçının örüldüğünü gören kimse yaptığı işlerle ilgili çok titiz davranacağına, ince eleyip sık dokuyacağına ve bu sayede kusursuz işler çıkaracağına işaret eder. Rüyayı gören kişi bir kadınsa bu rüya hayra yorulur. Rüyayı gören kişi erkek ise bir yatırım yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkek ya da kız olsun eğer gönül ilişkilerinde bir tartışma yaşamışsa o kişiyle kısa zamanda barışacaktır.

  Rüyada Saç Renginin Değişmesi

  Rüyada saç renginin değiştiğini gören kimse büyük ve köklü bir değişim yaşayacaktır. Bu değişim rüya sahibinin tüm yaşamını ve aile içindeki yerini etkileyerek iş ve özel yaşamında bazı kararlar almasına yol açacaktır. Rüya sahibi aldığı kararları uygulayarak hayatına bambaşka bir yön verebilir. Ancak saçın hangi renk olduğu da önemlidir. Sarı renkler olumsuz anlamlar taşırken, kırmızı, mavi ve siyah renkler olumlu şekilde yorumlanır.

  Rüyada Saçların Beyazlaması

  Rüyada saçların beyazlaması genellikle olumsuz olarak yorumlanır ancak rüya tam tersi şekilde tabir edilir. Yani rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlardan takdir toplayacağı ve rüya sahibi erkek ise maddi olarak bir yükselişe geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bir dava ile boğuşuyorsa davanın kendi lehinde sonuçlanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi kadınsa eşinin kötü işler yapacağına ve kendisinin ciddi bir hastalık atlatacağına delalet eder.

  Rüyada Saç Kazıtmak

  Bu rüya, rüyasında saçını kazıttığını gören kişi için bir uyarıdır. Çünkü saç kazıtmak yüz kızartıcı bir günah işlemeye ve utanılacak bir iş yaparak herkesin diline düşmeye delalet eder. Bu rüya bir ikaz niteliğinde olup rüya sahibini kötü işlerden elini eteğini çekmesi ve tüm günahları için tövbe etmesi gerektiği anlamına gelir.

  Rüyada Saçlarının Gürleştiğini Görmek

  Bu rüya bolluk ve bereketi simgelediği için her koşulda olumlu yorumlanır.

  Eğer rüya sahibi rüyasında saçlarının gürleştiğini görmüşse bu rüya eline geçecek bazı değerli eşyaların olduğu anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi bu rüyayı gördüğü sırada maddi ve manevi olarak sıkıntı içindeyse kısa süre sonra huzura ve refaha erecektir. Rüya sahibi bu rüyayı gördüğü sırada huzurlu ve mutlu bir yaşam sürüyorsa çok daha huzurlu ve mutlu günlerin kendisini beklediğine işaret eder.

  Rüyada Saç Dökülmesi

  Bu rüya, rüyasında saç dökülmesi gören kişinin maddi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında saçlarının döküldüğünü gören kimse bir eşyasını çaldırabilir, kaybedebilir ya da elinden çıkarmak zorunda kalabilir. Bu rüya aynı zamanda maddi sıkıntı anlamına da gelmektedir ve rüya sahibinin geçici sağlık sorunlarıyla uğraşacağına işaret eder.

  Rüyada Kendi Saçını Siyah Görmek

  Rüyada kişinin kendi saçını siyah görmesi büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların kısa sürede telafi edileceğine, istediği bir iş konusunda çok iyi bir destek alacağına ve bu durumun çok hayırlı kazançlara vesile olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin ettiği tüm duaların kabul olacağına ve maddi olarak huzur bularak mal mülk sahibi olacağına işaret eder.

  Rüyada Kesilmiş Saç Görmek

  Bu rüya iki farklı şekilde tabir edilir. Rüya sahibi bir kadınsa aile yaşantısında sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, eşiyle sürekli tartışacağına ve güzel bir gün göremeyeceğine yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi erkekse iş ve aile yaşamında büyük sıkıntılar çekeceğine, maddi olarak büyük bir buhran yaşayacağına ve bu yüzden kendini mutsuz ve kederli hissedeceğine delalet eder.

  Rüyada Başkasının Saçının Uzadığını Görmek

  Rüyada başkasının saçının uzadığını görmek, rüyayı gören kişinin maddi olarak bolluk ve bereket içinde yaşayacağı bir döneme gireceğini işaret eder. Rüya sahibi bu sayede büyük bir rahatlama yaşayacak ve özel yaşamına daha çok vakit ayırabilecektir. Kişi uzun süre yaşadığı sıkıntılı günlerin son bulmasıyla üzerindeki ağır yükten kurtulacak ve stres dolu günleri geride bırakarak, huzur dolu bir yaşama adım atacaktır. Ayrıca bu rüya ile rüya sahibinin kısmeti açılacak ve aşık olmayı beklediği kişi karşısına çıkacaktır. Bu sayede evliliğe giden bir birlikteliğin ilk adımları atılacaktır.

  Rüyada Siyah Saç Görmek

  Rüyasında siyah saç gören kimse eğer evliyse bu, eşinin ona karşı sadık, anlayışlı, dirayetli ve dürüst olduğu anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise ileride evleneceği kişi bu özellikleri taşıyacaktır. Rüyada çok koyu yani kuzguni bir siyah saç görmek ise rüya sahibinin çok zengin biri ile evleneceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi evli ise eşinin yakın zamanda zengin olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

  Rüyasında kıvırcık saç gören kimse evli ya da bekar olsun mutlu olacağı bir gönül ilişkisi yaşayacak ve pek çok müjdeli haber alacaktır. Bu gönül ilişkisi rüya sahibinin hayatına huzur getirecektir.

  Rüyada Saç Çıktığını Görmek

  Bu rüya, rüya sahibinin iş hayatında büyük bir başarı elde edeceğine, müşterilerinin bir anda çoğalacağına ve rüya sahibinin mutlu olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibi için zahmet veren işlerin son bulacağına, refah ve bolluk içinde yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların büyümeden biteceğine de delalet eder. Rüya sahibi bu sayede aile içi tartışmalara da son verecek ve hem maddi hem de manevi rahatlığın tadını çıkaracaktır.

  Rüyada Saç Şekillendirmek

  Rüyasında saç şekillendiren kimsenin çevresinde bulunan insanların kendisiyle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla önem vereceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin kendi fikirlerine değil de başkalarının fikirlerine çok daha fazla önem verdiğine ve kendi doğruları olmaması yüzünden ruh sağlığının giderek bozulacağına işaret eder.

  Rüyada Saç Yolmak

  Rüyasında saçlarını yolan ya da başkasının saçlarını yolduğunu gören kimsenin, çevresindeki kişiler tarafından saygı görerek itibar sahibi olacağına işaret eder.

  Rüyada Kulaktan Saç Çıkması

  Rüyasında kulağından saç çıktığını gören kimsenin bazı can sıkıcı laflar duyacağına ancak bu lafların aslında önemli bir uyarı niteliği taşıdığına ve rüya sahibinin bu lafları göz ardı etmemesi gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Ağızdan Saç Çıkması

  Rüyada ağızdan saç çıkması rüya sahibinin söylediği sözler yüzünden canı sıkılacağına ve büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden ettiği laflar hayatını olumsuz yönde etkileyecektir. Bu sözler ona ders olacak ve bundan böyle sözlerini tartarak konuşacaktır.

  Rüyada Saç Taramak

  Rüyasında saçlarını taradığını gören kimsenin yaşantısına yeni fikirlerle ve yöntemlerle yön vermek istediğine işaret eder. Rüya sahibi kafasında oluşturduğu planlara uyacak ve o yönde ilerleyecektir. Bu rüya ile ilgili diğer bir tabir ise rüya sahibinin kendisiyle yüzleşmek konusunda sıkıntılar çektiği ve kendisini eleştirmekten hoşlanmadığı şeklindedir.

  Rüyada Saç Kesmek

  Rüyasında saçlarını kestiğini gören kimsenin iş yaşamında zor günler geçireceğine ve statüsünün sarsılacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyada saçlarının başkası tarafından kesildiğini görmüşse işlemediği bir suç yüzünden haksız yere suçlanacağına ya da rüya sahibinin eşi ile tartışacağına delalet eder.

