Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Simpsonlar bunu da mı bildi? Sosyal medya Simpsonlar'ın Baltimore köprüsünün çökeceğini öngördüğünü iddia ediyor

  Trajik olayların ardından sosyal medya komplo teorilerinin ateşleşmesine hepimiz alışkınız. Francis Scott Key Köprüsü'nün çöküşü de yeni bir The Simpsons (Simpsonlar) kehanetini gündeme getirdi. Sosyal medya Simpsonlar'ın Baltimore köprüsünün çökeceğini öngördüğünü iddia edince ortalık bir anda karıştı.

  Yıllardır Simpsonlar, bölümlerinde belirli önemli olayları 'tahmin etmesi' ile tanınıyordu. Bu olaylar arasında Donald Trump'ın başkanlığı, akıllı saatlerin icadı ve Disney'in Fox'u satın alması yer alıyor. Sosyal medyadaki pek çok kullanıcı dünyanın konuştuğu olayların sonrasında Simpsonslar'ın bölümlerini geriye doğru tarayarak bir iz aramaya başladı. Baltimore köprüsünün çöküşünü de listeye eklemek isteyen kullanıcılar kehanet söylentilerini bir adım öteye taşıdı.

  kapak12

  ABD'nin doğusundaki Maryland eyaletine bağlı Baltimore kentindeki Francis Scott Key Köprüsü, büyük bir geminin çarpması sonucu yıkıldı.

  1

  Olay, Simpsonlar'ın Hank Scorpio'nun bir Kıyamet cihazı yarattığı ve bir köprüyü havaya uçurarak yeteneklerini hükümete gösterdiği 1996'daki bir bölümüne benzetildi. Birçoğu bölümdeki köprünün Francis Scott Key Köprüsü olduğunu iddia etti, ancak aslında New York City'deki Queensboro Köprüsü. Bu yüzden bu kez tahminin kesin olarak tuttuğu kabul edilmedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler