Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Evlendikten sonra kocası cinsiyet değiştirdi! Serüvenini sosyal medyadan paylaşınca gündem yarattı... "Eşinin aynısı olmuş"

  TikTok'ta 'transwifelife' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir çift kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarırken viral oldu. Evlendikten sonra eşinin cinsiyet değiştirme sürecini TikTok'tan yaptıkları paylaşımla gösteren çift 1 milyonu aşkın izlenmeye ulaştı. Çiftin paylaşımına binlerce yorum yağdı

  TikTok'tan yaptığı paylaşımda Ryan ile 2017 yılında tanıştığını ve 2018 yılında nişanladıklarını anlatan Caitlin isimli bir kadın 2020 yılında ise evlenmeye karar verdi. Evlendikten sonra 2021 yılında çift bebeklerini kucağına alındığında kocasının cinsiyet değiştirmek istediğini söylemesi üzerine şaşırdığını ancak ona her zaman destek olduğunu belirten Caitlin eşinin yolculuğunu TikTok'tan yaptığı paylaşımla gösterdi. 2017 yılından 2023 yılına kadar ikilinin ilişkilerindeki değişimini paylaşan Caitlin'in gönderisi kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.


  youtube

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  En Çok Aranan Haberler