MAGAZİN

Şafak Sezer: Desteğe ihtiyacımız var

'Ketenpere' filminin oyuncuları, Sivas'ta düzenlenen etkinlikte hayranlarıyla bir araya geldi. Filmin başrol oyuncularından Şafak Sezer, "Sadece desteğe ihtiyacımız var. Lütfen sinemaya, sinemamızı yalnız bırakmayın" dedi.

3 Kasım'da vizyona giren 'Ketenpere' filmin başrol oyuncuları, Sivas'ta alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluştu. AVM'nin toplantı salonunda basın mensuplarının karşısına çıkan Şafak Sezer, film için dostlardan olumsuz bir düşünce gelmeyeceğini, önemli olan seyircinin film hakkında ne düşündüğü olduğunu vurgulayarak, "Seyircimiz her sene hangi şeyi izlerse izlesin hep geçen senekini örnek vererek konuşur. Alışılmış bir seri var, onun dışına çıkıp güzel bir film yaptık. Bu filmin ana hikayesi bizim gerçek hayatımızdaki bazı kesitleri çok güzel anlatıyor. Keyifli, duygusal, anlamlı, ufak ufak mesajları olan bizim sektörün özellikle kendi içerisindeki mesajları anlatan bir film yaptık. Bizim sektörün içerisinde 7-8 milyona yakın oyuncunun var olduğunu söylüyorlar. Çünkü Türkiye'de herkes oyuncu olmak istiyor" ifadelerini kullandı.

"DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR"

Acımasız bir sektörün içerisinde olduklarını ifade eden başarılı oyuncu, "Rakiplerimiz çok kuvvetli. Bize şunu sorabilirler; aynı kişilerle niye film yapıyorsunuz? Mutfak arkasında her 2-3 senede bir kavgalı, dövüşlü bir grup var. Ciddi kavgalar oluyor. Her 2 senede bir küsüp tekrar birleştiğimiz bir ekiple beraberiz. İşimizi gerçekten çok kavga ederek yapıyoruz. Komedinin iyi çıkması için. Biz eğlenmiyoruz, seyircinin eğlenmesini istiyoruz. Yılda iki saatlerini istiyoruz, bize önem vermelerini istiyoruz. Çünkü senaryolarımıza güveniyoruz. Başka işler yaptığımız zaman da daha yükseğe çıkacağımıza inanıyoruz. Sadece desteğe ihtiyacımız var. Lütfen sinemamıza gidiniz. Sinemamızı yalnız bırakmayın" şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Şafak Sezer ve filmin diğer oyuncuları, AVM içerisine kurulan platformda hayranlarıyla buluştu. Ünlü oyuncuya hayranları yoğun ilgi gösterdi. Sezer, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çekindi. Daha sonra Şafak Sezer ve beraberindeki oyuncular, hayranlarıyla birlikte filmi izledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler