Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Chloe Amour'un itirafı herkesi şaşkına çevirdi! 'Erkeklere tövbe ettim' dedi... Peşini bırakmadıklarını söyledi

  Sosyal medya fenomeni Chloe Amour, geçtiğimiz günlerde yüksek maaşı olmayan hiçbir erkekle sevgili olmayacağını dile getirmesiyle manşetlerdeki yerini almıştı. Fenomen isim bu kez ise erkeklere tövbe ettiğini söyledi ve peşlerini bırakmadıkları için onlara sitem etti.

  Sosyal medya fenomeni Chloe Amou erkeklerden tamamen vazgeçmiş olmasına rağmen takıntılı taliplerden gelen mektuplar, hediyeler ve evlilik teklifleri nedeniyle kendisini kötü hissettiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde yılda 206 bin dolardan (yaklaşık 6 milyon 336 bin 580 TL) daha az maaşı olan hiçbir erkekle sevgili olmayacağını belirten Amour, hayatında hiçbir erkeğe ihtiyacı olmadığını söyledi.

  "TÖVBE ETTİM"

  22

  32 yaşındaki fenomen isim hayatında hiçbir erkeğe ihtiyacı olmadığını söyleyerek erkeklerin yoğun ilgisinden bunaldığını dile getirdi. Instagram'da 2.1 milyondan daha fazla takipçisi bulunan Amour, "Erkeklerden çok sayıda hediye alıyorum. Erkeklerden benimle evlenmek istediklerini veya bekaretlerini almamı istediklerini söyleyen tonlarca e-posta alıyorum. Erkeklerden, potansiyel taliplerden ve bazen onların kız arkadaşlarından mesajlar alıyorum. Erkeklere tövbe ettim ama benim peşimi bırakmıyorlar" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler