MAGAZİN

Sheyenne Shea: Türk erkeklerinin tacizlerinden bıktım

Sheyenne Shea: Türk erkeklerinin tacizlerinden bıktım

ABD'li fenomen Sheyenne Shea, sosyal medya üzerinden Türk erkeklerinin tacizine ve tehditlerine maruz kaldığını belirten paylaşım yaptı. Shea, "Aylardır Türk erkekleri tarafından ölüm tehditleri ve fazlasını içeren mesajlar alıyorum. Lütfen beni rahat bırakın" dedi.

ABD'li sosyal medya fenomeni Sheyenne Shea, hem İngilizce hem Türkçe yaptığı paylaşımlarla Türk erkeklerinin tacizine uğradığını açıkladı.

Shea, "Türkiye'ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım usandım. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel alanıma saygı duyun" dedi.

Ekran Alıntısı

"TACİZLERDEN BIKTIM, USANDIM"

Sheyenne Shea Instagram üzerinden paylaştığı hikayesinde, "Bu konuya son kez değineceğim. Türkiye'ye karşı bir nefretim yok ama tacizlerden bıktım, usandım. Aylardır Türk erkekleri tarafından ölüm tehditleri ve fazlasını içeren mesajlar alıyorum. Lütfen beni rahat bırakın ve kişisel ve kişisel alanıma saygı duyun. Sevginizi böyle belli edebilirsiniz. Teşekkürler" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
e dogru bizde maalesef . bizde sapıklık ve kadına şiddet çok.
@makelaarozturk bi bizde çok başka hiç bir ülkede yok.. senin ülkende düzgün insan kadar ne kadar bozuk insan varsa bir çok ülkede de aynı durum var.. bir aç bakalım her hangi bir alman kanalını almanca bilen birini yanına oturtta sapıklık kadına şiddet konularında senden geriler mi..
Artık tanımayan da tanıyor. 3 kişi mesaj yazıyorsa, artık bin kişi yazacak
Sadece taciz dese tamam yapılmıştır derim ancak o bile sadece Türk erkekleri diye hedef gösterilemez mutlaka vardır yüzlercesi. Ancak durup duruken birini ne diye tehidt etsin insanlar. Garip!
Geri Dön