HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA! BBP lideri Destici'nin de içinde bulunduğu araç kaza geçirdi! 4 yaralı

Son dakika haberi: BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin de içinde bulunduğu makam aracı, Tokat'ın Reşadiye ilçesine 15 km kala kaza yaptı. 4 kişinin yaralı olduğu kazada Destici'nin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Son dakika: Yerel seçim çalışmalarına devam eden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin makam aracı Tokat'ta trafik kazası geçirdi. İlk bilgilere göre Destici'nin de içinde bulunduğu araçta 4 kişi yaralandı. Destici'nin sağlık durumunun ise iyi olduğu bildirildi.

68010_BBP-GENEL-BASKANI-MUSTAEFA-DESTICININ-I

SEÇİM ÇALIŞMALARINA KATILACAKTI

Seçim çalışmaları için Tokat'ta bulunan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, geçirdiği trafik kazası sonucu yaralandı.

68011_BBP-GENEL-BASKANI-MUSTAEFA-DESTICININ-I

Vali Numan Hatipoğlu, AA muhabirine, Reşadiye ilçesinde mitinge katılacak Destici'nin içinde bulunduğu aracın, ilçeye 15 kilometre mesafede kaza yaptığını belirtti.

68029_BBP-GENEL-BASKANI-MUSTAEFA-DESTICININ-I

DURUMU İYİ

Hatipoğlu, Destici'nin yaralandığını ve Reşadiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını, genel durumunun iyi olduğunu aktardı.

68030_BBP-GENEL-BASKANI--MUSTAEFA-DESTICININ-

Kazada, Destici ile araçta bulunan 3 kişi de yaralandı.

TOKAT’A SEVK EDİLDİ

Destici yapılan ilk müdahalenin ardından Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Ambulansla hastaneye sevk edilen Destici sedye üzerinde hastaneye giriş yaptı. Destici ve kazada yaralanan 3 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TELEFON

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Destici ile telefonda görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

VALİ'DEN DESTİCİ'NİN SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Tokat Valisi Hatipoğlu yaptığı açıklamada, "Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici, İl Başkanı Mustafa Homalar, şoförü ve koruması ile Reşadiye ilçemizde seyir halindeyken 15’inci kilometrede trafik kazası geçirdiler. Aracın yoldan çıkması ile meydana gelen tek taraflı kazada Sayın Genel Başkan ve yanındaki arkadaşlar yaralandılar. Genel durumları gayet iyi. Şu an için ileri tetkikler için Tokat Devlet Hastanemize getirilmiş durumdalar. Genel Başkan’a müdahale ediliyor. Diğer yaralılarımız da yoldalar, ulaşmak üzereler. İnşallah herhangi sorun olmaksızın bu süreci geçirirler. Ben Sayın Genel Başkan’a ve Büyük Birlik Partisi camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Reşadiye Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalelerin ardından merkeze intikal ettirildiler. Tetkikler burada devam ediyor. Şu an itibarıyla vücudunda belirli bir şey görünmüyor. Şu an görünen büyük bir sıkıntının olmadığı yönünde" ifadelerine yer verdi.

(AA-İHA)Bu içerik Ufuk Dağ tarafından yayına alınmıştır

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler