Mynet Trend

         

Rüyada türbe görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada türbe görmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Türbe Görmek
 • Rüyada Evin İçinde Türbe Görmek
 • Rüyada Türbe Ziyareti Görmek
 • Rüyada Türbede Bebek Görmek
 • Rüyada Türbe Kapısı Görmek
 • Rüyada Türbe Görmek ve Namaz Kılmak
 • Rüyada Türbe Görmek ve Dua Etmek
 • Rüyada Türbede Uyuduğunu Görmek
 • Rüyada Türbe Yaptırmak
 • Rüyada Türbede Para Görmek
 • Rüyada Türbe Taşımak
 • Rüyada Türbe Sandukası Görmek
 • Rüyada Yeşil Türbe Örtüsü Görmek
 • Rüyada Ölmüş İnsanı Türbede Görmek
 • Rüyada Türbede Kuran Okuduğunu Görmek

Rüyada türbe görmek genelde iyi amel işlemeye delalet eder. Rüyanın detayları rüyanın anlamını değiştirir. “Rüyada türbe görmek” ile ilgili merak edilen tüm yorumlar…

Rüyada türbe görmek hak yoluna girmeye, namaz kılmaya, iyilik yapmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının son bulacağı, Allah yolunda ibadetlere başlayacağı ve güzel işler yapacağı anlamına gelir. Rüyadaki diğer ayrıntılar, rüyanın anlamını değiştirebilir. "Rüyada türbe görmek hangi manaya gelir, neye işarettir?" gibi sorularınızın cevabı yazımızın devamında…

Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek; cahil insanlarla görüşmemeye, kötü niyetli kişilerle arkadaşlığı bırakmaya, beladan ve kazadan kurtulmaya, iyi amelde bulunmaya, iyilik yapmaya işarettir. Türbe görmek, kişinin tövbe edeceğine ve öğüt dinleyeceğine delalet eder. Bazen de uyarı niteliği taşıyan bir rüya olup, rüya sahibinin ibadetlere başlaması gerektiği anlamına gelir. Rüyasında türbe gören kişinin tüm sıkıntıları geride kalır.

Rüyada Evin İçinde Türbe Görmek

Rüyada evin içinde türbe görmek; rüya sahibinin güzel bir hayatının olacağına ve planlarını gerçekleştirmek için eline fırsatlar geçeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi aynı evin içindeki insanlarla güzel zaman geçirecektir. Başka bir tabire göre de rüya sahibinin zor ve kötü zamanlar yaşayacağına fakat ardından güzel bir haber alacağına ve yüzünün güleceğine, hayatında hayırlı yeni kapılar açılacağına ve güzel günlerin çok yakında geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi zorlukların üstesinden tek başına gelecek ve Allah’ın rızasını kazanacaktır.

Rüyada Türbe Ziyareti Görmek

Rüyada türbe ziyaret etmek güzel gelişmeler olacağına, mutluluğun yaklaştığına işarettir. Rüyada türbede yatan zatı ziyaret eden kişinin, bir türlü yapmaya cesaret edemediği bir şeyi yapacağına, bu işi yaparken bir aile büyüğünden destek alacağına, ikilemde kalarak sonunda doğru yolu seçeceğine delalet eder.

Rüyada Türbede Bebek Görmek

Rüyada türbenin içinde bebek görmenin, kalbini kötülük kaplamış birinin evden uzaklaşacağına, küçük bir problem sebebiyle bir türlü gerçekleştirilemeyen bir işin sonunda nihayete erdirileceğine, kişinin çocuklarının büyük bir başarı elde ederek kişiyi onurlandıracağına, sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine, yakın bir ahbabı ile yolculuğa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek

Rüyada türbe kapısı gören kişinin hayatında birtakım olumlu gelişmeler olacağına delalet eder. Türbe kapısı hak yolunda çok güzel işler yapılacağı anlamına gelir. Maddi olarak zor günler geçiren rüya sahibinin sonunda ihtiyacı olan parayı bulacağına ve borçlarından kurtulacağına, iş yaşantısında iyi yerlere geleceğine yorulur.

Rüyada Türbe Görmek ve Namaz Kılmak

Rüyada türbe görüp namaz kılan veya türbenin içinde namaz kılan kişinin feraha ereceğine, çevresinde dürüst ve hayırlı insanlar olacağına, büyük ve aydınlık bir ev alacağına, planlarını ve amaçlarını gerçekleştireceğine, sorunlarının sona ereceğine, bir konuyla ilgili gösterdiği tüm çabaların karşılığını alacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin sağlığının iyi olacağına, huzur bulacağına, maddi sıkıntılarının biteceğine, şansının çok iyi gideceğine, iş hayatında müdürlerinin çok büyük takdirini kazanacağına ve terfi alarak kazancını artıracağına delalet eder.

Rüyada Türbe Görmek ve Dua Etmek

Rüyada türbe görmek ve dua etmek çok güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibinin iyi ahlaklı bir insan olduğuna işarettir. Türbenin içinde dua eden kişinin, kendisine yapılan büyük bir haksızlığa karşı gelerek, hakkını arayacağına ve sonunda hakkını alacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin, kendisine hata yapan birini affedeceği, yanlışlarına rağmen hayatındaki bazı insanları bağışlayacağı ve tüm kaybettiği maddi manevi her değeri yeniden kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada Türbede Uyuduğunu Görmek

Rüyasında türbede uyuduğunu gören kişinin, çevresinde çok iyi ve ahlaklı bir insan olarak anılacağına, tüm iç sıkıntılarından kurtulacağına, hastalığı var ise tedavi edileceğine, yaşadığı hayal kırıklığının yerine yeni bir fırsat elde ederek telafi edeceğine, tüm dertlerinden kurtulacağına, güzel günler yaşayacağına, maddi anlamda herhangi bir zararı varsa bunun çözüleceğine ve ilim sahibi bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Türbe Yaptırmak

Rüyasında türbe yaptırdığını görmenin iki anlamı vardır. Türbeyi yaptıran kişi yaşlı ise; torunlarına ve çocuklarına büyük bir miras bırakacağına, çocuklarının zenginlik içinde yaşayacağına, hastalıklarından kurtulacağına, ağrılarının dineceğine, aklındaki tüm soruların cevaplanacağına ve iyi ahlaklı, yardımsever bir insan olduğuna işaret eder. Türbeyi yaptıran kişi genç ise pişman olması gereken bazı hatalarının olduğuna ve kendisinin bunu fark etmediğine yorulur. Bu rüyayı gören genç kişilerin, hayatlarında bazı kararları gözden geçirmeleri gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Türbede Para Görmek

Rüyada türbede para gören kişinin tüm sorunlarının ve sıkıntılarının çözüleceğine, zor günlerin geride kalacağına, bazı konular hakkında merak ettiği soruların cevaplarına ulaşacağına, ilim ve irfan öğreneceğine, saygın bir mesleği icra edeceğine, alim birinden akıl alacağına ve öğütleri uygulayacağına işaret eder.

Rüyada Türbe Taşımak

Rüyada türbe taşımak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya alimleri türbe taşıyan kişinin, çok yakınında birinden kötülük göreceğini düşünür. Rüya sahibinin zor günler yaşayacağı ve hatalarının bedelini ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Türbe Sandukası Görmek

Rüyasında türbe sandukası gören kişinin dertlerinden kurtulacağına, kenara ayırdığı bir miktar parayı zor bir durum için kullanacağına, beklediği bazı haberlerin tanımadığı insanlar tarafından kendisine geleceğine, kötü günlerden sonra hayatında yeni bir sayfa açacağına ve zorlu zamanlardan sonra feraha ererek rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Türbe Örtüsü Görmek

Rüyada yeşil türbe örtüsü gören kişinin hayatında birilerine şükran duyacağına, maddi zorlukları atlatacağına, bekar ise evleneceğine, evli ise evliliğindeki sorunların çözüleceğine, kafaya taktığı sorunlarının tamamının sona ereceğine ve rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş İnsanı Türbede Görmek

Rüyasında ölmüş olan birini türbede gören kişinin hayatında bazı kötü gelişmeler olabilir. Rüya sahibinin yakın bir arkadaşına veya akrabasına karşı kötü niyetli olacağına, hata yaptığı birinden özür dileyeceğine, özrünün kabul olmayacağına yorulur.

Rüyada Türbede Kuran Okuduğunu Görmek

Rüyada türbede Kuran okumak çok hayırlı bir rüyadır. Zenginlik, bolluk, bereket ve ferahlık anlamlarını taşır. Rüyasında türbede Kuran okuyan kişinin Allah katında tüm günahları affolur, tövbeleri kabul olur ve muradı gerçekleşir. Rüya sahibinin Allah’tan istediği tüm dileklerinin gerçek olacağına ve ibadetlerinin kabul edileceğine delalet eder.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön