MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Şebnem Ferah annesini kaybetti

Şarkıcı Şebnem Ferah'ın annesi İfadet Ferah yaşamını yitirdi. Ferah, annesinin cenazesinin defni sırasında neler yaşadı?

Rock şarkıcısı Şebnem Ferah'ın annesi İfadet Ferah, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ''50. Uluslararası Bursa Festivali''nde bu akşam konser vermek üzere İstanbul'dan yola çıkan Şebnem Ferah'ın sabah saatlerinde Yalova'da yaşayan annesi İfadet Ferah'ı evinde ziyaret ettiği öğrenildi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Ziyaretin ardından Bursa'ya hareket eden Şebnem Ferah, bir süre sonra yakınlarından annesi İfadet Ferah'ın yaşamını yitirdiği bilgisini aldı ve yeniden Yalova'ya döndü.

Süleymanbey Mahallesi'ndeki evinde hayatını kaybeden İfadet Ferah'ın cenazesi, yakınları tarafından Mera Kuyu Camisine getirildi. Burada kılınan namazın ardından cenaze, Yalova Şehir Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.

ŞEBNEM FERAH BAYGINLIK GEÇİRDİ
Cenaze törenine, sanatçı Şebnem Ferah, ablası Canan Gafuroğlu, Ferah ailesinin yakınları ve vatandaşlar katıldı. Törende, Şebnem Ferah'ın yakınları ve çalışma arkadaşları basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı.

Bir hayli bitkin olduğu gözlenen sanatçı Şebnem Ferah, annesinin mezarına su döktükten sonra, kısa süreli bir baygınlık geçirdi. Yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Ferah, daha sonra mezarlıktan ayrıldı.

BURSA KONSERİ İPTAL EDİLDİ
Öte yandan Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu akşam yapılacak olan konserinin ertelendiği açıklandı.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

En Çok Aranan Haberler