  Rüyada Dökülmüş Saç Görmek

  Rüyada dökülmüş saç görmek ilahi bir uyarı niteliği taşır. Ayrıca rüya sahibi evliyse eşiyle bekarsa sevgilisiyle büyük bir tartışma yaşayacağına işaret ederken rüya sahibinin ilişkilerinde daha anlayışlı ve dürüst bir insan olması gerektiği konusunda da bir işaret olarak yorumlanır.

  Rüyada Yumuşak Saç Görmek

  Rüyada yumuşak saç görmek hayra yorulur. Bu rüya, rüya sahibine ummadığı kapıların açılmasına ve ev, arsa, araba ya da para gibi mal mülk sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin zengin ve mutlu bir yaşam süreceği şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Bakımlı Saç Görmek

  Rüyasında bakımlı saç gören kimsenin yakın zamanda birisiyle bir dostluk kuracağına ve bu dostluğun rüya sahibine her anlamda olumlu getirileri olacağına işaret eder. Bu rüya erkek için de kadın için de aynı şekilde yorumlanır.

  Rüyada Çirkin Saç Görmek

  Rüyada çirkin ve özensiz saçlara sahip olduğunu gören kimsenin istediği bir şeye kavuşabilmesi için çok çalışıp çok yorulacağına işaret eder. Amaçlarına ulaşmanın tek yolu çalışmaktır. Rüya sahibi bu çetrefilli yolda yürümeli ve azmi elden bırakmamalıdır.

  Rüyada Kızıl Saç Görmek

  Rüyada kızıl saç samimiyet ve sevgi anlamına gelir. Rüyasında kızıl saç gören kişinin çevresindekiler tarafından sempatik ve şirin olarak yorumlanacağına ve bu sayede rüya sahibinin insanlar tarafından sevilip, ilgi göreceğine işaret eder.

  Rüyada Kır Saç Görmek

  Rüyasında kır saç gören kişi etrafına ve kendisine karşı güvensizdir. Bu rüya geleceği ile ilgili endişe ve büyük korku içerisinde olan rüya sahibinin canının fazlasıyla sıkılacağına ve mutsuzluğa sürükleneceğine işaret eder.

  Rüyada Sarı Saç Görmek

  Rüyada sarı saç görmek hayırlara vesiledir. Rüyasında sarı saç gören kişi tüm yaşamı boyunca mutlu, huzurlu ve başarılı olacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin huzurlu ve uzun bir ömür yaşayacağına da işaret eder.

  Rüyada Peruk Takmak

  Saçı olmayan bir kişinin rüyasında peruk taktığını görmesi bolluk ve refaha yorulurken, erkeğin peruk takması yalana ve sahtekarlığa, kadının peruk takması ise mutluluk, sevinç ve huzurlu günlere işaret eder. Rüyada peruk taktığını gören kişinin seçkin ve önemli bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi halden anlayan, kültürlü, aydın görüşlü, çağdaş düşüncelere sahip, kimse ile ilgili kötü konuşmayan, ileri görüşlü, çevresindeki kişiler tarafından her anlamda örnek gösterilen ve hayranlık duyulan bir kişi olarak tabir edilir. Ayrıca saçları olmayan bir kişinin peruk taktığını görmesi; bir iş tekliği alacağına ancak kararsız kalarak iş teklifini reddedeceğine ve bu kararı yüzünden büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

  Rüyada Kahkül Görmek

  Rüyasında kahkül gören kişinin çok takdir ve beğeni toplayacak ve herkes tarafından sevilecek işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğine ve toplum tarafından ilgi odağı olacağına ve kabul edileceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin önünün açık olduğuna, çok daha büyük işlere imza atacağına ve kendisine hayır getirecek işlere imza atacağına da delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir heyecan duyduğu ve yaşamının tamamen olumlu yönde değişeceği şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Saç Fırçası Görmek

  Rüyada saç fırçası görmek olumlu şekilde yorumlanır. Rüyasında saç fırçası gören rüya sahibinin tüm yaşamı boyunca yüzünün güleceğine, bahtının hep açık olacağına ve mutlu günler geçireceğine işaret eder.

  Rüyada Saça Kına Yakmak

  Rüyasında saçına kına yaktığını gören kimsenin geleneklerine bağlı biri olduğuna ve eski mutlu günlerdeki gibi bir yaşamın hasretini çektiğine işaret eder. Ayrıca rüyasında kına yakan kişinin müjdeli ve sevindirici haberler alacağına ve yaşamının olumlu anlamda değişeceğine delalet eder.

  Rüyada Birinin Saçınızı Koklaması

  Bu rüya, rüya sahibinin yoğun cinsel duygular içerisinde olduğunu ifade eder. Rüyada birinin saçının koklanması, rüya sahibinin cinsel arzularının doruk noktasında olduğu bir dönemde olduğuna işaret ederken diğer yandan bu rüya güven, şefkat ve derin sevgiyi temsil eder.

  Rüyada Saç Yıkamak

  Rüyada saç yıkamak köklü bir değişikliği sembolize etmektedir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatında ve düşünce tarzında değişiklik yapmak istediğini göstermektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin ikili ilişkilerinde de olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenmesi gerektiğine işaret eder. Ayrıca rüyada saç yıkamak rüya sahibinin yeni bir imaj yaratmak istemesini de temsil eder. Rüya sahibi saçlarına yeni bir şekil vererek etrafındakileri şaşırtmak isteyebilir. Eğer rüya sahibi rüyasında başka birinin saçını yıkıyorsa bu o kişiye bağımlı olduğunun bir göstergesidir.

  Rüyada Saç Kurutmak

  Rüyasında saçlarını kuruttuğu gören kişinin yakın zamanda kafasının çok karıştığını ancak düşüncelerini toplamaya başladığını işaret eder. Rüya sahibinin hiç olmadığı kadar yaratıcı bir döneme gireceğini ve fikirlerinin altın değerinde olacağını anlatan bu rüya, rüya sahibinin fikirleriyle herkesi etkileyeceğini işaret eder.

  Rüyada Saç Boyatmak

  Rüyasında saçlarını boyattığını gören kişinin hayatında büyük değişiklikler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı sorunlardan kurtulmak için farklı bir bakış açısı geliştirebilir ve bu bakış açısına odaklanarak yeni yöntemler deneyebilir.

  Rüyada Saç Tıraşlamak

  Bu rüyayı gören kişi erkek ise hacca gideceği şeklinde yorumlanır. Dini konulara yönelen rüya sahibi huzuru ve mutluluğu kendi içinde bulacaktır. Saçlarını tıraşladığını gören rüya sahibinin saygınlığı artacaktır. Eğer rüyayı gören kişi kadınsa eşiyle ağız dalaşına girerek mutsuz olacağı anlamına gelir.

  Rüyada Siyah Saçlı Erkek Bebek Görmek

  Rüyasında siyah saçlı bir erkek bebek gören kişinin itibarı zedelenir ve mevkisinde düşüş olur. Bu rüya rüya sahibinin maddi olarak çöküntüye uğrayacağına ve uzun süre sıkıntıdan kurtulamayacağına işaret eder.

  Rüyada Avuç İçinden Saç Çıktığını Görmek

  Rüyasında avuç içinden saç çıktığını gören kimsenin huzuru kaçacak, rahatı bozulacaktır. Ayrıca rüya sahibinin ciddi bir suç işlediğine ya da suç işlemek üzere olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden fevri hareketlerde bulunduğuna delalet eden bu rüya, rüya sahibini mantıklı düşünmeye sevk edecek uyarı niteliğindedir.

  Rüyada Yemekten Saç Çıktığını Görmek

  Rüyada yemekten kıl çıktığını gören kişinin, beklenmedik kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olması gerektiğine işaret eden uyarıcı nitelikteki bu rüya umulmayan kişiler tarafından uğranacak bir kötülüğe, sinirlerin bozulmasına sebep olabilecek sözlere ve davranışlara maruz kalmaya ve rüya sahibinin huzurunun kaçacağına delalet eder. Yemekten kıl çıktığını gören kişi evliyse eşi ile arasında üçüncü bir şahıstan kaynaklanan ciddi kavgalar yaşanabilir. Bu rüya hane içinde tartışmaların yaşanacağına ve kalp kıran sözlerin söyleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü bir karaktere sahip olduğuna ve bu yüzden dini inancının zayıf olduğuna delalettir. Bu rüyanın diğer bir açıdan yorumlanışı ise titizlikle yapılan planların bozulacağına, işlerde beklenmeyen aksilikler yaşanacağına ve maddi açıdan zarara uğranacağına işarettir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler