Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sevgilisinin kendisini aldattığını gece yarısında yaktığı kalori miktarından çıkarttı! Sosyal medya bunu konuşuyor: Belki masum bir koşudur

  Celebs Go Dating yıldızı Nadia Essex, TikTok'tan yapıtğı paylaşımında sevgilisinin kendisini aldattığını spor uygulaması sayesinde fark ettiğini söyleyince bir anda viral oldu. Sevgilisinin iş yemeği için gece dışarı çıktığını söyleyen Essex, sabah masanın üzerinde duran akıllı telefondaki spor uygulamasında gece yarısında 500 kalori yaktığını gösteren bir bildirimi fark edince aldatıldığını anladı.

  450.000'den fazla görüntüleme ve 50.000'den fazla beğeni toplayan videoda TV yıldızı ve flört uzmanı Essex, partnerinin ihanetini açığa çıkartan durumun telefonunda bulunan bir spor uygulaması olduğunu söyledi.

  2

  Sevgilisinin günlük kalori alımlarına ve yakımına dikkat ettiğini ifade eden Essex, "Gece iş yemeği için dışarı çıkmıştı. Sabaha karşı eve döndü. Ertesi sabah ona kahvaltı hazırlamaya başlamışken akıllı telefonunda 500'den fazla kalori yaktığını gösteren bir bildirim gördüm. Aldatıldığımı anladım" dedi.

  Screenshot_1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiyi beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Belki masum bir koşudur" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "500 kalori mi? Ben nerede yanlış yapıyorum acaba?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler