Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sarhoş damat düğünde katliam yarattı! Eşini, kayınvalidesini ve davetlileri vurdu: 4 ölü, 1 yaralı

  Tayland'ın kuzeydoğusundaki Wang Nam Khieo bölgesinde gerçekleşen bir düğün töreni kana bulandı. Düğün töreni sırasında sarhoş olan damat tabancayı çıkartıp öfkeyle çevresine ateş etmeye başladı. Dört kişinin ölümüne ve bir kişinin yaralanmasına neden olan öfke nöbetinde gelin, kayınvalide ve davetlilerden 2 kişi hayatını kaybetti. Davetlilerden 1 kişi ise yaralandı.

  MYNET-DIŞ HABERLER Tayland'ın kuzeydoğusundaki Wang Nam Khieo bölgesinde 29 yaşındaki Chaturong Suksuk ve 44 yaşındaki Kanchana Pachunthuek için bir düğün töreni gerçekleştirildi. Saatler 23.25'i gösterdiğinde alkolü fazla kaçıran damat sinir krizi geçirerek arabasından aldığı tabancayla çevreye ateş açmaya başladı.

  DÜĞÜN SIRASINDA TARTIŞTILAR

  2

  Bangkok Post'un haberine göre, çiftin düğün sırasında tartıştığı belirtildi. Öfkelenen damat ateş etmeye başladı ve gelinin yanı sıra annesi 62 yaşındaki Kingthong Klajorho ve 38 yaşındaki kız kardeşi Kornika Manator'u da öldürdü.

  kapak1

  Diğer iki konuğa ise kurşunlar isabet etti. Her ikisi de hastaneye kaldırıldı ancak trajik bir şekilde 50 yaşındaki Thong Nonkhunthod, aldığı yaralardan dolayı hayatını kaybetti. Diğer davetlinin ise hastanede tedavisine devam ediyor.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler