MAGAZİN

Sadakatsiz dizisi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz'de Asya'yı yıkan Ali gerçeği!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in merakla beklenen 14. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sadakatsiz yeni bölümde Asya ve Derin, Ali ile ilgili şaşırtan bir gerçekle karşı karşı kalıyor. Derin, kayıp bilekliğinin Asya'nın kolunda olması üzerine dikkatini Ali'nin üzerine yoğunlaştırır. Bu sırada Asya da, Ali hakkında okuldaki hırsızlık durumuyla ilgili gerçeklerle yüz yüze kalır. Ali gerçekten hırsızlık mı yapıyor? Asya ve Derin bu durum karşısında ne yapacaklar?

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz 20 Ocak Çarşamba akşamı 14. yeni bölümüyle ekranda olacak. Sadakatsiz'in yeni bölümünde Ali hakkında söylenenler Asya'yı şoke ediyor.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sadakatsiz'in 13. son bölümünde Selçuk'la birbirine giren Volkan, öfkeden deliye döndü. Asya'ya olan öfkesini ondan çıkarmaya çalışan Volkan, duygularını kontrol edemedi.

5ffd54c93ab166176c7debc7

Selçuk, onun bu tavırlarının sebebinin ise hala Asya'ya aşık olması olduğuna bağladı.
5ffd54c93ab166176c7debd9

Asya'dan nefret ettiğini söyleyen Volkan, ne kadar inkar etse de bu durumun içinden çıkamadı ve Asya'nın kapısında adeta ona yalvardı. Volkan gözyaşları içinde Asya'ya "Neden bu şehirden ayrılmıyorsun? Beni delirtmek hoşuna mı gidiyor? Sen gidince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyi olacağım. Seni görmeyince ben iyiyim, sensiz benim hayatım mükemmel. Git buradan Asya yalvarıyorum git ve bir daha da dönme" dedi.

sadakatsiz1

Volkan'ın bu hallerini gören Asya ise eski mutlu günlerini ve Volkan'ın ihaneti yüzünden yaşadığı zor anları tekrar hatırladı.
5ffd54c93ab166176c7debc2

TURGAY, ASYA'YA HİSLERİNİ AÇIKLADI

Asya'yla uzun süredir arkadaşlık eden Turgay, hislerini ona açmaya karar verdi.

Asya'yla baş başa bir akşam yemeğine çıkan Turgay, şakayla karışık onunla evlenmek istediğini söyledi.

5ff5ca2d3ab16615fc5d0fb5

İkilinin bol bol eğlendiği bu yemeğe ise Volkan ve Derin'in gelmesi ortamı tatsızlaştırdı. Gecenin sonunda Asya'yı evine bırakan Turgay, ona duygularını itiraf ederek, bir gün evlenmek isterse buna hazır olduğunu söyledi. Peki Asya, Turgay'ın duygularına karşılık verecek mi? İkili arasında yeni bir aşk başlayacak mı?

5ffd54c93ab166176c7debd5

BAHAR'I YIKAN MERT'İN İHANET FOTOĞRAFLARI

Sadakatsiz son bölümde Bahar, Mert tarafından bir kez daha ihanetle yüz yüze geldi. Son zamanlarda Mert'in eve geç gelişlerinden şüphelenen Bahar, ona bir şans daha vermişti.

5ffd54c93ab166176c7debc1

Tam da çocuk için yeniden harekete geçtikleri sırada, Bahar'ın telefonuna gelen fotoğraflar her şeyi yerle bir etti. Mert'in birlikte olduğu kadın onunla olan fotoğraflarını Bahar'a gönderdi. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bahar, çekip gitti. İhaneti ortaya çıkan Mert ise büyük bir şok yaşadı.

ALİ HIRSIZLIK YAPTI

Son zamanlarda olanlardan çok etkilenen Volkan ve Asya'nın oğulları Ali, okulda arkadaşlarının eşyalarını çalmaya başladı. Kermeste Derin'in standından bileklik çalan Ali, annesine yakalanınca ise ona hediye aldığını söyledi. Asya bu durumun üzerine gitmedi ancak okulda olan olaylar işin rengini değiştirdi. Okul arkadaşları Ali'nin eşyalarını çaldığından şüphe edince, Ali okuldan kaçtı. Annesi ve babasının aradığı Ali gece yarısı sokakta polisler tarafından bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
saçma sapan boş zaman kaybı bir dizi
İZLERKEN AHLAK YAPIMIZ BOZULDU...
Geri Dön