Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sonunda bu da oldu! Pilot pasaportunu evinde unuttuğu için uçuşu ertelendi... "Kokpitten koşarak dışarı fırladı"

  Minneapolis-Saint Paul Uluslararası Havalimanı'ndan Cancun Uluslararası Havalimanı'na seyahat eden bir yolcu pilotun unuttuğu pasaportunu almak için evine gitmesi üzerine 40 dakika rötar yaptı. Pilotun kokpitten koşarak çıktığını gören yolcular ise şaşkınlığını gizleyemezken durumu sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Minnesota bölgesindeki Minneapolis-Saint Paul Uluslararası Havalimanı'ndan Meksika'daki Cancun Uluslararası Havalimanı'na seyahat etmeye hazırlanan bir yolcu uçağı ilginç anlara sahne oldu. Uçağın pilotu pasaportunu evde unutunca panik dolu anlar yaşandı. Reddit'te paylaşılan görüntülerde kokpitten kapıya doğru koşan bir pilotun hareketlerini gören yolculara duruma anlam veremedi.

  Reddit'ta olay, "Uçağın dörtte biri binerken pilot kokpitten dışarı fırladı. Biz uçakta oturup çuşun neden bir saatlik rötar yaptığını merak ediyorduk. Sonrasında yapılan anonsta pilotun pasaportunu unuttuğu ve eve onu almaya gittiği söylendi. 40 dakikalık bir gecikmeyle her şey yolunda gitti ve pilot, hatasının tüm sorumluluğunu üzerine alan bir duyuru yaptı" dedi.

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü durumu şaşkınlıkla karşıladı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "40 dakika etkileyici derecede hızlı" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu, havayollarının isteyebileceğinden daha fazla oluyor." yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler