KADIN

So CHIC Kolda

So CHIC Kolda

Bu saatlerin ağırlığı sadece 37 gram

Hızlı büyümesiyle aksesuar sektöründe dikkat çeken Sezgin Group’un gümüş markası So CHIC, “So CHIC Time” ismiyle 22-25 Mart tarihlerinde İstanbul Jewelry Show’da düzenlenecek fuarda saatlerini yerli yabancı sektör profesyonelleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de 106 mağazasıyla sektörde hizmet veren So CHIC, gümüş aksesuarın yanı sıra tasarladığı Swissmade saatleriyle fuarın gözdesi olacak. Swarovski taş işleme detaylarıyla dikkat çeken saatler arasında renkli saatler de bulunuyor.
Fuarın en renkli saatlerini oluşturacak tasarımlar, “So CHIC Time” markasıyla beğeniye sunulacak.

Sezgin Group Fuara ‘En’leriyle Damgasını Vuracak
Sezgin Saat, sektörün en büyük organizasyonu olarak değerlendirilen 34. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı’na ‘En’leriyle ön plana çıkan Rotary ve Skagen markalarıyla damga vuracak.

Saatte 50 Yıl Garanti Belgesi Rotary’de!
Sezgin Group, dünyaca ünlü markaların distribütörlüğünü yaptığı Rotary markasıyla da iş adamlarının vazgeçilmezi olacak. Rotary’nin sektörde bir ilk olan ‘50 Yıl Garanti Belgesi’ bilgisi de ziyaretçilerle paylaşılacak.

Dünya’nın En İnce Saati Skagen
Sadece “37 Gram”Dünyanın en hafif ve dayanıklı madenlerinden olan titanyum kullanılarak üretilen Skagen’in Ultra Slim modellerinin tanıtılacağı Sezgin Saat stantlarında; seçkin ve ayrıcalıklı zevklere hitap eden modelleriyle hedef kitlesi tarafından yoğun ilgi görecek. Skagen saatleri dünyanın en ince ve sadece 37 gr. oluşuyla ziyaretçileri etkileyecek.Fuarda franchise görüşmeleri de yapacak olan So CHIC, ürün kalitesi ve hizmetiyle 2012 Tüketici Ödül Töreni’ne layık görüldü.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.