Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu itirafı konuşuyor! "Pizzaya cinsel açıdan ilgi duyuyorum" dedi... Kimse tam olarak anlayamadı

  Bir sosyal medya kullanıcısının pizzaya cinsel olarak ilgi duyduğunu ifade etmesi viral oldu. 'Neden pizzaya ilgi duyuyorum?' diye soran kullanıcının gönderisi milyonlarca etkileşim alırken binlerce yoruma ulaştı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü durumu sapkınlık olarak nitelendirirken bazıları ise duruma bir anlam vermeye çalıştı.

  Sosyal medyada pizzaya karşı cinsel bir arzu duyduğunu dile getiren bir kullanıcının paylaşımı kısa sürede viral olmayı başardı. 'Neden pizzaya ilgi duyuyorum?' diye soran kullanıcının gönderisi karşısında şaşkına döndüğünü dile getirdi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ise durumu anlamlandırmak için birtakım sorular sormayı tercih etti.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  Sosyal medya kullanıcılarından biri pizzaya olan cinsel arzu durumunu anlamadığını söyleyerek, "Vay canına, bilmiyorum. Bu biraz tuhaf bir cinsel tetikleyici. Pizzanın gerçekten seksi hiçbir yanı yok. Korkarım sana yardım edemem" dedi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "İnsanlar karmaşıktır. Bu muhtemelen onu ne kadar sevdiğiniz, imrendiğiniz ve lezzetli bulduğunuzla ilgilidir" dedi.

  Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise duruma daha bilimsel yaklaşmayı tercih ederek, "Bu sizin için pizzanın görüntüsü/kokusu/tadı/hissi ile cinsel uyarılmada olduğu gibi beyindeki aynı duyusal zevk bölgesini uyarıyor. Bunlar anılar olabilir." yorumunda bulundu.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler