Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Skandal görüntüler! Sınıf arkadaşlarının gözü önünde öğretmenine tokat attı... Sınıftan kahkaha sesleri yükseldi... Sosyal medyada gündem oldu

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Carolina eyaletinin Winston-Salem bölgesindeki bir lisede kaydedilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu. İsmi açıklanmayan bir öğrenci öğretmenine tokat attığı ve bununla ilgili şaka yaptığı rahatsız edici video internette viral hale geldi. O anlarda sınıf arkadaşları gülerken öğretmenin yüzüne iki kez vuran genç hakkında soruşturma başlatıldı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Carolina eyaletinin Winston-Salem bölgesinde bir lisede ismi açıklanmayan bir öğrenci sınıf arkadaşlarının gözü önünde öğretmene saldırdı. Sınıftaki bir kişi kaydettiği görüntülerde öğrencinin öğretmene iki kez şiddetli bir şekilde tokat attığı görüldü. Görüntüler sosyal medyada paylaşılınca tepki çekti.

  GÜLÜŞME SESLERİ DUYULDU

  1

  Videoda gri kapüşonlu ve koyu renk pantolon giyen bir öğrenci tehditkar bir şekilde öğretmenin olduğu masaya yaklaştı. Masada hiçbir şekilde tavrını bozmayan öğretmen öğrencinin ilk tokadıyla sarsılmasına rağmen yerinden kalkmadan, "Sence bu beni etkiledi mi?" dedi.

  Öğretmenin tepkisi üzerine öğrenci "Sana yeniden vurmamı ister misin?" diye sordu ve yaşlı kadın "Hayır istemiyorum" demesine rağmen ikinci tokat da yüzüne geldi. Gözlükleri yerinden fırlayan öğretmen "Benimle oynamayı bırak" diyerek duruma tepki gösterdi. Görüntüleri kaydeden diğer öğrencilerin gülüşme sesleri de kameraya yansıdı.

  CEZA ALMAKTAN KURTULAMADI

  2

  Okul müdürü öğrencinin disiplin cezasıyla karşı karşıya kalacağını söyleyerek, "Hepimiz bu olayın içler acısı ve toplum ve toplum kuruluşları açısından çirkin olduğu konusunda hemfikiriz. Bizi eğitenlerin saldırıya uğraması hepimizi öfkelendirmelidir" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler